Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Corbu
Scoala:Scoala Gimnaziala Gheorghe Lazar
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Ichim David TheodorI BEPanton Edvina
Burlacu MateiI V AEMogos Georgiana
Dragu Eduardo SebastianI V AEMogos Georgiana
Petre Delia ElenaI V AEMogos Georgiana
Laza Mihaela-AlexandraIII V AEBadaluta Daniela
Voicu Alexandru AndreiIII V AEBadaluta Daniela
Andrei DanielIV BERistea Anisoara
Dragut Luca MartinPregatitoare AEMatei Bianca Andreea
Robu Gabriel ValentinPregatitoare AEMatei Bianca Andreea
Calin Valentin CosminPregatitoare BEPopa Patricia
Ciobanu Andrei CristinelPregatitoare BEPopa Patricia Georgiana
Cristea David IonutPregatitoare BEPopa Patricia
Iancu Mihaela CristinaPregatitoare BEPopa Patricia
Paunescu Miruna StefaniaPregatitoare BEPopa Patricia Georgiana
Raducanu David SebastianPregatitoare BEPopa Patricia Georgiana
Sandu Larisa MihaelaPregatitoare BEPopa Patricia
Vladescu Theodor GabrielPregatitoare BEPopa Patricia
Croitoriu PaulaIV BIRistea Anisoara
Cristea Florentina CasandraI BIIPanton Edvina
Hobu Marian DenisI V AIIMogos Georgiana
Ichim EduardI V AIIMogos Georgiana
Oprea Alexandru CristianI V AIIMogos Georgiana
Ciocan GabrielleII AIIBadea Elena
Busuioc Robert AndreiPregatitoare AIIMatei Bianca Andreea
Bogdanici Daria ElenaPregatitoare BIIPopa Patricia Georgiana
Ciovina Cristian GabrielPregatitoare BIIPopa Patricia Georgiana
Popa Bianca MariaPregatitoare BIIPopa Patricia Georgiana
Latu Diana MihaelaIV BIIIRistea Anisoara
Nica StefanIV BIIIRistea Anisoara
Palcuie DianaIII BIIIGalbinasu Gheorghita
Cretu BeatriceIV AIIICurteanu Loredana
Petre Denisa RuxandraI AMSarbu Catalin
Poteleanu Denis StefanI BMPanton Edvina
Turcu Christan CosminI BMPanton Edvina
Vadana Dragos StefanI BMPanton Edvina
Vadana Dragos StefanI BMPanton Edvina Gonul
Frunza DenisaI V AMMogos Georgiana
Frunza DenisaI V AMMogos Georgiana
Cretu AndreiII AMBadea Elena
Fatu Florentina AlexandraII AMBadea Elena
Fodor Daria ElenaII AMBadea Elena
Petre DeliaII AMBadea Elena
Temneanu CrinaIII BMGalbinasu Gheorghita
Andone Ioana III V AMBadaluta Daniela
Fodor Maria CristinaPregatitoare AMMatei Bianca Andreea
Mertoiu Karla Andreea Pregatitoare AMMatei Bianca Andreea
Simioan Robert IrinelPregatitoare AMMatei Bianca Andreea
Bogdanici Dana NicoletaPregatitoare BMPopa Patricia Georgiana
Stanciu Patricia AndreeaPregatitoare BMPopa Patricia Georgiana

Inapoi la centrele de concurs