Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 126
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Alexandru AlexiaII A100Pintilie Doina
Bercea SebastianII A100Pintilie Doina
Firca AlexandruII A100Pintilie Doina
Margelatu ByancaII A100Pintilie Doina
Marin AndreiII A100Pintilie Doina
Mihai AndreiII A100Pintilie Doina
Munteanu AlexandraII A100Pintilie Doina
Bardan RemusII A95Pintilie Doina
Dragoi MarioII A95Pintilie Doina
Avarvarei Maria DenisaII A90Pintilie Doina
Trandafir CatalinaII A90Pintilie Doina
Constantin AndradaII A85Pintilie Doina
Nae CristianII A65Pintilie Doina
Taudor MihaelaII A60Pintilie Doina
Scutariu IustinaII AParticipantPintilie Doina
Ciocanel Florin AlexandruIV A97Lomnaru Oana
Nastase BeatriceIV A97Lomnaru Oana
Matei BiancaIV A80Lomnaru Oana
Hodman AlbertIV A79Lomnaru Oana
Cornei EricIV A77Lomnaru Oana
Rada ChristianIV A77Lomnaru Oana
Stefanescu RalucaIV A72Lomnaru Oana
Nicoara Andrei NicolasIV A69Lomnaru Oana
Rusu AlexandraIV A69Lomnaru Oana
Manac NicoleIV A67Lomnaru Oana
Neag AndreiIV A65Lomnaru Oana
Dobroiu GabrielIV A62Lomnaru Oana
Tache DamianIV A60Lomnaru Oana
Apostol AndraIV C85Pintilie Doina
Maciuca TeodoraIV C85Pintilie Doina
Radoi ElenaIV C85Pintilie Doina
Matei DenisaIV C80Pintilie Doina
David SofiaIV C75Pintilie Doina
Romanescu LorenaIV C75Pintilie Doina
Matei MitranIV C65Pintilie Doina
Vladescu VladIV CParticipantPintilie Doina
Dorojan OctaviaIV CParticipantPintilie Doina
Talpeanu MarioIV CParticipantPintilie Doina
Bunea JacquelineIV CParticipantPintilie Doina
Codau LuanaIV CParticipantPintilie Doina
Manu IoanaIV CParticipantPintilie Doina
Burcica Delia CristinaPregatitoare A100Bonciulica Rodica
Capota David GabrielPregatitoare A100Bonciulica Rodica
Salcianu AnaPregatitoare A100Bonciulica Rodica
Serban MihaiPregatitoare A100Bonciulica Rodica
Tanase Stefan AndreiPregatitoare A100Bonciulica Rodica
Tufeanu IlariaPregatitoare A100Bonciulica Rodica
Balaceanu Eduard ValentinPregatitoare A97Bonciulica Rodica
Bobina Rares AndreiPregatitoare A95Bonciulica Rodica
Istrate Ianis IulianPregatitoare A95Bonciulica Rodica
Buliga David AlexandruPregatitoare A85Bonciulica Rodica
Dan AndreiPregatitoare A85Bonciulica Rodica
Caslariu MihaiPregatitoare A80Bonciulica Rodica
Ilie Carla MariaPregatitoare A80Bonciulica Rodica
Iordache Matei StefanPregatitoare A80Bonciulica Rodica
Vasile DianaPregatitoare A80Bonciulica Rodica
Grigore Ana MariaPregatitoare A75Bonciulica Rodica
Haralambe AlexandraPregatitoare A75Bonciulica Rodica
Marcef DavidPregatitoare A75Bonciulica Rodica
Paraschiv Daria AlexandraPregatitoare A75Bonciulica Rodica
Vasile Darius CristianPregatitoare A73Bonciulica Rodica

Inapoi la centrele de concurs