Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Sibiu
Localitate:TALMACIU
Scoala:LICEUL TEHNOLOGIC JOHANNES LEBEL
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Dancanet Anca MariaI -100Avram Aura Maria
Stroia Oana NicoleI -100Avram Aura Maria
Dancanet Ioana StefaniaI -83Avram Aura Maria
Gujan Antonia IoanaI -75Avram Aura Maria
POPESCU DARIUSI B90DAMIAN MARIA-FLAVIA
STATE MARAI B89DAMIAN MARIA-FLAVIA
MORAR RALUCA-MARIAI B88DAMIAN MARIA-FLAVIA
BUZURIN DAVIDI B78DAMIAN MARIA-FLAVIA
SAMOILA DORIANI B66.5DAMIAN MARIA-FLAVIA
BARB ALEXANDRUI BParticipantDAMIAN MARIA-FLAVIA
POPLACEAN IONELAI BParticipantDAMIAN MARIA-FLAVIA
GIURGIU MARIA-RALUCAI BParticipantDAMIAN MARIA-FLAVIA
RADOIU PATRICI BParticipantDAMIAN MARIA-FLAVIA
STOICA JESSICAI BParticipantDAMIAN MARIA-FLAVIA
LEONTE SEBASTIANI BParticipantDAMIAN MARIA-FLAVIA
STOICA DENISAI BParticipantDAMIAN MARIA-FLAVIA
Mihai CarlaII -100Dancanet Elena Mona
Cioaca DianaII -89Dancanet Elena Mona
Hoadrea RaduII -78Dancanet Elena Mona
MORARU NARCISIII B77BARBAT GEORGIANA
RADOIU FLORINIII BParticipantBARBAT GEORGIANA
PAZGU FLAVIUSIII BParticipantBARBAT GEORGIANA
Nicoara DenisIV -100Cretu Carmen Gabriela
Deaconescu Marisa IV -84Cretu Carmen Gabriela
Ianos SoniaIV -72Cretu Carmen Gabriela
SUCIU PETRONELAIV A69LAL EMANUELA
CIOCAN GEORGIANAIV AParticipantLAL EMANUELA
RINJEU BRIANAIV AParticipantLAL EMANUELA
CONTIU STEFANIV AParticipantLAL EMANUELA
MUNTIU FLAVIUSIV AParticipantLAL EMANUELA
Dancanet RebecaPregatitoare -100Soima Elena Corina
Balea RebecaPregatitoare -84Soima Elena Corina
Bancioiu CristianPregatitoare -76Soima Elena Corina
BRADEAN ANTONIOPregatitoare B100BUZURIN CECILIA
DOMINTE DAVIDPregatitoare B100BUZURIN CECILIA
LUNGOCI IOANAPregatitoare B100BUZURIN CECILIA
CIORA MARIAPregatitoare B95BUZURIN CECILIA
RUSU RAULPregatitoare B95BUZURIN CECILIA

Inapoi la centrele de concurs