Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Alba
Localitate:Alba Iulia
Scoala:Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Bodea AlexiaI AEBoit Daniela
Draghiciu TeodoraI AEBoit Daniela
Dragosin AndreeaI AEBoit Daniela
Ianos ElisI AEBoit Daniela
Marean TudorI AEBoit Daniela
Neacsu DenisaI AEBoit Daniela
Vintan SergiuI AEBoit Daniela
Borza MaraI BEPop Felicia
Burlacu DanaI BEPop Felicia
Morar MadalinaI BEPop Felicia
Vatajelu BiancaI BEPop Felicia
Dobrescu AlexandraI CEChira Carmen
Jorja LarisaII AEDraghici Maria
Daramus MiriamII BENica Iulia-Liana
Petrea MihaelaII BENica Iulia-Liana
Bratean RobertII CEUtiu Ileana
Bordea HarisIII AEMINDROC NICOLETA
Buzdugan DariaIII AEMINDROC NICOLETA
Ispas LarisaIII AEMINDROC NICOLETA
Oancea TheodoraIII AEMINDROC NICOLETA
Savu Ana MariaIII AEMINDROC NICOLETA
Ursales LaviniaIII AEMINDROC NICOLETA
Vintan AndreeaIII AEMINDROC NICOLETA
Dinet OliviaIV BERusu Viorica
Lazar HoratiuIV BERusu Viorica
Burja ElenaIV CEBorsan Florina
Morar CodrutaIV CEBorsan Florina
Paven EduardIV CEBorsan Florina
Timbus TeodoraIV CEBorsan Florina
Beldean OliviuPregatitoare AEMuresan Ioana-Maria
Cioara Razvan AdrianPregatitoare AEMuresan Ioana-Maria
Cornea CarlaPregatitoare AEMuresan Ioana-Maria
Hisu KarinaPregatitoare AEMuresan Ioana-Maria
Opincariu George TudorPregatitoare AEMuresan Ioana-Maria
Oprut AnamariaPregatitoare AEMuresan Ioana-Maria
Pasca AndreeaPregatitoare AEMuresan Ioana-Maria
Stef SimonePregatitoare AEMuresan Ioana-Maria
Stoia StefanaPregatitoare AEMuresan Ioana-Maria
Tomestean Albert AlexandruPregatitoare AEMuresan Ioana-Maria
Bobaila MariaPregatitoare BEVoina Gabriela
Buzgure FlaviusPregatitoare BEVoina Gabriela
Chirila AlecsandruPregatitoare BEVoina Gabriela
Cucereanu RobertoPregatitoare BEVoina Gabriela
Dejanschi TudorPregatitoare BEVoina Gabriela
Demeny RalucaPregatitoare BEVoina Gabriela
Fodor PaulPregatitoare BEVoina Gabriela
Rus BiancaPregatitoare BEVoina Gabriela
Schiau AlexandruPregatitoare BEVoina Gabriela
Bortes IosifPregatitoare CETraxler Ionela
Bota GabrielPregatitoare CETraxler Ionela
Bota Mihai Pregatitoare CETraxler Ionela
Buzduganaru LorenaPregatitoare CETraxler Ionela
Chira ElenaPregatitoare CETraxler Ionela
Corlea NataliaPregatitoare CETraxler Ionela
Cristea BogdanPregatitoare CETraxler Ionela
Dominte DariaPregatitoare CETraxler Ionela
Gemanescu NicoletaPregatitoare CETraxler Ionela
Moraru TeodorPregatitoare CETraxler Ionela
Sinc DavidPregatitoare CETraxler Ionela
Costea OanaIII AIMINDROC NICOLETA
Sicoie TeodoraIII AIMINDROC NICOLETA
Stanciu DenisaIII AIMINDROC NICOLETA
Muntean AuraPregatitoare BIVoina Gabriela
Jurca AndreiIII AIMINDROC NICOLETA
Popa AlexiaIII AIMINDROC NICOLETA
Mora AlexandraIII CINoja Mihaela
Oros AlexandruPregatitoare AIIMuresan Ioana-Maria
Nedici DeanPregatitoare BIIVoina Gabriela
Canija TudorPregatitoare CIITraxler Ionela
Metesan DenisI AIIBoit Daniela
Babin VladI BIIPop Felicia
Deaconu SabinaII AIIDraghici Maria
Precup AlexandraII AIIDraghici Maria
Suciu ArianaII CIIUtiu Ileana
Malan RobertIII CIINoja Mihaela
Banoi DavidIV BIIRusu Viorica
Rusu DenisIV BIIRusu Viorica
Chirila Luiza Georgiana Pregatitoare AIIMuresan Ioana-Maria
Jurca Tania ElenaPregatitoare AIIMuresan Ioana-Maria
Paven TeodoraPregatitoare AIIMuresan Ioana-Maria
Sava DavidPregatitoare AIIMuresan Ioana-Maria
Tripsa AlexiaPregatitoare AIIMuresan Ioana-Maria
Dobre MarianaPregatitoare BIIVoina Gabriela
Dreghiciu LauraPregatitoare BIIVoina Gabriela
Gosa DavidPregatitoare BIIVoina Gabriela
Oaida NaidinePregatitoare BIIVoina Gabriela
Podar DavidPregatitoare BIIVoina Gabriela
Bota IonelaPregatitoare CIITraxler Ionela
Tarnovean DianaPregatitoare CIITraxler Ionela
Crisan CarmenPregatitoare BIIIVoina Gabriela
Dusa AlexandraPregatitoare BIIIVoina Gabriela
Ruja DariaII BIIINica Iulia-Liana
Manta IoanPregatitoare CIIITraxler Ionela
Giurca ElizaPregatitoare AIIIMuresan Ioana-Maria
Oprica IulianIII AIIIMINDROC NICOLETA
Bodea AlexiaI AMBoit Daniela
Cioanca DariaI AMBoit Daniela
Demian TudorI AMBoit Daniela
Veleu CristianI AMBoit Daniela
Sibisan RaulI BMPop Felicia
Bala CristianII BMNica Iulia-Liana
Cioruta AlexandruII BMNica Iulia-Liana
Fratean LuisaII BMNica Iulia-Liana
Aldea AndreeaII CMUtiu Ileana
Suciu DenisII CMUtiu Ileana
Falamas AlvaroIII AMMINDROC NICOLETA
Felea GeorgeIII CMNoja Mihaela
Radu Catalin AndrewPregatitoare AMMuresan Ioana-Maria
Tanislav DianaPregatitoare AMMuresan Ioana-Maria
Helciug DaliaPregatitoare CMTraxler Ionela

Inapoi la centrele de concurs