Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Valcea
Localitate:FRANCESTI
Scoala:SCOALA GIMNAZIALA FRANCESTI
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
ANDRONIE MARIA-GEORGIANAI -97BALTATU LAURA
BAZARANCA GHEORGHE-MARIANI -97DESPA GELA-ANTONELA
DUMITRICU IOSIF-ANTONIOI -97DESPA GELA-ANTONELA
IORDANESCU CONSTANTIN-LUCAI -97BALTATU LAURA
COCAI DENIS-CONSTANTINI -94DESPA GELA-ANTONELA
GUSTERE DUMITRU-SEBASTIANI -92BALTATU LAURA
ZAICA ANDREI-NICOLAEI -82DESPA GELA-ANTONELA
ILINCA NICOLETA-ANTONIAI -80CIMPEANU STELUTA
MIRLEA MARIA-STEFANIAI -80CIMPEANU STELUTA
RADESCU ELENA-STEFANIAI -80CIMPEANU STELUTA
BAICU ELENA-DARIAI -77BALTATU LAURA
CIOBOATA ELENA-RALUCAI -77BALTATU LAURA
FLORESCU GEORGEI -77DESPA GELA-ANTONELA
STOICULETE ELENA-ROMINAI -77DESPA GELA-ANTONELA
FLOREI NICOLETAI -74DESPA GELA-ANTONELA
BRINZAN MARIA-ROXANAI -70CIMPEANU STELUTA
MANDIUC NICOLETA-ADNANAI -70CIMPEANU STELUTA
ANUTA DUMITRU-BOGDANI -67DESPA GELA-ANTONELA
BAICU MARIA-RALUCAI -64BALTATU LAURA
CIMPEANU IONUT-MARIUSI -60CIMPEANU STELUTA
BALASOIU ADRIANI -ParticipantDESPA GELA-ANTONELA
MUJA DIANAII -100NITOI ELISABETA
MANCIU PATRICIAII -95NITOI ELISABETA
VLADESCU ALEXANDRUII -90NITOI ELISABETA
BALTATU ALEXIAII -85NITOI ELISABETA
MIHAI MARIOII -80NITOI ELISABETA
MOCANU ROBERTII -80NITOI ELISABETA
IONESCU ION-ALEXANDRUII -70NITOI ELISABETA
PETRESCU FLORIANII -ParticipantPETRESCU MIHAIL-ELARION
TANTU MARIOII -ParticipantPETRESCU MIHAIL-ELARION
TROCULESCU DANIELA-IONELAII -ParticipantPETRESCU MIHAIL-ELARION
UNTURICE GEOVANIII -ParticipantPETRESCU MIHAIL-ELARION
VADUVA ANDREIII -ParticipantPETRESCU MIHAIL-ELARION
ANGHEL MARIA-IRINAII -ParticipantPETRESCU MIHAIL-ELARION
ERITOIU ANDREI-DAVIDII -ParticipantPETRESCU MIHAIL-ELARION
TONTU ANDREEA-MARIAII -ParticipantPETRESCU MIHAIL-ELARION
MIHAILA MELISSA-MARIAII -ParticipantPETRESCU MIHAIL-ELARION
CIOACA IANIS-STEFANIII -86CINPEANU ION
CIMPEANU IONUT-GABRIELIII -79CINPEANU ION
TANASE MARIA-ANDREEAIII -62CINPEANU ION
IVANOIU ALEXANDRAIII -ParticipantCINPEANU ION
MATEESCU MARIAN-ROBERTIII -ParticipantCINPEANU ION
BRADEANU PATRITZIA-ARIANAIV -88DAVID VASILICA
CORNEA ADINAIV -64CINPEANU ION
NITU ANASTASIAIV -64CINPEANU ION
SLATINEANU DORUIV -64CINPEANU ION
STANCIU ISABELLEIV -64CINPEANU ION
BUTEATA NICOLETAIV -60CINPEANU ION
BADEA NICOLETA-DARIAPregatitoare -100DASCALU IONELA
BUDIHOI ANDREI-IANISPregatitoare -100ROBU MIHAI-DAN
CAZAN KARINA-STEFANIAPregatitoare -100DASCALU IONELA
CHELARIU ANAMARIA-MAGDALENAPregatitoare -100DASCALU IONELA
CIMPEANU NICOLAE-DAVIDPregatitoare -100DASCALU IONELA
FUGAROIU DENISA-MARIAPregatitoare -100ROBU MIHAI-DAN
MARA MARIA-ELENAPregatitoare -100CIMPEANU STELUTA
MARA MARIA-PATRISIAPregatitoare -100CIMPEANU STELUTA
SANDULESCU MARIA-ALEXANDRAPregatitoare -100CIMPEANU STELUTA
SCROCIOB ALEXANDRA-ELENAPregatitoare -100DASCALU IONELA
CAZAN BIANCA-MARIAPregatitoare -97DASCALU IONELA
ANGHEL GHEORGHE-BOGDANPregatitoare -90ROBU MIHAI-DAN
BALUICA DENIS-ILIUTAPregatitoare -90ROBU MIHAI-DAN
SERBAN NICOLAE-DAVIDPregatitoare -90DASCALU IONELA
ENACHE ELENA-GEORGIANAPregatitoare -70ROBU MIHAI-DAN

Inapoi la centrele de concurs