Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Primara King George
Nume elevClasaCadru didactic
Irimia AndreeaI AAdriana Pricoiu
Monoranu PhilipI AAdriana Pricoiu
Oncica MariaI AAdriana Pricoiu
Stanciu BogdanI AAdriana Pricoiu
Boncea Sofia I BMonica Moraru
Nistor MariaI BMonica Moraru
Ganescu StefanI CLaura Marciu
Vladescu ElenaI CLaura Marciu
Agachi SaraI DBurlacescu Cristina
Barsan MihaiI DBurlacescu Cristina
Enache AdelaI DBurlacescu Cristina
Mot DavidI DBurlacescu Cristina
Paraschiva AmianaI DBurlacescu Cristina
Vasile HoriaI DBurlacescu Cristina
Acsinte Ema ElenaI EMirabela Mitu
Badea MariaI EMirabela Mitu
Marinescu AlexandruI EMirabela Mitu
Pecingina MayaI EMirabela Mitu
Petcu Ana TeodoraI EMirabela Mitu
Preda Radu CristianI EMirabela Mitu
Stanciu Cezar AugustinI EMirabela Mitu
Badarni AmirII ACristina Puchea
Stoica MirunaII ACristina Puchea
Virlan DariaII ACristina Puchea
Coroni Stoica MateiII ESuba Raluca
Harut AlexandruII ESuba Raluca
Jugariu SoranaII ESuba Raluca
Serban AlexandruII ESuba Raluca
Soare AndreiII ESuba Raluca
Avram MariaPregatitoare ACatalina Stanciu
Bazilescu VladPregatitoare ACatalina Stanciu
Costian BogdanPregatitoare ACatalina Stanciu
Flangea AlexiaPregatitoare ACatalina Stanciu
Iova EvelinePregatitoare ACatalina Stanciu
Murgila DariusPregatitoare ACatalina Stanciu
Olaru AlexandruPregatitoare ACatalina Stanciu
Pachitanu LuanaPregatitoare ACatalina Stanciu
Stanciu AndiPregatitoare ACatalina Stanciu
Babes CarmenPregatitoare BIleana Anca Briceag
Codreanu Daria NicoletaPregatitoare BIleana Anca Briceag
Costas VictorPregatitoare BIleana Anca Briceag
Graur AlexandruPregatitoare BIleana Anca Briceag
Macra Parnia Rodin PavelPregatitoare BIleana Anca Briceag
Pascal Eric Radu CristianPregatitoare BIleana Anca Briceag
Paun MateiPregatitoare BIleana Anca Briceag
Pavel SaraPregatitoare BIleana Anca Briceag
Rachieru Alexia StefaniaPregatitoare BIleana Anca Briceag
Salamac Daria AlexandraPregatitoare BIleana Anca Briceag
Anton AlessiaPregatitoare DGabriela Patrascu
Cepraga TudorPregatitoare DGabriela Patrascu
Chersin CalinPregatitoare DGabriela Patrascu
Chiriac AlexiaPregatitoare DGabriela Patrascu
Constantinescu DavidPregatitoare DGabriela Patrascu
Dumitriu AlessiaPregatitoare DGabriela Patrascu
Hriban AndreiPregatitoare DGabriela Patrascu
Mavrodin DavidPregatitoare DPatrascu Gabriela
Nedea AlexandraPregatitoare DGabriela Patrascu
Nita XanderPregatitoare DGabriela Patrascu
Popa AlessiaPregatitoare DGabriela Patrascu
Stefan LucaPregatitoare DGabriela Patrascu
Ursescu RaduPregatitoare DGabriela Patrascu
Zamfira TudorPregatitoare DGabriela Patrascu

Inapoi la centrele de concurs