Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Alba
Localitate:Alba Iulia
Scoala:Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Deaconu SabinaI AEDraghici Maria
Proca CristinaI AEDraghici Maria
Aldea AndreeaI CEUtiu Ileana
Suciu DenisI CEUtiu Ileana
Buzdugan DariaII AEMindroc Nicoleta
Jurca AndreiII AEMindroc Nicoleta
Sicoie TeodoraII AEMindroc Nicoleta
Ursales LaviniaII AEMindroc Nicoleta
Baciu EvaII BEHang Maria
Cioruta LucaII BEHang Maria
Dragomir DariaII BEHang Maria
Galea MarioII BEHang Maria
Burja ElenaIII CEBorsan Florina
Morar CodrutaIII CEBorsan Florina
Paven EduardIII CEBorsan Florina
Timbus TeodoraIII CEBorsan Florina
Tomanicska BiancaIV AECorlaci Ioana
Miron AndreiIV CETraxler Ionela
Dragomir FilipPregatitoare AEBoit Daniela
Dragosin AndreeaPregatitoare AEBoit Daniela
Borza MaraPregatitoare BEPop Felicia
Burlacu DanaPregatitoare BEPop Felicia
Gavrila LucasPregatitoare BEPop Felicia
Dobrescu AlexandraPregatitoare CEChira Carmen
Grozav DianaPregatitoare CEChira Carmen
Nicola IoanaPregatitoare CEChira Carmen
Roman RaysaPregatitoare CEChira Carmen
Serdean EduardPregatitoare CEChira Carmen
Vintan AndreeaII AIMindroc Nicoleta
Bendea GeorgianaI AIDraghici Maria
Bratean RobertI CIUtiu Ileana
Utiu DavidI CIUtiu Ileana
Popa AlexiaII AIMindroc Nicoleta
Tomus MihaiII BIHang Maria
Ianos ElisPregatitoare AIIBoit Daniela
Metesan DenisPregatitoare AIIBoit Daniela
Boanca SofiaPregatitoare BIIPop Felicia
Butu TudorPregatitoare BIIPop Felicia
Lichtenstein AlexiaPregatitoare BIIPop Felicia
Morar MadalinaPregatitoare BIIPop Felicia
Buciuman SaraPregatitoare CIIChira Carmen
Cioruta DariusPregatitoare CIIChira Carmen
Bordea HarisII AIIMindroc Nicoleta
Bolea DragosIV CIITraxler Ionela
Petrea IoanaPregatitoare AIIBoit Daniela
Bugneru ArianaPregatitoare BIIPop Felicia
Suciu ArianaI CIIIUtiu Ileana
Maxim IlincaII AIIIMindroc Nicoleta
Velcu CristianPregatitoare AIIIBoit Daniela
Jorja LarisaI AIIIDraghici Maria
Fleschin izabellaI AIIIDraghici Maria
Paraschivescu SofiaI AIIIDraghici Maria
Stupinean AndreeaI AIIIDraghici Maria
Suschevici AndreiIV BIIIVoina Gabriela
Suschevici AlexandruPregatitoare AIIIBoit Daniela
Valean IoanaPregatitoare BIIIPop Felicia
Marean TudorPregatitoare AIIIBoit Daniela
Chiselita DariusPregatitoare BIIIPop Felicia
Horsa DavidPregatitoare BIIIPop Felicia
Lungu AlexandruPregatitoare BIIIPop Felicia
Iurac LucaI AMDraghici Maria
Falamas AlvaroII AMMindroc Nicoleta
Stanciu DenisaII AMMindroc Nicoleta
Turcu AnastasiaIV AMCorlaci Ioana
Drambarean CristianIV CMTraxler Ionela
Lazea IonelaPregatitoare AMBoit Daniela

Inapoi la centrele de concurs