Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Cluj
Localitate:Cluj-Napoca
Scoala:Seminarul Teologic Ortodox
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Bratu AlexII B97Gratiela Agrisan
Duca PetraII B97Gratiela Agrisan
Iuga PatriciaII B97Gratiela Agrisan
Sologon MateiII B97Gratiela Agrisan
Tamas MirceaII B97Gratiela Agrisan
Medan MarioII B95Gratiela Agrisan
Boian SergiuII B92Gratiela Agrisan
Hiticas AnaII B92Gratiela Agrisan
Roman-Marc AlexandraII B92Gratiela Agrisan
Rusu VladII B92Gratiela Agrisan
Adi YannisII B87Gratiela Agrisan
Fodor MateiII B87Gratiela Agrisan
Jucan LucaII B87Gratiela Agrisan
Podaru AndreiII B87Gratiela Agrisan
Vidican-Manci AnastasiaII B87Gratiela Agrisan
Tatar MariaII B82Gratiela Agrisan
Sandu MinaII B75Gratiela Agrisan
Santa DominicII BParticipantGratiela Agrisan
Deac RaulII BParticipantGratiela Agrisan
Cismaru Casian-SergiuIII A97Coacean Mihaela
Morodan Teodora-EcaterinaIII A96Coacean Mihaela
Pripon DanielaIII A96Coacean Mihaela
Muresan StefanIII A95Coacean Mihaela
Mesesan MihaiIII A93Coacean Mihaela
Moldovan AndreiIII A90Coacean Mihaela
Borza EcaterinaIII A81Coacean Mihaela
Horvat Andrei-AlexandruIII A81Coacean Mihaela
Simon Alexia-MariaIII A78Coacean Mihaela
Vagner StefanIII B95Uifalean Calina
Barsan AvramIII B93Uifalean Calina
Bobos Mihai NichitaIII B90Uifalean Calina
Farcas LucaIII B89Uifalean Calina
Oprea AnaIII B84Uifalean Calina
Moholea GiuliaIII B82Uifalean Calina
Pliundra Natalia MariaIII B77Uifalean Calina
Farcas Maria AlexandraIII B74Uifalean Calina
Sonea MateiIII B70Uifalean Calina
Suciu Natalia AlexandraIII B62Uifalean Calina
Crisan MirunaIII B61Uifalean Calina
Coman EricPregatitoare A100Vele Dana
Cornea RaresPregatitoare A100Vele Dana
Giurgiu AlexandraPregatitoare A100Vele Dana
Trifescu DavidPregatitoare A100Vele Dana
Andreica ElizaPregatitoare A95Vele Dana
Haragas SimonaPregatitoare A95Vele Dana
Koblicska MariaPregatitoare A95Vele Dana
Luca AlexandruPregatitoare A95Vele Dana
Panfiloiu RaresPregatitoare A95Vele Dana
Pop MariaPregatitoare A95Vele Dana
Pop PatriciaPregatitoare A95Vele Dana
Pop RaresPregatitoare A95Vele Dana
Santa LorenaPregatitoare A95Vele Dana
Simon MateiPregatitoare A95Vele Dana
Todea GeorgePregatitoare A95Vele Dana
Zbucea MirunaPregatitoare A95Vele Dana
Ortelecan BiancaPregatitoare A90Vele Dana
Prunar Mihai IonutPregatitoare A90Vele Dana
Medan MarcuPregatitoare A85Vele Dana
Morodan GhelasiaPregatitoare A85Vele Dana
Salciuan TudorPregatitoare A70Vele Dana

Inapoi la centrele de concurs