Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:Seminarul Teologic Sf. Andrei
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Neculau ElizaIII A100Sorcaru Ecaterina
Frumuzache BiancaIII A96Sorcaru Ecaterina
Onu MihaelaIII A86Sorcaru Ecaterina
Puiu TeodorIII A77Sorcaru Ecaterina
Cranga DariaIII A73Sorcaru Ecaterina
Panainte IrinaIII A73Sorcaru Ecaterina
Jipirescu AntoniaPregatitoare A100Munteanu Paula
Leanca DariaPregatitoare A100Munteanu Paula
Rotaru DavidPregatitoare A100Munteanu Paula
Stefan AlexiaPregatitoare A100Munteanu Paula
Goleanu RazvanPregatitoare A95Munteanu Paula
Ignat AlexandruPregatitoare A95Munteanu Paula
Stanga LucaPregatitoare A95Munteanu Paula
Stanga MariucaPregatitoare A95Munteanu Paula
Trisca SerbanPregatitoare A95Munteanu Paula
Baltean ArianaPregatitoare A90Munteanu Paula
Calin AndreiPregatitoare A90Munteanu Paula
Cinepa-Verde AntoniaPregatitoare A90Munteanu Paula
Codita AlexandruPregatitoare A90Munteanu Paula
Nette MihneaPregatitoare A90Munteanu Paula
Gori IrisPregatitoare A85Munteanu Paula
Stefan BeatricePregatitoare A85Munteanu Paula
Iosip AndreiPregatitoare A75Munteanu Paula
Alexe MateiPregatitoare A70Munteanu Paula
Mihalache DianaPregatitoare AParticipantMunteanu Paula
Coman IulianaPregatitoare B100Lixandru Ramona-Claudia
Dobrin MirunaPregatitoare B100Lixandru Ramona-Claudia
Oancea IngridPregatitoare B100Lixandru Ramona-Claudia
Parvana MihailPregatitoare B100Lixandru Ramona-Claudia
Popa RobertPregatitoare B100Lixandru Ramona-Claudia
Solomon AlessiaPregatitoare B100Lixandru Ramona-Claudia
Circota DavidPregatitoare B99Lixandru Ramona-Claudia
Chituc TeodorPregatitoare B98Lixandru Ramona-Claudia
Rotaru RalucaPregatitoare B97Lixandru Ramona-Claudia
Pacularu AndreiPregatitoare B95Lixandru Ramona-Claudia
Neagu MirunaPregatitoare B89Lixandru Ramona-Claudia
Neagu LeonardPregatitoare B87Lixandru Ramona-Claudia
Damian DavidPregatitoare B85Lixandru Ramona-Claudia
Milea SiluanPregatitoare B84Lixandru Ramona-Claudia
Borza MihneaPregatitoare B81Lixandru Ramona-Claudia
Strejoiu AndreiPregatitoare B75Lixandru Ramona-Claudia

Inapoi la centrele de concurs