Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Alba
Localitate:Alba Iulia
Scoala:Scoala Avram Iancu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
PITU EDUARDI A100AVRAM ELENA
BOLCA ALINA SOFIAI A90AVRAM ELENA
NEGRUTIU ANDREIII A95POPESCU MARIA
CIOBANU ADRIANII A93POPESCU MARIA
MILEA IRINAII A91POPESCU MARIA
TRIFA ANDREEAII A91POPESCU MARIA
RUSU ANTONIAII A86POPESCU MARIA
BUCUR ARTHURII A85POPESCU MARIA
MANU ALEXANDRUII A85POPESCU MARIA
DUNA ROBERTII A80POPESCU MARIA
PLESA LUCAII A80POPESCU MARIA
VESA ALEXANDRUII A72POPESCU MARIA
ROSCA VICTORII A70POPESCU MARIA
POPA MATEIII B100CURTA ANDREEA
PATRUT RALUCAII B98CURTA ANDREEA
MIHAI SARA ALEXIAII B83CURTA ANDREEA
ALBU MIHAIII B74CURTA ANDREEA
GAISEANU DANIELAII C100MUNTEAN VIRGINIA
GHEORGHE COSARCA ALEXANDRAII C100MUNTEAN VIRGINIA
MUNTEAN SARA II C99MUNTEAN VIRGINIA
AVRAM STEFANIAII C85MUNTEAN VIRGINIA
MARIAN SOPHIE ELENAII C85MUNTEAN VIRGINIA
PALAMARIU DARIAII C85MUNTEAN VIRGINIA
VASILESCU EMAII C85MUNTEAN VIRGINIA
FRATILA GABRIEL II C83MUNTEAN VIRGINIA
RADOANE ALEXIAII C80MUNTEAN VIRGINIA
UNGUREANU IRISII C72MUNTEAN VIRGINIA
AVRAM AYANAIII A100DOBROTA MARINELA
GAVRILA PAULIII A100DOBROTA MARINELA
HATEGAN TUDORIII A100DOBROTA MARINELA
NANDREA IADIRAIII A100DOBROTA MARINELA
DOBRE ARIANAIII A99DOBROTA MARINELA
CARNARIU MIHAIIII A90DOBROTA MARINELA
FURDUI AMALIAIII A83DOBROTA MARINELA
DAVID HORIAIII A70DOBROTA MARINELA
ROMAN DENISIII C90BULAC MUNCUS CRISTINA
STANCIU DAVID ALINIII C83BULAC MUNCUS CRISTINA
SARBU ALEXIAIII C82BULAC MUNCUS CRISTINA
COMSA ROBERTAIII C78BULAC MUNCUS CRISTINA
DURIGA RAZVANIII C78BULAC MUNCUS CRISTINA
TABOC DARIUSIV A85BARA LENUTA
PLESA TEODORAIV C100ANDRO DANA
MORGOVAN ANDREIIV C99ANDRO DANA
POPA SEBASTIANIV C99ANDRO DANA
TUDOSE VLADIV C99ANDRO DANA
ZAHARIE DIANAIV C97ANDRO DANA
POPESCU MARAIV C94ANDRO DANA
CRISAN TUDORIV C92ANDRO DANA
MUNTEAN IOANIV C90ANDRO DANA
SAS SARA ANASTASIAIV C86ANDRO DANA
PRATA VLADIV C71ANDRO DANA
ROMCEA DARIAIV C71ANDRO DANA
PRALEA IRISPregatitoare C98CHIVOIU ILEANA
FURDUI ANAMARIAPregatitoare C96CHIVOIU ILEANA
SDIRA LUCIANPregatitoare C93CHIVOIU ILEANA
BLEZA IONUTPregatitoare C77CHIVOIU ILEANA
MOLDOVAN ANDREIPregatitoare C76CHIVOIU ILEANA
NICOLA ALEXANDRUPregatitoare C68CHIVOIU ILEANA
STOICA DRAGOSPregatitoare C67CHIVOIU ILEANA
RUS ROBERTPregatitoare C66CHIVOIU ILEANA

Inapoi la centrele de concurs