Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Dolj
Localitate:Craiova
Scoala:Liceul Teoretic Tudor Arghezi
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
BITICI MATIAS I B100ILIE MARIANA
SCARLAT MARTHA I B100ILIE MARIANA
NEAMTU ALEXIA I B95ILIE MARIANA
TUDOR YANISI B90ILIE MARIANA
ZAHARIA RADU I B85ILIE MARIANA
MILIGANU LUCAI B80ILIE MARIANA
BADEA ANA I B65ILIE MARIANA
GHEREBEN NATALIAI B60ILIE MARIANA
NEGRU ANA I B60ILIE MARIANA
GEORGESCU LOAI BParticipantILIE MARIANA
DUMITRASCU ELAI BParticipantILIE MARIANA
SMARANDA CONSTANTIN I BParticipantILIE MARIANA
MUCENIC DENIS II A100ZAHARIA OANA-LOREDANA
STANCUT SARAII A99ZAHARIA OANA-LOREDANA
PAPUSOIU DANIELA II A95ZAHARIA OANA-LOREDANA
POPESCU FLAVIUSII A95ZAHARIA OANA-LOREDANA
STANESCU SIDONIAII A95ZAHARIA OANA-LOREDANA
ARDELEANU STEFANIA II A94ZAHARIA OANA-LOREDANA
STOIAN TEODORAII A94ZAHARIA OANA-LOREDANA
VOINEA YANISII A92ZAHARIA OANA-LOREDANA
BENEGUI ALEXANDRAII A90ZAHARIA OANA-LOREDANA
DINU ALINAII A90ZAHARIA OANA-LOREDANA
GLODEANU NATALIAII A90ZAHARIA OANA-LOREDANA
MURESANU MIHAI II A85ZAHARIA OANA-LOREDANA
URDES ALEXANDRA II A85ZAHARIA OANA-LOREDANA
MANEA MIHAI II A80ZAHARIA OANA-LOREDANA
CINCEA RAZVAN II A70ZAHARIA OANA-LOREDANA
CENCIU BIANCAII AParticipantZAHARIA OANA-LOREDANA
CITULESCU ALEX II AParticipantZAHARIA OANA-LOREDANA
CIUREA TEODORAII B100NEGUT MIRELA
FIRICEL KARINAII B100NEGUT MIRELA
PAUN ALEXIAII B100NEGUT MIRELA
ROSCA ROBERTAII B100NEGUT MIRELA
ZANFIR SEBASTIANII B100NEGUT MIRELA
CALIN VICTORII B95NEGUT MIRELA
COSTACHE MIHNEAII B95NEGUT MIRELA
DUMITRU IONUTII B95NEGUT MIRELA
IBANESCU BIANCAII B95NEGUT MIRELA
IONITA DAIANAII B95NEGUT MIRELA
OPREA BIANCAII B95NEGUT MIRELA
PETROSANU ANA-MARIAII B95NEGUT MIRELA
VELEA MIRCEAII B95NEGUT MIRELA
ANGHELIN ALEXIAII B90NEGUT MIRELA
BALAN FELIXII B90NEGUT MIRELA
GOANTA REBECAII B90NEGUT MIRELA
PIRLOGEA ERICAII B85NEGUT MIRELA
IMPUSCATU NATALIAII B80NEGUT MIRELA
GRINDEANU ALEXIAII B75NEGUT MIRELA
VOICA ALEXIAII B75NEGUT MIRELA
ISLICARU KARINAII B70NEGUT MIRELA
TANASE LORENAII B60NEGUT MIRELA
NICOLAESCU VALENTINIII C98MARGOI ALINA
ALEXANDRU DENIS III C95MARGOI ALINA
ANCUTA ALESIAIII C95MARGOI ALINA
ILIE REBECAIII C93MARGOI ALINA
AFRIM BIANCAIII C92MARGOI ALINA
FLOREA MATIAIII C92MARGOI ALINA
CALIN TEODORAIII C90MARGOI ALINA
IONESCU SILVIUIII C90MARGOI ALINA
JULEA CRISTINELIII C90MARGOI ALINA
CHIRATCU VICTORIII C88MARGOI ALINA
GHISMAN GABRIELA III C88MARGOI ALINA
ENACHE MIHAIIII C69MARGOI ALINA
Daianu AlexandruPregatitoare C100Predesel Mihaela
Grigore DragosPregatitoare C100Predesel Mihaela
Mucenic BogdanPregatitoare C100Predesel Mihaela
Nicola AlexandruPregatitoare C100Predesel Mihaela
Predesel MathiasPregatitoare C100Predesel Mihaela
Nitu VladPregatitoare C93Predesel Mihaela

Inapoi la centrele de concurs