Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Mures
Localitate:Tg Mures
Scoala:Scoala Gimnaziala Tudor Vladimirescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BOCA OANAI AECHIVU LILIANA
BOGDAN DIANAI AECHIVU LILIANA
CALUGAR VICTORI AECHIVU LILIANA
CHIRTES MARIA I AECHIVU LILIANA
COJOCNEAN RARESII CEGARBOVEAN CLAUDIA
ROSIU RAFAELIII bENASAUDEAN IRINA
COJOCNEAN DRAGOSIV AESEULEAN AURELIA
CHIRTES ANDREEAIV BEMINCULESCU MARIANA
CONDREA RAULPregatitoare AEMOLDOVAN CODRUTA
HOTA RALUCAPregatitoare AEMOLDOVAN CODRUTA
MORAR DIANAPregatitoare AEMOLDOVAN CODRUTA
TODEA TUDORPregatitoare AEMOLDOVAN CODRUTA
TURCU ALESSIAPregatitoare AEMOLDOVAN CODRUTA
CALUGAR VICTORPregatitoare BEPRECUP GHEORGHE
TEGLAS CRINAIII BINASAUDEAN IRINA
VULTUR RARESIII BINASAUDEAN IRINA
DAMIAN RAULPregatitoare AIMOLDOVAN CODRUTA
SOCOL IANISPregatitoare AIMOLDOVAN CODRUTA
SARBAN BOGDANI AICHIVU LILIANA
TONCEAN LARISAIII AIMURESAN DANIELA
MATEI TUDORIV AISEULEAN AURELIA
OBREJA VERONAIV AISEULEAN AURELIA
SOARE MAIAIV AISEULEAN AURELIA
SOMESAN IOANAIV AISEULEAN AURELIA
OPREA ANAMARIAIV BIMINCULESCU MARIANA
BOTEZ RALUCAPregatitoare AIMOLDOVAN CODRUTA
SARBAN BOGDANI AIICHIVU LILIANA
DOBOSI MARIAIII BIINASAUDEAN IRINA
HALATIU BOGDANIV AIISEULEAN AURELIA
BUNGARDEAN EVELYNPregatitoare AIIMOLDOVAN CODRUTA
CANDEA ANTONIAPregatitoare AIIMOLDOVAN CODRUTA
MATEI IULIAPregatitoare AIIMOLDOVAN CODRUTA
NISTOR ALISAPregatitoare AIIMOLDOVAN CODRUTA
PETE MURESAN RICHARDPregatitoare AIIMOLDOVAN CODRUTA
PETRA DARIAPregatitoare AIIMOLDOVAN CODRUTA
FARKAS ROBERTPregatitoare BIIPRECUP GHEORGHE
SZILAGYI ROBERTPregatitoare BIIPRECUP GHEORGHE
STAN CRISTAIV AIIISEULEAN AURELIA
SMEU ROBERTIV BIIIMINCULESCU MARIANA
TOMA PAULIV BIIIMINCULESCU MARIANA
MARGINEAN AMALIAPregatitoare AIIIMOLDOVAN CODRUTA
HRISCU AMIRAIII BIIINASAUDEAN IRINA
MARGINEAN IULIAIII BIIINASAUDEAN IRINA
SPATARU FABIANIII BIIINASAUDEAN IRINA
SUTA ILINCAIV AIIISEULEAN AURELIA
BOROS BIANCAPregatitoare AIIIMOLDOVAN CODRUTA
MATIES RICARDOPregatitoare AIIIMOLDOVAN CODRUTA
CIOCA RAZVANIII BIIINASAUDEAN IRINA
MOSNEAGU ROBERTAIII BIIINASAUDEAN IRINA
SZABO NORBERTIII BIIINASAUDEAN IRINA
STOIAN BOGDANIV AIIISEULEAN AURELIA
HODIRNAU ALEXANDRUPregatitoare AIIIMOLDOVAN CODRUTA
SERBAN BOGDANPregatitoare AIIIMOLDOVAN CODRUTA
ANDRONE EDUARDIV BIIIMINCULESCU MARIANA
MOLNAR SASHA Pregatitoare BIIIPRECUP GHEORGHE
GABOR CRISTIANI AMCHIVU LILIANA
GOGLINACHE COSTASI AMCHIVU LILIANA
FLORA DIANAII AMTURDEAN STELUTA
IFTIME SASHAII AMTURDEAN STELUTA
PAVEL IULIANII AMTURDEAN STELUTA
FONTU AMELIEII CMGARBOVEAN CLAUDIA
GREAB ELIZAII CMGARBOVEAN CLAUDIA
BELBE DARIUSIV AMSEULEAN AURELIA
CRISAN NICOLETAIV AMSEULEAN AURELIA
MUTH ANDREIIV AMSEULEAN AURELIA
NICUSAN ROXANAIV AMSEULEAN AURELIA
POP ANDREEAIV AMSEULEAN AURELIA
CORMOS SUCIU RAZVANPregatitoare AMMOLDOVAN CODRUTA
DETESAN EDUARDPregatitoare AMMOLDOVAN CODRUTA
MORARU MARIAPregatitoare AMMOLDOVAN CODRUTA
POP RARESPregatitoare AMMOLDOVAN CODRUTA

Inapoi la centrele de concurs