Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Alba
Localitate:Alba Iulia
Scoala:Liceul cu Program Sportiv
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
FLOREA FLAVIAI AETETC NATALIA
BIRAUT MATEOII BEBALEA DELIA si BARBU VIORELA
CODREA REBECA IOANAII BE Barbu Viorela Balea Delia
COSTEA IONUT DENISII BE Barbu Viorela Balea Delia
DAVID BOGDAN ANDREIII BE Barbu Viorela Balea Delia
NEMES LUANA DANIELAII BE Barbu Viorela Balea Delia
BARNA ANDREIII CEMAGDA ROXANA
Achim IuliaIV AEBRATU MARINA
Buhoi DanielIV AEBRATU MARINA
Marian Cozma AndaIV BEPARVULESCU ANGELA - POPA MARIA
Clamba LucasPregatitoare AE David Constantina
Ignea Ana MariaPregatitoare AE David Constantina
Sofalvi MateiPregatitoare AE David Constantina
Tat GiuliaPregatitoare AE David Constantina
Ursa NoeliaPregatitoare AE David Constantina
BORDEA ANDREEA CLAUDIAPregatitoare CEMARGINEAN ANGELA
CHERTES ANDREEA IRISPregatitoare CEMARGINEAN ANGELA
CRISTEA SARAI AITETC NATALIA
STRAUT ANDREEAII BIBALEA DELIA si BARBU VIORELA
SERBAN ALEXANDRA DANIELAPregatitoare BIDANCIU CLAUDIA si POPESCU ANCA
Marcu TudorIV AIBRATU MARINA
MUNTEAN DANIELIV BIPARVULESCU ANGELA - POPA MARIA
RADU ROBERTIV BIPARVULESCU ANGELA - POPA MARIA
PASCA HELENAI AIITETC NATALIA
SUSMAN LARISAIII BIIBADILA POPA FLORINA - DOROGA MARCELA
PANESCU GEORGIANAPregatitoare CIIMARGINEAN ANGELA
BOCA FLAVIUSII BIIBALEA DELIA si BARBU VIORELA
SIMON ALEXANDRAII BIIBALEA DELIA si BARBU VIORELA
BERINDEIE IUSTINAII CIIMAGDA ROXANA
TELEVKA ALEXANDRUII CIIMAGDA ROXANA
TURLICA ALEXANDRUII CIIMAGDA ROXANA
Dinu AlessiaPregatitoare AII David Constantina
Ghebeneu RobertPregatitoare AII David Constantina
Jurcovet SebastianPregatitoare AII David Constantina
JITARU ANTONIA TEREZIAPregatitoare CIIMARGINEAN ANGELA
MARIAN CATALIN SEBASTIANPregatitoare CIIMARGINEAN ANGELA
POPA ARIANNAIII BIIIBADILA POPA FLORINA - DOROGA MARCELA
Nechifor AlexandraIV AIIIBRATU MARINA
Laszlo ArianaIV BIIIPARVULESCU ANGELA - POPA MARIA
LIPOT CRISTIANIII BIIIBADILA POPA FLORINA - DOROGA MARCELA
Badescu DenisIV AIIIBRATU MARINA
GHEORGHIU MADALINAII BIII Barbu Viorela Balea Delia
JOLDOS ALEXANDRUII BIII Barbu Viorela Balea Delia
MARGINEAN ADRIAN IOANPregatitoare CIIIMARGINEAN ANGELA
SOCACI OANA ALEXANDRA II BMBALEA DELIA si BARBU VIORELA
Perta FabioPregatitoare AM David Constantina
Rus DianaPregatitoare AM David Constantina
Teclas CristinaPregatitoare AM David Constantina
Todea GeorgianaPregatitoare AM David Constantina
MOLDOVAN REBECA ELENAPregatitoare CMMARGINEAN ANGELA

Inapoi la centrele de concurs