Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bihor
Localitate:alesd
Scoala:L.T. Constantin Serban
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
CIOBAN DARIA IOANAI CEIAZ MARIANA
DEJEU ALEXIA MARIAI CEIAZ MARIANA
DEZSO ANDREI MIHAII CEIAZ MARIANA
JAROS ALEXIA DIANAI CEIAZ MARIANA
MADAR STEFAN DANIELI CEIAZ MARIANA
RAFA DANIELI CEIAZ MARIANA
SCURT DAISA MARIAI CEIAZ MARIANA
TOFAN DRAGOS GEORGEI CEIAZ MARIANA
TOSE ADELINAI CEIAZ MARIANA
VANCSA ALESIA MARIAI CEIAZ MARIANA
ZODIERIU BOGDAN FLORINI CEIAZ MARIANA
BARTOS REBECA ELIANAI DEZIFCIAK ANA
SZILAGZI SIMIONAS CODRUTAI DEZIFCIAK ANA
SZILAGZI SIMIONAS RAISAI DEZIFCIAK ANA
KELEMEN GEORGEIII AEPUSTAI GABRIELA
MARUSCA DAIANAIII AEPUSTAI GABRIELA
PINTEA DRAGOSIII AEPUSTAI GABRIELA
BAN ELISAIV AEBORODAN LUCRETIE
BODEA STEFANIAIV AEBORODAN LUCRETIE
HOSCO CARLAIV AEBORODAN LUCRETIE
PACURARU ALEXANDRAIV AEBORODAN LUCRETIE
STEFANCIC STEFAN CRISTIANIV CEBORBEL IUSTINA DORINA
BRANDAS RAZVANPregatitoare AEPETRISOR SIMONA
TOIE ERIKPregatitoare AEPETRISOR SIMONA
BADILA ANASTIAPregatitoare DEIONITA MADALINA
IONITA STEFANPregatitoare DEIONITA MADALINA
URS BRIANAPregatitoare DEIONITA MADALINA
KOVACSIK ALEXIA SARAHIII AIPUSTAI GABRIELA
CRET TANIAIV AIBORODAN LUCRETIE
MICACIU JENNIFERIII AIIPUSTAI GABRIELA
AVRAM FLAVIAPregatitoare AIIPETRISOR SIMONA
BLAGA STEFANIAPregatitoare AIIPETRISOR SIMONA
GOLBAN ELIASPregatitoare AIIPETRISOR SIMONA
NEGRUT LAURENTIUPregatitoare AIIPETRISOR SIMONA
BEKESI DAVIDPregatitoare DIIIONITA MADALINA
LUCA DRAGOS ANDREII CIIIAZ MARIANA
POPA CORNELIU SIMEONI CIIIAZ MARIANA
SFERLE SARA MARIAI CIIIAZ MARIANA
BRUMAR DARIUS GEORGEI DIIZIFCIAK ANA
CUREU BOGDAN MIHAII DIIZIFCIAK ANA
BLAGA MARIAPregatitoare AIIPETRISOR SIMONA
CAZAN MIRUNAPregatitoare DIIIONITA MADALINA
MOISI ALEXANDRAPregatitoare DIIIONITA MADALINA
SIMUT DRAGOSPregatitoare DIIIONITA MADALINA
SURDAS ANTONIAPregatitoare DIIIONITA MADALINA
IAZ ROBERTAIII AIIIPUSTAI GABRIELA
GIURGIU LOISPregatitoare AIIIPETRISOR SIMONA
CIPLEU VLADPregatitoare DIIIIONITA MADALINA
IVAN ALEXANDRUIII AIIIPUSTAI GABRIELA
TUSE BOGDANPregatitoare AIIIPETRISOR SIMONA
CORITEAC SASHA IOANI CMIAZ MARIANA
MALITA NAOMI MIRIAMI CMIAZ MARIANA
BOCSA NATALIAI DMZIFCIAK ANA
MONDEK IANKA MONIKAI DMZIFCIAK ANA
PASCALAU GABRIELA TEODORAI DMZIFCIAK ANA
GAVRILIU MIHAIIII AMPUSTAI GABRIELA
COSTE AMALIAPregatitoare AMPETRISOR SIMONA

Inapoi la centrele de concurs