Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Arad
Localitate:Arad
Scoala:Colegiul National Preparandia Dimitrie Tichindeal
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Duca BogdanI AEIancic Gabriela
Stepan RianaI CEOlariu Daciana
Voia RebecaI CEOlariu Daciana
Bija VictorII BEOradan Allexandra
Bradin MihaiII BEOradan Allexandra
Cavasdan MateiII BEOradan Allexandra
Condur AndreeaII BEOradan Allexandra
Mot PatriciaII BEOradan Alexandra
Popescu LorinII BEOradan Alexandra
Ratiu NataliaII BEOradan Alexandra
Manea AndreiII CEBartis Aphrodita
Neamtu Sara MariaII CEBartis Aphrodita
Tamas VictorII CEBartis Aphrodita
Olariu Darius IoanIV AEDuca Alina
Petrut Ayan LucaIV AEDuca Alina
Stana Alexandru VictorIV AEDuca Alina
Toma TudorIV AEDuca Alina
Alexa LucaPregatitoare BEPopa Ana-Maria
Balan AlexiaPregatitoare BEPopa Ana-Maria
Barna AlexandruPregatitoare BEPopa Ana-Maria
Bitca SofiaPregatitoare BEPopa Ana-Maria
Habalau IlincaPregatitoare BEPopa Ana-Maria
Iovanut AnaPregatitoare BEPopa Ana-Maria
Olteanu IanisPregatitoare BEPopa Ana-Maria
Scheau Cristian IanisIV AIDuca Alina
Mot SoniaIV AIDuca Alina
Pipa Patric MihaiIV AIDuca Alina
Tiseanu ElenaPregatitoare BIPopa Ana-Maria
Anton Rares AlexandruIV AIIDuca Alina
Bulzan Ioana DariaIV AIIDuca Alina
Bejan AdelinaII BIIOradan Allexandra
Bulzan MayaII BIIOradan Allexandra
Grunta CiprianII BIIOradan Allexandra
Rusan Bogdan-StefanII BIIOradan Alexandra
Stefu SaraII BIIOradan Alexandra
Uivarasanu LucaII BIIOradan Alexandra
Cozma David AdrianII CIIBartis Aphrodita
Bara VictorPregatitoare BIIPopa Ana-Maria
Covaci MaraPregatitoare BIIPopa Ana-Maria
Cretiu CarinaPregatitoare BIIPopa Ana-Maria
Florea MariaPregatitoare BIIPopa Ana-Maria
Glevan DarianPregatitoare BIIPopa Ana-Maria
Ippolito CristinaPregatitoare BIIPopa Ana-Maria
Munteanu MirunaPregatitoare BIIPopa Ana-Maria
Popscu StefaniaPregatitoare BIIPopa Ana-Maria
Stolnicu CezarPregatitoare BIIPopa Ana-Maria
Tamas AnaPregatitoare BIIPopa Ana-Maria
Martin Luca MihaiIV AIIIDuca Alina
Catanzariti LucaII BMOradan Allexandra
Herte SebastianII BMOradan Alexandra
Kogler CarolII BMOradan Alexandra
Morar BristenII BMOradan Alexandra
Morariu FrancescaII BMOradan Alexandra
Pop AlexiaII BMOradan Alexandra
Sabau AmaliaII BMOradan Alexandra
Sangeorgean ArisII BMOradan Alexandra
Scheau DavidII BMOradan Alexandra
Ciobota Vanessa MiriamIV AMDuca Alina
Gyarmati-Fati SaraIV AMDuca Alina
Athanasiu MaraPregatitoare BMPopa Ana-Maria
Muntenas BogdanPregatitoare BMPopa Ana-Maria
Naghel AlexandruPregatitoare BMPopa Ana-Maria

Inapoi la centrele de concurs