Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Corbu
Scoala:Scoala Gimnaziala Gheorghe Lazar
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Petre Denisa RuxandraI A90Sarbu Catalin
Curelaru AlexandraI A82.5Sarbu Catalin
Cocosila GeorgianaI A75Sarbu Catalin
Ichim David TheodorI B100Panton Edvina
Cristea Florentina CasandraI B95Panton Edvina
Poteleanu Denis StefanI B90Panton Edvina
Turcu Christan CosminI B90Panton Edvina
Vadana Dragos StefanI B90Panton Edvina Gonul
Vadana Dragos StefanI B90Panton Edvina
Burlacu MateiI V A100Mogos Georgiana
Dragu Eduardo SebastianI V A100Mogos Georgiana
Petre Delia ElenaI V A100Mogos Georgiana
Hobu Marian DenisI V A95Mogos Georgiana
Ichim EduardI V A95Mogos Georgiana
Oprea Alexandru CristianI V A95Mogos Georgiana
Frunza DenisaI V A90Mogos Georgiana
Frunza DenisaI V A90Mogos Georgiana
Ali SibelI V A85Mogos Georgiana
Iordache AndreeaI V A85Mogos Georgiana
Prunisoara CristinaI V A85Mogos Georgiana
Rita CosminI V A85Mogos Georgiana
Spiridon VladI V A77.5Mogos Georgiana
Cretu GabrielI V A72.5Mogos Georgiana
Pascu George GabrielI V A72.5Mogos Georgiana
Bebereche MihaiI V A70Mogos Georgiana
Andrei FlorentinaI V A67.5Mogos Georgiana
Asandei LorenaI V A67.5Mogos Georgiana
Dinu VanessaI V A67.5Mogos Georgiana
Moraru AndreeaI V A67.5Mogos Georgiana
Ciocan GabrielleII A95Badea Elena
Cretu AndreiII A90Badea Elena
Fatu Florentina AlexandraII A90Badea Elena
Fodor Daria ElenaII A90Badea Elena
Petre DeliaII A90Badea Elena
Palcuie DianaIII B92Galbinasu Gheorghita
Temneanu CrinaIII B90Galbinasu Gheorghita
Laza Mihaela-AlexandraIII V A100Badaluta Daniela
Voicu Alexandru AndreiIII V A100Badaluta Daniela
Andone Ioana III V A90Badaluta Daniela
Panait Noemi- BeatrizIII V A89Badaluta Daniela
Vinogradov Mihai-AlexandruIII V A85Badaluta Daniela
Bordianu Samuel- AntonioIII V A75Badaluta Daniela
Cretu BeatriceIV A92Curteanu Loredana
Patrascu DanielIV A76Curteanu Loredana
Mocanu RobertIV A72Curteanu Loredana
Cristea IreneIV A68Curteanu Loredana
Iftime StefaniaIV A60Curteanu Loredana
Vilau RobertIV A60Curteanu Loredana
Andrei DanielIV B100Ristea Anisoara
Croitoriu PaulaIV B99Ristea Anisoara
Latu Diana MihaelaIV B94Ristea Anisoara
Nica StefanIV B93Ristea Anisoara
Dragut Luca MartinPregatitoare A100Matei Bianca Andreea
Robu Gabriel ValentinPregatitoare A100Matei Bianca Andreea
Busuioc Robert AndreiPregatitoare A95Matei Bianca Andreea
Fodor Maria CristinaPregatitoare A90Matei Bianca Andreea
Mertoiu Karla Andreea Pregatitoare A90Matei Bianca Andreea
Simioan Robert IrinelPregatitoare A90Matei Bianca Andreea
Calin Valentin CosminPregatitoare B100Popa Patricia
Ciobanu Andrei CristinelPregatitoare B100Popa Patricia Georgiana
Cristea David IonutPregatitoare B100Popa Patricia
Iancu Mihaela CristinaPregatitoare B100Popa Patricia
Paunescu Miruna StefaniaPregatitoare B100Popa Patricia Georgiana
Raducanu David SebastianPregatitoare B100Popa Patricia Georgiana
Sandu Larisa MihaelaPregatitoare B100Popa Patricia
Vladescu Theodor GabrielPregatitoare B100Popa Patricia
Bogdanici Daria ElenaPregatitoare B95Popa Patricia Georgiana
Ciovina Cristian GabrielPregatitoare B95Popa Patricia Georgiana
Popa Bianca MariaPregatitoare B95Popa Patricia Georgiana
Bogdanici Dana NicoletaPregatitoare B90Popa Patricia Georgiana
Stanciu Patricia AndreeaPregatitoare B90Popa Patricia Georgiana

Inapoi la centrele de concurs