Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Calarasi
Localitate:Calarasi
Scoala:Liceul Mihai Eminescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Morariu Silviu DavidI AESimilea Silvia
Akach MariaIII EIvan Doina
Akach MariaIII III AEIvan Doina
Musat Matei VladIII III AEIvan Doina
Musat Matei VladIII III AEIvan Doina
Cecala AlinIV a IV-a AEParaschiv Anicuta
Ghibu David IV a IV-a AEParaschiv Anicuta
Manole AlexIV a IV-a AEParaschiv Anicuta
Avra Iustin GergePregatitoare AEPopa Camelia
Butuc Rebeca IoanaPregatitoare AEPopa Camelia
Chirea Amalia CristinaPregatitoare AEPopa Camelia
Costea Emma Andreea Pregatitoare AEPopa Camelia
Dima Petru MariusPregatitoare AEPopa Camelia
Fratila Elena LacramioaraPregatitoare AEPopa Camelia
Mainici Andrei SebastianPregatitoare AEPopa Camelia
Malanca Darius CristianPregatitoare AEPopa Camelia
Mocanu SofiaPregatitoare AEPopa Camelia
Musat Eva Sofia Pregatitoare AEPopa Camelia
Nabargeac Daria IoanaPregatitoare AEPopa Camelia
Nastase Andrei EduardPregatitoare AEPopa Camelia
Petre Timeea Ioana Pregatitoare AEPopa Camelia
Musat Matei VladPregatitoare IIIEIvan Doina
Achim Mihai IV a IV-a AIIParaschiv Anicuta
Iosif DariaIV a IV-a AIIParaschiv Anicuta
Baceanu Eduard AndreiPregatitoare AIIPopa Camelia
Craia Rebeca Pregatitoare AIIPopa Camelia
Fratila Carla IoanaPregatitoare AIIPopa Camelia
Ovreiu Daria Andreea Pregatitoare AIIPopa Camelia
Pescaru Bianca Elena Pregatitoare AIIPopa Camelia
Popescu Mario AlexandruPregatitoare AIIPopa Camelia
Petre Sabin IV a IV-a AIIIParaschiv Anicuta
Olaru AndreiPregatitoare AIIIPopa Camelia
Caciula Erica Elena Pregatitoare AIIIPopa Camelia
Chidesa AlexandruI AMSimilea Silvia
Petre Alexia BiancaI AMSimilea Silvia
Dumitru IustinI I BMAntonache Stefania
Anghel Danny IonutIII III AMIvan Doina
Bocioaga TeodoraIII III AMIvan Doina
Cojocaru RalucaIII III AMIvan Doina
Dumitru RuxandraIII III AMIvan Doina
Musat Ana MariaIII III AMIvan Doina
Ionescu Razvan IV a IV-a AMParaschiv Anicuta
Misa Alexandru IV a IV-a AMParaschiv Anicuta
Craciun David AlexandruPregatitoare AMPopa Camelia
Decu Daria Maria Pregatitoare AMPopa Camelia
Maxim Bianca Maria Pregatitoare AMPopa Camelia

Inapoi la centrele de concurs