Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Constanta
Scoala:Scoala Gimnaziala Spectrum
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Cotovanu Mircea AlexandruI A95Hanga Daniela
Gheordunescu DragosI A95Hanga Daniela
Mutalip FatihI A95Hanga Daniela
Vintila NataliaI A95Hanga Daniela
Zhu CristinaI A95Hanga Daniela
Neagu RaresI B95Stanulet Daniela
Micu GruiaI B92Stanulet Daniela
Curt ChristianI B88Stanulet Daniela
Erduran EsraI B70Stanulet Daniela
Moldoveanu MirceaI B70Stanulet Daniela
Ionescu AlexisI B63Stanulet Daniela
Vlagioiu RazvanI BParticipantStanulet Daniela
Beciu AlesiaI BParticipantStanulet Daniela
Chiru DavidI BParticipantStanulet Daniela
Dumitrascu MarioI BParticipantStanulet Daniela
Macovei SophiaI BParticipantStanulet Daniela
Magureanu MariaI BParticipantStanulet Daniela
Chirea BogdanI BParticipantStanulet Daniela
Raceala SofiaI BParticipantStanulet Daniela
Gari-Negut AmeliaI BParticipantStanulet Daniela
Ilievici MaraI BParticipantStanulet Daniela
Butoi IsabelaI BParticipantStanulet Daniela
Trantu CristinaI BParticipantStanulet Daniela
Calipetre AlexandruII A100Elabed Adriana
Dorobantu Crina NicoleII A100Elabed Adriana
Iordache Maria IsabelaII A100Elabed Adriana
Predoi Sinziana MariaII A100Elabed Adriana
Sisu RuxandraII A100Elabed Adriana
Stanoiev Victor Stefan II A100Elabed Adriana
Strugaru Andrei AlexandruII A100Elabed Adriana
Albu Mihai SebastianII A95Elabed Adriana
Bucur AliceII A95Elabed Adriana
Carabuz Melisse IreneII A95Elabed Adriana
Jiga Sofia MariaII A95Elabed Adriana
Serban Eliza MihaelaII A95Elabed Adriana
Oltean EKaterina MihaelaII A90Elabed Adriana
Zaharia Daria IoanaII A90Elabed Adriana
Hijazi AdelII A85Elabed Adriana
Mares Mihnea AlexandruII A85Elabed Adriana
Iacob Luca AntonioII A70Elabed Adriana
Grigore EduardIV A95Elabed Sara
Busu SofiaIV A90Elabed Sara
Palcau RaresIV A90Elabed Sara
Popescu RaduIV A90Elabed Sara
Rican TomaIV A90Elabed Sara
Pacea DimitriPregatitoare A100Nicolescu Mihaela
Alis-Osman LaraPregatitoare A95Nicolescu Mihaela
Negura EdwardPregatitoare A95Nicolescu Mihaela
Caratas AlexandraPregatitoare A87.5Nicolescu Mihaela
Mackenzie CallanPregatitoare A87.5Nicolescu Mihaela
Zamfir DamianPregatitoare A84.5Nicolescu Mihaela
Cristea MarthaPregatitoare A82Nicolescu Mihaela
Sfetcu CristianPregatitoare A81.5Nicolescu Mihaela
Fuior DariusPregatitoare A80Nicolescu Mihaela
Galiceanu RaresPregatitoare A80Nicolescu Mihaela
Gafar AmiraPregatitoare A75.5Nicolescu Mihaela
Amet EnesPregatitoare A75Nicolescu Mihaela
Alexandru EduardPregatitoare B100Ene Georgiana
Badila EduardPregatitoare B100Ene Georgiana
Cretu AlexandruPregatitoare B94.5Ene Georgiana
Maxim VanesaPregatitoare B87Ene Georgiana
Guneyhan OnurPregatitoare B62Ene Georgiana
Garabet MihneaPregatitoare BParticipantEne Georgiana

Inapoi la centrele de concurs