Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 33
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
ARDELEANU ALEXANDRAI A90BOBIRNILA IULIANA
CARAUSU ERIKA ANDREEAI A90BOBIRNILA IULIANA
MODIGA RAZVAN MARIUSI A90BOBIRNILA IULIANA
BUJOREANU MIHAII A88BOBIRNILA IULIANA
BURUIANA KARLA MARIAI B100STEFAN LIVIOARA
GRIGORE ANDREI MARIOI B98STEFAN LIVIOARA
DODAN MARIA ALEXANDRAI B93STEFAN LIVIOARA
MARIN DAVIDI B93STEFAN LIVIOARA
CRACIUN ANDREI EDUARDI B90STEFAN LIVIOARA
DASCALU ROBERTA MARIAI B90STEFAN LIVIOARA
FLOREA ALEXIAI B90STEFAN LIVIOARA
DIMA IANA GABRIELAI B88STEFAN LIVIOARA
CARDON MADALINAI B80STEFAN LIVIOARA
CIMPOAIE IOANA ALESSIAII A95BUSILA DANIELA
VARGALUTA ROBERT ANDREIII A95BUSILA DANIELA
ROLEA MARIOII A90BUSILA DANIELA
URSU VLADII A90BUSILA DANIELA
CARP ANDREI IULIANII A80BUSILA DANIELA
CRACIUN ROBERT ANDREIII A80BUSILA DANIELA
MOCANU ADNANAII A80BUSILA DANIELA
MUNTEANU IONUTII B95URSE OLGA
ROSU SEBASTIANII B90URSE OLGA
CRISTEA ANDREIII B80URSE OLGA
CRISTEA ROBERTII B80URSE OLGA
SECARA ROXANA ANDREEAII C100DASCALU SILVIA
IACOB MARA ANDREEAII C95DASCALU SILVIA
OANCA STEFANII C95DASCALU SILVIA
ROSU ALEXANDRU GEORGEII C95DASCALU SILVIA
RADU VALENTIN MIHAIII C80DASCALU SILVIA
SERBAN GIULIA GABRIELLAII C80DASCALU SILVIA
TEPSAN ADRIAN IONUTII C80DASCALU SILVIA
ILIE ALEXANDRAIV B100CARAMALAU NADIA
BASCA CRISTIANIV B80CARAMALAU NADIA
CIOBOTARU CATALINAPregatitoare A100HULEA FELICIA
CONSTANDACHE ALESSIAPregatitoare A100HULEA FELICIA
MUNTEANU SEBIPregatitoare A100HULEA FELICIA
OANA MARIAPregatitoare A100HULEA FELICIA
RADUIANU IRISPregatitoare A100HULEA FELICIA
TULUCEANU ANDREIPregatitoare A100HULEA FELICIA
SERBAN ELENAPregatitoare A96HULEA FELICIA
CORJOS DAVIDPregatitoare A95HULEA FELICIA
ENE ANDREI MARIUSPregatitoare A95HULEA FELICIA
MARIN IOANAPregatitoare A95HULEA FELICIA
COJOCARIU DAVIDPregatitoare A88HULEA FELICIA
SOARE TEODORAPregatitoare A88HULEA FELICIA
BARLADEANU IOANAPregatitoare A86HULEA FELICIA
SANDU ALESSIA CRISTINAPregatitoare A86HULEA FELICIA
TODICA ALEXPregatitoare A85HULEA FELICIA
STOICA ADELAPregatitoare A84HULEA FELICIA
GRIGORITA EDUARD MINODORPregatitoare A83HULEA FELICIA
CONSTANDACHE GIULIA MARIAPregatitoare A82HULEA FELICIA
ROSCA CLARAPregatitoare A82HULEA FELICIA
LEFTER SARA ANASTASIAPregatitoare B100STIRBU ANA - MARIA
LUPU DAVID ANDREIPregatitoare B100STIRBU ANA - MARIA
BRAJDES ADELINA IOANAPregatitoare B95STIRBU ANA - MARIA
GROSU ALEXANDRUPregatitoare B95STIRBU ANA - MARIA
NITU DARIUS IONUTPregatitoare B95STIRBU ANA - MARIA
VASILACHE SOFIA ELENAPregatitoare B93STIRBU ANA - MARIA
BADACHE BIANCA ELENAPregatitoare B90STIRBU ANA - MARIA
BUMBARU ELENAPregatitoare B90STIRBU ANA - MARIA
SALCEANU MARIUS ANDREIPregatitoare B90STIRBU ANA - MARIA
SANDULACHE SERENAPregatitoare B90STIRBU ANA - MARIA
STRESINA SARA REBECAPregatitoare B88STIRBU ANA - MARIA
TUTU BEATRICEPregatitoare B87STIRBU ANA - MARIA
DIMA MARIUS ALEXANDRUPregatitoare B85STIRBU ANA - MARIA

Inapoi la centrele de concurs