Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Constanta
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr.3 Ciprian Porumbescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
CHIREA ARIANA -MARIAI A95Dima Gina
OLTEANU-MIHAIL HORATIU-ANTONI A95Dima Gina
PETRISOR TEODORAI A95Dima Gina
POSTOLACHE JESSICA-OANAI A95Dima Gina
STAICU PATRICK-ANDREII A95Dima Gina
FLORESCU SEBASTIAN- APOSTOL-CATALINI A92.5Dima Gina
MILITARU ERIC-TEODORI A92.5Dima Gina
IONICA DAVID-DUMITRUI A90Dima Gina
MANEA DANIELA-IOANAI A90Dima Gina
IOFCIU SEBASTIANI A85Dima Gina
CHIOSEAUA RARES-GEORGEI A80Dima Gina
PUTINA STEFANIA-I A77.5Dima Gina
IONITA IUSTINI A75Dima Gina
BABAN DAVIDI A65Dima Gina
FITCAL DESIREI A65Dima Gina
USUC STEFAN-DANIELI A62.5Dima Gina
MELA IANISI AParticipantDima Gina
CARAMARIN ANDREII AParticipantDima Gina
MAMUT HAKAN-ARDAI AParticipantDima Gina
Lastun Stoica TeodoraI B85Vasile Elena
Rotar SophiaI B85Vasile Elena
Juganaru Antonia MariaI B77.5Vasile Elena
Aldea NicoletaI B70Vasile Elena
Ivanovici CrinaI B60Vasile Elena
Marin Angelo GabrielI B60Vasile Elena
Percsi Ioana CristinaI B60Vasile Elena
Stefan GeorgeII B95Fedor Elena
Iamandi AndreiII B90Fedor Elena
Iasar AlmerII B90Fedor Elena
Marcu IsabelaII B90Fedor Elena
Panait MirceaII B90Fedor Elena
Gaman ClaudiuII B85Fedor Elena
Dobrin Ana-MariaII B80Fedor Elena
Rizu-Predut CosminII B69Fedor Elena
Filip DragosII B65Fedor Elena
Ioica AnaII B65Fedor Elena
Oprita DavidII B64Fedor Elena
Taranu EduardII BParticipantFedor Elena
Cadar EdaIII A94.5Gavrila Mihaela
Vornioglu AminiaIII A88.5Gavrila Mihaela
CALOIANU ADELAPregatitoare A100Georgescu Manuela
CRISTEA MARAPregatitoare A100Georgescu Manuela
IGNAT GABRIELPregatitoare A100Georgescu Manuela
NEGOITA ALEXANDRUPregatitoare A100Georgescu Manuela
NITOIU-RUSA ROBERTPregatitoare A100Georgescu Manuela
SELIM ELINPregatitoare A100Georgescu Manuela
SERESCU MIHAILPregatitoare A100Georgescu Manuela
ALEXE AMALIAPregatitoare A95Georgescu Manuela
CODREANU ALEXANDRAPregatitoare A95Georgescu Manuela
DAMIAN ANDREIPregatitoare A95Georgescu Manuela
DOBRIN DANIELPregatitoare A95Georgescu Manuela
VOICU STEFANPregatitoare A95Georgescu Manuela
CATANA ANISIAPregatitoare A90Georgescu Manuela
GARABET ALESIAPregatitoare A90Georgescu Manuela
NECHITA DARIUSPregatitoare A90Georgescu Manuela
IUSEIN RABYAPregatitoare A78Georgescu Manuela
MARIN AIANPregatitoare A77Georgescu Manuela
COCIU GEORGIANAPregatitoare A64Georgescu Manuela
FUGARU MAYAPregatitoare AParticipantGeorgescu Manuela
IORDAN NICOLASPregatitoare AParticipantGeorgescu Manuela
CRISTE RARESPregatitoare AParticipantGeorgescu Manuela
Anghel GabrielaPregatitoare B100Dragomir Marioara
Cunesteanu Iustin AndreiPregatitoare B100Dragomir Marioara
Hapa Nicol ValentinaPregatitoare B100Dragomir Marioara
Marinescu David AndreiPregatitoare B100Dragomir Marioara
Rus AndreiPregatitoare B100Dragomir Marioara
Serban CezarPregatitoare B100Dragomir Marioara
Ghita StefanPregatitoare B97Dragomir Marioara
Jantea Mihai EduardPregatitoare B95Dragomir Marioara
Scarlat Alin IonutPregatitoare B95Dragomir Marioara
Ionescu Stefania MihaelaPregatitoare B85Dragomir Marioara
Tolu Albert GabrielPregatitoare B85Dragomir Marioara
Sima Iulian ViorelPregatitoare B78.5Dragomir Marioara
Iacob Andrei IulianPregatitoare B77Dragomir Marioara
Serban Alexandru FlorinPregatitoare B77Dragomir Marioara
Zota Anastasia GeorgianaPregatitoare B76Dragomir Marioara
Martin Sofia ChristianaPregatitoare B73Dragomir Marioara
Leolu AntonioPregatitoare B70Dragomir Marioara
Ungureanu Stanila DavidPregatitoare BParticipantDragomir Marioara
Catinas Teodor GeorgianPregatitoare BParticipantDragomir Marioara
Patulea AdrianoPregatitoare BParticipantDragomir Marioara

Inapoi la centrele de concurs