Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Liceul Teoretic Scoala Mea
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Olaru MiaI A100Dinca Adina si Ticu Alexandra
Joita Tudor AndreiI A80Dinca Adina si Ticu Alexandra
Petrescu ArthurI A80Dinca Adina si Ticu Alexandra
Moldovan Bogdan LucaI A78Dinca Adina si Ticu Alexandra
Draghici AnaI A74Dinca Adina si Ticu Alexandra
Plaxenco Matei I A70Dinca Adina si Ticu Alexandra
Gheorghe MateiI A67.5Dinca Adina si Ticu Alexandra
Iancu AnaI A60Dinca Adina si Ticu Alexandra
Damaschin CarlaI AParticipantDinca Adina si Ticu Alexandra
Burloi Emil AndreiI AParticipantDinca Adina si Ticu Alexandra
Divan Sofia MariaI AParticipantDinca Adina si Ticu Alexandra
Aronescu PetruI B90Rat Delia si Ticu Alexandra
Fusea PaulI B80Rat Delia si Ticu Alexandra
Vasile MateiI B80Rat Delia si Ticu Alexandra
Cheillan LeaI B73Rat Delia si Ticu Alexandra
Geaman NataliaI B70Rat Delia si Ticu Alexandra
Dobrescu Alexandru I BParticipantRat Delia si Ticu Alexandra
Tenea Sofia MariaI BParticipantRat Delia si Ticu Alexandra
Ponoran MirunaI BParticipantRat Delia si Ticu Alexandra
Petrus Alexandru I BParticipantRat Delia si Ticu Alexandra
Nica MateiI BParticipantRat Delia si Ticu Alexandra
Badiu MariaII A100Popescu Cristina si Ticu Alexandra
Cositor MalinaII A100Popescu Cristina si Ticu Alexandra
Paun IuliaII A100Popescu Cristina si Ticu Alexandra
Visan SashaII A100Popescu Cristina si Ticu Alexandra
Badiu MihaiII A91Popescu Cristina si Ticu Alexandra
Craciun DariaII A91Popescu Cristina si Ticu Alexandra
Sava MariusII A90Popescu Cristina si Ticu Alexandra
Cicu ValentinII A89Popescu Cristina si Ticu Alexandra
Sorescu FilipII A83Popescu Cristina si Ticu Alexandra
Grigore Matei StefanII B100Buleata Lavinia si Ticu Alexandra
Nita DoraII B100Buleata Lavinia si Ticu Alexandra
Rosca MatildaII B95Buleata Lavinia si Ticu Alexandra
Dobrea DavidII B90Buleata Lavinia si Ticu Alexandra
Pricopi IleanaII B81Buleata Lavinia si Ticu Alexandra
Alexandru Carla IoanaIII A99.5Rotaru Ofelia si Ticu Alexandra
Alexandrescu AndreiIII A69Rotaru Ofelia si Ticu Alexandra
Iancu EvaIII A62Rotaru Ofelia si Ticu Alexandra
Panican AnitaIII B72.5Badescu Lacramioara si Ticu Alexandra
Nechita RalucaIII B67.5Badescu Lacramioara si Ticu Alexandra
Petrus AnaIV A89Tudor Stefania si Ticu Alexandra
Predescu RaisaIV A78Tudor Stefania si Ticu Alexandra
Busuioc VladIV A71Tudor Stefania si Ticu Alexandra
Alexandrescu SofiaIV A66Tudor Stefania si Ticu Alexandra
Ciuciureanu AngelinaIV A61Tudor Stefania si Ticu Alexandra
Gavrila Eduard AndreiIV B76Manolache Isabella si Ticu Alexandra
Alexandru Petru TeodorIV B64Manolache Isabella si Ticu Alexandra
Predica MariaIV BParticipantManolache Isabella si Ticu Alexandra

Inapoi la centrele de concurs