Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Arad
Localitate:Arad
Scoala:Colegiul National Preparandia Dimitrie Tichindeal
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Duca BogdanI A100Iancic Gabriela
Stepan RianaI C100Olariu Daciana
Voia RebecaI C100Olariu Daciana
Toma DragosI C85Olariu Daciana
Boka DavidI C80Olariu Daciana
Pop-Flueras Luca-DimitriI C80Olariu Daciana
Partan Raffael-IoanI C75Olariu Daciana
Angya Csaba-RaresI C70Olariu Daciana
Cheveresan Alexandru - MateiI C70Olariu Daciana
Bija VictorII B100Oradan Allexandra
Bradin MihaiII B100Oradan Allexandra
Cavasdan MateiII B100Oradan Allexandra
Condur AndreeaII B100Oradan Allexandra
Mot PatriciaII B100Oradan Alexandra
Popescu LorinII B100Oradan Alexandra
Ratiu NataliaII B100Oradan Alexandra
Bejan AdelinaII B95Oradan Allexandra
Bulzan MayaII B95Oradan Allexandra
Grunta CiprianII B95Oradan Allexandra
Rusan Bogdan-StefanII B95Oradan Alexandra
Stefu SaraII B95Oradan Alexandra
Uivarasanu LucaII B95Oradan Alexandra
Catanzariti LucaII B90Oradan Allexandra
Herte SebastianII B90Oradan Alexandra
Kogler CarolII B90Oradan Alexandra
Morar BristenII B90Oradan Alexandra
Morariu FrancescaII B90Oradan Alexandra
Pop AlexiaII B90Oradan Alexandra
Sabau AmaliaII B90Oradan Alexandra
Sangeorgean ArisII B90Oradan Alexandra
Scheau DavidII B90Oradan Alexandra
Luca Ana-MinervaII B85Oradan Alexandra
Pop CarlaII B85Oradan Alexandra
Siclovan AndreiII B85Oradan Alexandra
Pascalau MatildaII B75Oradan Alexandra
Petras DariusII B75Oradan Alexandra
Manea AndreiII C100Bartis Aphrodita
Neamtu Sara MariaII C100Bartis Aphrodita
Tamas VictorII C100Bartis Aphrodita
Cozma David AdrianII C95Bartis Aphrodita
Badan Andra MariaII C80Bartis Aphrodita
Boghitoi Julia GabrielaII C80Bartis Aphrodita
Cozma Carla CristinaII C80Bartis Aphrodita
Lung Denis MarioII C80Bartis Aphrodita
Borbely David StefanII C70Bartis Aphrodita
Miculit Albert DragosII C70Bartis Aphrodita
Mulec AndreiII C65Bartis Aphrodita
Popa Alyssia OanaII C60Bartis Aphrodita
Reinhardt Patrik EmericII C60Bartis Aphrodita
Szabo KevinII C60Bartis Aphrodita
Olariu Darius IoanIV A100Duca Alina
Petrut Ayan LucaIV A100Duca Alina
Stana Alexandru VictorIV A100Duca Alina
Toma TudorIV A100Duca Alina
Scheau Cristian IanisIV A99Duca Alina
Mot SoniaIV A98Duca Alina
Pipa Patric MihaiIV A98Duca Alina
Anton Rares AlexandruIV A96Duca Alina
Bulzan Ioana DariaIV A96Duca Alina
Martin Luca MihaiIV A94Duca Alina
Ciobota Vanessa MiriamIV A90Duca Alina
Gyarmati-Fati SaraIV A90Duca Alina
Crisan StefanIV A85Duca Alina
Racanel Gabriel OctavianIV A80Duca Alina
Mazuru Alexandra IoanaIV A78Duca Alina
Iuga DariaIV A76Duca Alina
Stoica Lorena MariaIV A75Duca Alina
Kiss CarlaIV A74Duca Alina
Alexa LucaPregatitoare B100Popa Ana-Maria
Balan AlexiaPregatitoare B100Popa Ana-Maria
Barna AlexandruPregatitoare B100Popa Ana-Maria
Bitca SofiaPregatitoare B100Popa Ana-Maria
Habalau IlincaPregatitoare B100Popa Ana-Maria
Iovanut AnaPregatitoare B100Popa Ana-Maria
Olteanu IanisPregatitoare B100Popa Ana-Maria
Tiseanu ElenaPregatitoare B98Popa Ana-Maria
Bara VictorPregatitoare B95Popa Ana-Maria
Covaci MaraPregatitoare B95Popa Ana-Maria
Cretiu CarinaPregatitoare B95Popa Ana-Maria
Florea MariaPregatitoare B95Popa Ana-Maria
Glevan DarianPregatitoare B95Popa Ana-Maria
Ippolito CristinaPregatitoare B95Popa Ana-Maria
Munteanu MirunaPregatitoare B95Popa Ana-Maria
Popscu StefaniaPregatitoare B95Popa Ana-Maria
Stolnicu CezarPregatitoare B95Popa Ana-Maria
Tamas AnaPregatitoare B95Popa Ana-Maria
Athanasiu MaraPregatitoare B90Popa Ana-Maria
Muntenas BogdanPregatitoare B90Popa Ana-Maria
Naghel AlexandruPregatitoare B90Popa Ana-Maria

Inapoi la centrele de concurs