Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Prahova
Localitate:Ploiesti
Scoala:Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga Ploiesti
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BOOSI ALEXANDRAI CENICULAE MIHAELA
MARIN MIRUNAI CENICULAE MIHAELA
UDREA RARESI CENICULAE MIHAELA
NEGOITA ANDRAII BEVERZEA ADRIANA
BALAIORU ANTONIAII CEMARIAN MIRELA
VINTILA SABINAIII AEBABAU ELENA
MARGARITARU COSTINIII BECONSTANTIN AURA
LAZAR ANDREEAIV AEGHEORGHE ADRIANA
ANTON MELANIEIV BECRISU MIHAELA
NITU DANUTIV BECRISU MIHAELA
ARSENI BOGDAN IV CECIOBANU MONICA
PANTAZI ALEXANDRUIV CECIOBANU MONICA
TOCITU ALEXANDRAIV CECIOBANU MONICA
ZAHIU ANDREIIV CECIOBANU MONICA
ASAFTEI ALEXANDRUPregatitoare AEDINU MIRELA
FLOREA ALINPregatitoare AEDINU MIRELA
STOICA IOANAPregatitoare AEDINU MIRELA
STOICA MARIOPregatitoare AEDINU MIRELA
TRIMBITASU ILINCAPregatitoare AEDINU MIRELA
ALEXANDRESCU ANAPregatitoare BEMITRESCU MIRELA
ANDREESCU AYANPregatitoare BEMITRESCU MIRELA
DASCALU ALEXANDRUPregatitoare BEMITRESCU MIRELA
PADURARIU GABRIELAPregatitoare BEMITRESCU MIRELA
TOMA ANDREIPregatitoare BEMITRESCU MIRELA
AMARAN STEFANPregatitoare CECONSTANTIN DANA
COBZARU INGRID Pregatitoare CECONSTANTIN DANA
FERARU ARIANNAPregatitoare CECONSTANTIN DANA
LAZAR BOGDANPregatitoare CECONSTANTIN DANA
MOROIANU MARIAPregatitoare BIIMITRESCU MIRELA
CANUTA RAULII BIIVERZEA ADRIANA
IONESCU ANANDII BIIVERZEA ADRIANA
IVANOIU ALEXANDRUII BIIVERZEA ADRIANA
MARISOIU ANA MARIAII BIIVERZEA ADRIANA
UDREA ALEXANDRAII BIIVERZEA ADRIANA
CUCU LUCAII CIIMARIAN MIRELA
MEREUTA ANDREIII CIIMARIAN MIRELA
MUNTEANU TEODORAII CIIMARIAN MIRELA
NICOLAE MIHAIII CIIMARIAN MIRELA
NITA ALEXANDRUII CIIMARIAN MIRELA
OPREA MARIAII CIIMARIAN MIRELA
LUPU IASMINAIII AIIBABAU ELENA
CIOMAG ANDREIIV AIIGHEORGHE ADRIANA
FOTA ALEXIAIV AIIGHEORGHE ADRIANA
STANESCU DARIAIV AIIGHEORGHE ADRIANA
ZIDARU DAVIDIV AIIGHEORGHE ADRIANA
CUCU ANDRADAIV BIICRISU MIHAELA
OPREA BOTEZ DAVIDIV BIICRISU MIHAELA
RUSU ALEXANDRUIV BIICRISU MIHAELA
ION COSMINAIV CIICIOBANU MONICA
BANCESCU OCTAVIANPregatitoare AIIDINU MIRELA
CAZANESCU MARIAPregatitoare AIIDINU MIRELA
DIMA RADUPregatitoare AIIDINU MIRELA
OPREA VIVIANAPregatitoare AIIDINU MIRELA
POPESCU MARAPregatitoare AIIDINU MIRELA
RADULESCU IRINAPregatitoare AIIDINU MIRELA
VOINESCU SOFIAPregatitoare AIIDINU MIRELA
MANAC IOANAPregatitoare BIIMITRESCU MIRELA
STOICESCU DARIAPregatitoare BIIMITRESCU MIRELA
TUDOR BEATRIZPregatitoare BIIMITRESCU MIRELA
NASTASE LARISSA Pregatitoare CIICONSTANTIN DANA
SOVAIALA ANTONIOPregatitoare CIICONSTANTIN DANA
VOINEA MIHAIPregatitoare CIICONSTANTIN DANA
DOMAN CARLAIII CIIIBOCSAN CRISTINA
ALUCULESI LUANAI CMNICULAE MIHAELA
ANTON DIANAII BMVERZEA ADRIANA
ION STEFANII BMVERZEA ADRIANA
MANOLIU ANA MARIAII BMVERZEA ADRIANA
STOIAN RARESII BMVERZEA ADRIANA
TRIFAN RUXANDRAII BMVERZEA ADRIANA
TIRLEA CATALINII CMMARIAN MIRELA
GHERDA DIANAIII AMBABAU ELENA
UNGUREANU DAVIDIII CMBOCSAN CRISTINA
IORDACHE LUCAIV CMCIOBANU MONICA
PODEANU DELIAPregatitoare CMCONSTANTIN DANA

Inapoi la centrele de concurs