Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Vrancea
Localitate:Bolotesti
Scoala:Scoala Gimnaziala Gagesti
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
ALAMOREAN LIDIA ANA-MARIAI A100TRANDAFIR MIHAELA
BANU EDUARD-GABRIELI A100TRANDAFIR MIHAELA
BRATU ANDRAI A100TRANDAFIR MIHAELA
DAMIAN LIVIA-IOANAI A100TRANDAFIR MIHAELA
FRUNZA IRINA-ELENAI A100TRANDAFIR MIHAELA
ILIE LUCAI A100TRANDAFIR MIHAELA
MATACHE CRISTINA-MARIAI A100TRANDAFIR MIHAELA
BURIC ANDREEA-RAMONAI A95TRANDAFIR MIHAELA
CARABA ALEXANDRU-ADRIANI A95TRANDAFIR MIHAELA
DURTAN ANA-MARIA-GABRIELAI A95TRANDAFIR MIHAELA
MIHUTA AUREL-ANDREII A95TRANDAFIR MIHAELA
MUNTEANU ALEXANDRAI A95TRANDAFIR MIHAELA
PREDA ELENA-ANDREEAI A95TRANDAFIR MIHAELA
BADIU ALEXANDRUI A90TRANDAFIR MIHAELA
COROZANU FLORINEL-NARCISI A85TRANDAFIR MIHAELA
MORARAS IULIA-STEFANIAI A85TRANDAFIR MIHAELA
TURLOIU VLAD-CATALINI A85TRANDAFIR MIHAELA
antimir vladut bogdanII A100Miron Nicoleta
bicer valentin stefanII A100Miron Nicoleta
Calin Andreea StefaniaII A100Miron Nicoleta
Costache Adelina IoanaII A100Miron Nicoleta
Lovin Stefan AndreiII A100Miron Nicoleta
Mocanu Larisa AndreeaII A100Miron Nicoleta
Negut Mihai LaurentiuII A100Miron Nicoleta
Nor GiorgiaII A100Miron Nicoleta
Sacalus EmanuelII A100Miron Nicoleta
Corozanu PaulII A85Miron Nicoleta
Partene Darius MihaiII A80Miron Nicoleta
Spulber Adelina ElenaII A80Miron Nicoleta
Botezatu Mihai NicusorII A75Miron Nicoleta
Sava TeodorII A70Miron Nicoleta
Turcu MarioII A70Miron Nicoleta
Cioarec RaulII A60Miron Nicoleta
VOINEA MURGULET SEBASTIANIV A100LALUCIU GABRIELA
CIOBOTARU MIHAELAIV A95LALUCIU GABRIELA
MUNTEANU FABRIZIOIV A95LALUCIU GABRIELA
NICOLAU ROBERTIV A95LALUCIU GABRIELA
BANU ALEXANDRUIV A90LALUCIU GABRIELA
BODEA ADRIANAIV A90LALUCIU GABRIELA
URSU TIBERIOIV A90LALUCIU GABRIELA
CARABA DENISAIV A85LALUCIU GABRIELA
SOARE MEREOIU ANA MARIAIV A80LALUCIU GABRIELA
MACAU ADELIN-GABRIELPregatitoare A100NEGUT CAMELIA
MIHUTA ALESSIA-MIHAELAPregatitoare A100NEGUT CAMELIA
MIHUTA MIRUNA-MIHAELAPregatitoare A100NEGUT CAMELIA
NISTOR STEFANPregatitoare A100NEGUT CAMELIA
RUSU MARIUS-CRISTIANPregatitoare A100NEGUT CAMELIA
RUSU MARIUS-CRISTIANPregatitoare A100NEGUT CAMELIA
SORICU DENIS-MARIUSPregatitoare A100NEGUT CAMELIA
URSU REBECA-MARIAPregatitoare A100NEGUT CAMELIA
VRANCEANU MARIAPregatitoare A100NEGUT CAMELIA
BAICU DARIAPregatitoare A95NEGUT CAMELIA
IORDACHE DANIEL-NICOLAEPregatitoare A95NEGUT CAMELIA
ROTARU GIORGIAPregatitoare A95NEGUT CAMELIA
BALCAN GABRIEL-CRISTIPregatitoare A90NEGUT CAMELIA
LATCAN STEFANIA-DANIELAPregatitoare A88NEGUT CAMELIA
BANU ALESIA-MARIAPregatitoare A75NEGUT CAMELIA
HANGANU SANDRAPregatitoare A75NEGUT CAMELIA
ASAN IRINA-PETRONELAPregatitoare A65NEGUT CAMELIA
TURCU VALENTINA SIMONAPregatitoare AParticipantNEGUT CAMELIA

Inapoi la centrele de concurs