Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Iasi
Localitate:Pascani
Scoala:Liceul Teoretic Miron Costin
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Chirila CristianaI AESorohan Marlena-Cristiana
Irimia Sorici DenisI AESorohan Marlena-Cristiana
Serban RaduI AESorohan Marlena-Cristiana
Barbu TeodoraI CEIsticioaia Geanina
Novak IonutI CEIsticioaia Geanina
Paval Amalia IoanaII CEProdan Natalia
Radu-Spiridon Smaranda-FlorentinaII CEProdan Natalia
Tesu Giulia TheodoraII CEProdan Natalia
Enache Sara MihaelaPregatitoare BEBostan Larisa-Georgiana
Gaman AlesiaPregatitoare BEBostan Larisa-Georgiana
Atudorei Petru-AlexandruPregatitoare CEAncuta Ina-Nicoleta
Avasiicii Dragos- ConstantinPregatitoare CEAncuta Ina-Nicoleta
Bostan George StefanPregatitoare CEAncuta Ina-Nicoleta
Florea Diana-GeorgianaPregatitoare BIIBostan Larisa-Georgiana
Beclea DariusI AIISorohan Marlena-Cristiana
Apavaloaei MateiII CIIProdan Natalia
Dominte Alice-MariaII CIIProdan Natalia
Drambei AlessiaII CIIProdan Natalia
Radu Sabina GeorgianaII CIIProdan Natalia
Rotariu Victor IlieII CIIProdan Natalia
Andronache Ionut AndreiPregatitoare BIIBostan Larisa-Georgiana
Baciu Nicole MelissaPregatitoare BIIBostan Larisa-Georgiana
Timofte Melisa-IoanaPregatitoare BIIBostan Larisa-Georgiana
Vladasel Eduard-NikolasPregatitoare BIIBostan Larisa-Georgiana
Voicu AnastasiaPregatitoare BIIBostan Larisa-Georgiana
Amarii Andrei-CristianPregatitoare CIIAncuta Ina-Nicoleta
Dumitriu Ilinca-ElenaPregatitoare CIIAncuta Ina-Nicoleta
Leonte CiprianPregatitoare CIIAncuta Ina-Nicoleta
Vatamanu TudorPregatitoare CIIAncuta Ina-Nicoleta
Nita Alessia-BiancaPregatitoare BIIIBostan Larisa-Georgiana
Tapoi Robert-AlexandruPregatitoare BIIIBostan Larisa-Georgiana
Vasile GabrielI BIIITarcan Mariana
Popovici Denis-ConstantinPregatitoare BIIIBostan Larisa-Georgiana
Toma Edoard-AlessandroPregatitoare BIIIBostan Larisa-Georgiana
Alexa Nuria-IoanaPregatitoare CIIIAncuta Ina-Nicoleta
Burtila Eric-VirgilPregatitoare CIIIAncuta Ina-Nicoleta
Apostol GabrielaI AMSorohan Marlena-Cristiana
Brinza LucaI AMSorohan Marlena-Cristiana
Jipa Sofia-StefaniaI AMSorohan Marlena-Cristiana
Sandu Ana-SofiaI AMSorohan Marlena-Cristiana
Pintileasa SmarandaI BMTarcan Mariana
Apostol TudorI CMIsticioaia Geanina
Dominte AdelinaI CMIsticioaia Geanina
Amuhaia Daria MariaII CMProdan Natalia
Iacob GiuliaII CMProdan Natalia
Patnoschi EmiliaII CMProdan Natalia
Paval AncaII CMProdan Natalia
Ungureanu Medeea-PetraII CMProdan Natalia
Bostan Adina StefaniaPregatitoare BMBostan Larisa-Georgiana
Buhlea MihneaPregatitoare BMBostan Larisa-Georgiana
Neamtu CristianPregatitoare BMBostan Larisa-Georgiana
Severnov Edward-MihailPregatitoare BMBostan Larisa-Georgiana
Bodea Edera-ValentinaPregatitoare CMAncuta Ina-Nicoleta
Gontineac Amira-GeorgianaPregatitoare CMAncuta Ina-Nicoleta
Rusu Rares-MateiPregatitoare CMAncuta Ina-Nicoleta

Inapoi la centrele de concurs