Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Constanta
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr.39 Nicolae Tonitza Constanta
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Malinescu RaduI B100Jurca Margareta
Mirea AlexandraI B100Jurca Margareta
Patrascu CristianaI B100Jurca Margareta
Preda Ethan ValentinI B100Jurca Margareta
Maftei Bianca MariaI B98Jurca Margareta
Neamu Sergiu ConstantinI B98Jurca Margareta
Nita Aurora GabrielaI B95Jurca Margareta
Radulescu SebastianI B95Jurca Margareta
Bogatie DariusI B90Jurca Margareta
Marocico CristianI B88Jurca Margareta
Draistaru Albert IonutI B80Jurca Margareta
Nicarel MateiI B70Jurca Margareta
AGAFITEI ALMIRA BRIANNAI C100STEFANET ELENA
CORNEA ALEXIAI C100STEFANET ELENA
MANDITA THEODORI C100STEFANET ELENA
MOISE CODRUTI C100STEFANET ELENA
RISTOAE MARIA TINAI C95STEFANET ELENA
RUSU MARAI C95STEFANET ELENA
STOIANOF ALBERTO STEFANI C95STEFANET ELENA
TASIE RUXANDRAI C95STEFANET ELENA
TOPALU ANDREII C95STEFANET ELENA
UTA MARIAI C95STEFANET ELENA
ANDRONIC MARIA TEODORAI C80STEFANET ELENA
STANCU IRISI C70STEFANET ELENA
UNGURIANU MARAI C70STEFANET ELENA
ASAN AYAN RAULI C65STEFANET ELENA
ALEXANDRU NICOLAS MIHAII C60STEFANET ELENA
ANASTASOPOL ELENI-DARIAI C60STEFANET ELENA
BOERU EDUARDI C60STEFANET ELENA
BUHNICI MATEII C60STEFANET ELENA
CALEA TATIANAI C60STEFANET ELENA
FILIP DAVID ANDREII C60STEFANET ELENA
GRIGORENCO DARIAI C60STEFANET ELENA
MITRICA ANDREI CRISTIANI C60STEFANET ELENA
NICULAE MARIANI C60STEFANET ELENA
STOIAN DAVID MIHAII C60STEFANET ELENA
SUMILA STEFANI C60STEFANET ELENA
VARABIEV LUCAI C60STEFANET ELENA
VLAD RARES IONUTI C60STEFANET ELENA
Camaras MariaII E100Valcu Alina Maria
Manole Maya AlexandraII E100Valcu Alina Maria
Mihaila MathiasII E100Valcu Alina Maria
Mihalache MelissaII E100Valcu Alina Maria
Opariuc-Dan RianaII E100Valcu Alina Maria
Parasca Maria ElenaII E100Valcu Alina Maria
Tanase RuxandraII E100Valcu Alina Maria
Telisca BiancaII E100Valcu Alina Maria
Petrila IuliaII E99Valcu Alina Maria
Ciobotariu Vald NicolaeII E98Valcu Alina Maria
Cojocaru Bianca IsabelaII E97Valcu Alina Maria
Glodeanu Melisa IoanaII E97Valcu Alina Maria
Chisoiu Alesia AndaII E95Valcu Alina Maria
Ursuleanu StefanII E94Valcu Alina Maria
Filimon CostinII E92Valcu Alina Maria
Balutiu RobertII E80Valcu Alina Maria
Hristu MiriamII E80Valcu Alina Maria
Chitaica AlexandruII E75Valcu Alina Maria
CHIPER CASANDRAIII E100munteanu iuliana
CIOABLA SEBASTIANIII E100munteanu iuliana
Ciuca AdelinaIII E100munteanu iuliana
PETRESCU TEODOR 1III E100munteanu iuliana
GELIL ANELISIII E98munteanu iuliana
UDREA CAMELIAIII E98munteanu iuliana
SANDU EMILIAIII E94munteanu iuliana
COTOBAS CRISTIANIII E93munteanu iuliana
Ochiana StefaniaIII E93munteanu iuliana
DUMITRU MARIAIII E90munteanu iuliana
Pirvulescu AndreiIII E89munteanu iuliana
Cazacu MariaIII E88munteanu iuliana
Sima AndreeaIII E86munteanu iuliana
Brezeanu CosminIII E81munteanu iuliana
CICORTAS EMANUELIII E81munteanu iuliana

Inapoi la centrele de concurs