Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Covasna
Localitate:Intorsura Buzaului
Scoala:Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Radu TeodorI AEBularca Lacramioara Gaitan Anca
Bordei LucaI BEBordei Carmen Veronica
Roman AndreeaI BEBordei Carmen Veronica
Stoica AdrielaI BEBordei Carmen Veronica
Muntean David AndreiII AEBaciu Andra Selaru Zsofi
Munteanu SabinII BEStroie Liliana Clara
Sporea CasianII BEStroie Liliana Clara
Banciu Alexia IoanaIV BEPisau Diana
Mitrofan MirunaIV CERadu Marcela
Muntean Gabriela CameliaPregatitoare BECristea Anisoara Loredana
Olar Patrik IonutPregatitoare BECristea Anisoara Loredana
Suciu Miruna MariaPregatitoare BECristea Anisoara Loredana
Banita RuxandraPregatitoare CETohanean Andrea
Bularca Vlad ConstantinPregatitoare CETohanean Andrea
Calcea AlesioPregatitoare CETohanean Andrea
Tohanean DragosPregatitoare CITohanean Andrea
Duca AnastasiaI BIIBordei Carmen Veronica
Lazar Ana DianaI AIIBularca Lacramioara Gaitan Anca
Neagoe CasianI AIIBularca Lacramioara Gaitan Anca
Tohanean RaduI AIIBularca Lacramioara Gaitan Anca
Burtea TeodorI BIIBordei Carmen Veronica
Milu DianaI BIIBordei Carmen Veronica
Iorga Flavius RafaelII AIIBaciu Andra Selaru Zsofi
Calestru JasminaII BIIStroie Liliana Clara
Hosu MarinaII BIIStroie Liliana Clara
Dima Adriana MariaIV CIIRadu Marcela
Angelescu Daria ElenaPregatitoare BIICristea Anisoara Loredana
Joacalesne Alexandru MihaiPregatitoare BIICristea Anisoara Loredana
Tohanean Robert ConstantinPregatitoare BIICristea Anisoara Loredana
Buzea AnastasiaPregatitoare CIITohanean Andrea
Iovita VictoriaPregatitoare CIITohanean Andrea
Maris DavidPregatitoare CIITohanean Andrea
Soare MihaiPregatitoare CIITohanean Andrea
Scoarta DavidI BMBordei Carmen Veronica
Suciu AlexandraI BMBordei Carmen Veronica
Cozma AndreeaII AMBaciu Andra Selaru Zsofi
Iagar Ioan DariusII AMBaciu Andra Selaru Zsofi
Zlotea Vlad AndreiII AMBaciu Andra Selaru Zsofi
Baila StefaniaII BMStroie Liliana Clara
Baila StefaniaII BMStroie Liliana Clara
Matei GeorgianaII BMStroie Liliana Clara
Neagoe-Despa AnastasiaII BMStroie Liliana Clara
Neagovici MirunaII BMStroie Liliana Clara
Bularca Maria AlexandraPregatitoare BMCristea Anisoara Loredana
Solomon Luca AndreiPregatitoare BMCristea Anisoara Loredana
Baila VladPregatitoare CMTohanean Andrea
Bosinceanu AnisiaPregatitoare CMTohanean Andrea
Strimbeanu AndreeaPregatitoare CMTohanean Andrea
Strimbeanu AndreeaPregatitoare CMTohanean Andrea

Inapoi la centrele de concurs