Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Covasna
Localitate:Intorsura Buzaului
Scoala:Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Radu TeodorI A100Bularca Lacramioara Gaitan Anca
Lazar Ana DianaI A95Bularca Lacramioara Gaitan Anca
Neagoe CasianI A95Bularca Lacramioara Gaitan Anca
Tohanean RaduI A95Bularca Lacramioara Gaitan Anca
Podar LorenaI A80Bularca Lacramioara Gaitan Anca
Ratulea ElisaI A80Bularca Lacramioara Gaitan Anca
Sporea ArianaI A75Bularca Lacramioara Gaitan Anca
Popica EcaterinaI A70Bularca Lacramioara Gaitan Anca
Draghicioiu DariusI A65Bularca Lacramioara Gaitan Anca
Popica AndreiI A65Bularca Lacramioara Gaitan Anca
Bordei LucaI B100Bordei Carmen Veronica
Roman AndreeaI B100Bordei Carmen Veronica
Stoica AdrielaI B100Bordei Carmen Veronica
Duca AnastasiaI B97Bordei Carmen Veronica
Burtea TeodorI B95Bordei Carmen Veronica
Milu DianaI B95Bordei Carmen Veronica
Scoarta DavidI B90Bordei Carmen Veronica
Suciu AlexandraI B90Bordei Carmen Veronica
Muntean IlincaI B89Bordei Carmen Veronica
Lupoi AlexandraI B82Bordei Carmen Veronica
Neagoe AdelaI B70Bordei Carmen Veronica
Muntean David AndreiII A100Baciu Andra Selaru Zsofi
Iorga Flavius RafaelII A95Baciu Andra Selaru Zsofi
Cozma AndreeaII A90Baciu Andra Selaru Zsofi
Iagar Ioan DariusII A90Baciu Andra Selaru Zsofi
Zlotea Vlad AndreiII A90Baciu Andra Selaru Zsofi
Muntean Silviu IonutII A85Baciu Andra Selaru Zsofi
Roman RazvanII A80Baciu Andra Selaru Zsofi
Burnete Giulia AnamariaII A70Baciu Andra Selaru Zsofi
Baciu FlaviusII A60Baciu Andra Selaru Zsofi
Stoian Cristian NicolaeII A60Baciu Andra Selaru Zsofi
Lascu Stefan MugurelII AParticipantBaciu Andra Selaru Zsofi
Ardelean AnastasiaII AParticipantBaciu Andra Selaru Zsofi
Dragomir Cristian AndreiII AParticipantBaciu Andra Selaru Zsofi
Sipos Maria PamelaII AParticipantBaciu Andra Selaru Zsofi
Munteanu SabinII B100Stroie Liliana Clara
Sporea CasianII B100Stroie Liliana Clara
Calestru JasminaII B95Stroie Liliana Clara
Hosu MarinaII B95Stroie Liliana Clara
Baila StefaniaII B90Stroie Liliana Clara
Baila StefaniaII B90Stroie Liliana Clara
Matei GeorgianaII B90Stroie Liliana Clara
Neagoe-Despa AnastasiaII B90Stroie Liliana Clara
Neagovici MirunaII B90Stroie Liliana Clara
Cristea SaraII B85Stroie Liliana Clara
Darstar AlesiaII B85Stroie Liliana Clara
Olar AlessiaII B85Stroie Liliana Clara
Boricean AdelinaII B80Stroie Liliana Clara
Bosinceanu MateiII B80Stroie Liliana Clara
Nespolino TessII B80Stroie Liliana Clara
Arnaut MirunaII B75Stroie Liliana Clara
Tosa MariaII B75Stroie Liliana Clara
Banciu NicoletaII B65Stroie Liliana Clara
Ungureanu StefaniaII B65Stroie Liliana Clara
Muscalu StefanII BParticipantStroie Liliana Clara
Bobes DenisII BParticipantStroie Liliana Clara
Bobes DavidII BParticipantStroie Liliana Clara
Banciu Alexia IoanaIV B100Pisau Diana
Mitrofan Denisa AntoniaIV B81Pisau Diana
Bularca Elisa MariaIV B78Pisau Diana
Muntean StefanIV B78Pisau Diana
Neagovici AnamariaIV B75Pisau Diana
Baciu Anastasia ElenaIV B70Pisau Diana
Iacob CristinaIV B70Pisau Diana
Tohanean Victor MarianIV B64Pisau Diana
Dragan Stefan BogdanIV BParticipantPisau Diana
Florea FlaviusIV BParticipantPisau Diana
Stroie AlexandruIV BParticipantPisau Diana
Mitrofan MirunaIV C100Radu Marcela
Dima Adriana MariaIV C95Radu Marcela
Bota ZosimaIV C65Radu Marcela
Gaitan Daria MariaIV C65Radu Marcela
Tutui EduardIV CParticipantRadu Marcela
Muntean Gabriela CameliaPregatitoare B100Cristea Anisoara Loredana
Olar Patrik IonutPregatitoare B100Cristea Anisoara Loredana
Suciu Miruna MariaPregatitoare B100Cristea Anisoara Loredana
Angelescu Daria ElenaPregatitoare B95Cristea Anisoara Loredana
Joacalesne Alexandru MihaiPregatitoare B95Cristea Anisoara Loredana
Tohanean Robert ConstantinPregatitoare B95Cristea Anisoara Loredana
Bularca Maria AlexandraPregatitoare B90Cristea Anisoara Loredana
Solomon Luca AndreiPregatitoare B90Cristea Anisoara Loredana
Bobes Oltean Alexia MariaPregatitoare B85Cristea Anisoara Loredana
Baciu Maria AlinaPregatitoare B80Cristea Anisoara Loredana
Bali Estera MariaPregatitoare B80Cristea Anisoara Loredana
Tamasanu Sara ElizaPregatitoare B80Cristea Anisoara Loredana
Lazar Adriana ElenaPregatitoare B72Cristea Anisoara Loredana
Filip Maria AndreeaPregatitoare B65Cristea Anisoara Loredana
Munteanu Petru DariusPregatitoare B60Cristea Anisoara Loredana
Ola Gyulyan AndreiPregatitoare BParticipantCristea Anisoara Loredana
Caraene Daria StefaniaPregatitoare BParticipantCristea Anisoara Loredana
Balint Alexandro FlorinPregatitoare BParticipantCristea Anisoara Loredana
Banita RuxandraPregatitoare C100Tohanean Andrea
Bularca Vlad ConstantinPregatitoare C100Tohanean Andrea
Calcea AlesioPregatitoare C100Tohanean Andrea
Tohanean DragosPregatitoare C99Tohanean Andrea
Buzea AnastasiaPregatitoare C95Tohanean Andrea
Iovita VictoriaPregatitoare C95Tohanean Andrea
Maris DavidPregatitoare C95Tohanean Andrea
Soare MihaiPregatitoare C95Tohanean Andrea
Baila VladPregatitoare C90Tohanean Andrea
Bosinceanu AnisiaPregatitoare C90Tohanean Andrea
Strimbeanu AndreeaPregatitoare C90Tohanean Andrea
Strimbeanu AndreeaPregatitoare C90Tohanean Andrea
Boricean DariusPregatitoare C79Tohanean Andrea
Boriceacean AlexandruPregatitoare C78Tohanean Andrea
Grijan Andra Pregatitoare C68Tohanean Andrea

Inapoi la centrele de concurs