Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Alba
Localitate:Campeni
Scoala:Scoala Gimnaziala Campeni
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Cegezi FabianI BEDragoiu Olimpia
Dubit DariusI BEDragoiu Olimpia
Joldes MirunaI BEDragoiu Olimpia
Neag -Sicoe AntoniaI BEDragoiu Olimpia
Precupas AlexI BEDragoiu Olimpia
Trifa IrinaI BEDragoiu Olimpia
Zanchettin EnricoI BEDragoiu Olimpia
Bexa StefanII AEJoldes Monica
Bodea IrinaII AEJoldes Monica
Buzgar RaulII AEJoldes Monica
Dragoiu IustinaII AEJoldes Monica
Heler AnamariaII AEJoldes Monica
Sicoe RobertII AEJoldes Monica
Trifa MariaII AEJoldes Monica
Matei ElenaII BEMarc Aurica
Mucea NicolaeII BEMarc Aurica
Tiara IoanaII BEMarc Aurica
Todorut ElinaII BEMarc Aurica
Boldas StefaniaII CEGligor Dana
Morar ValentinaII CEGligor Dana
David DragosIII AEBota Cristina
Marcu AlexIII AEBota Cristina
Selyem AlexandruIII BEOnet Claudia
Onet IoanaIII CEOltean Niculina
Marian TudorIV BEMorar Maricica
Salagean-Mihetiu MihaiIV CEBustan Adela
Bara AntoniaPregatitoare AECorches Ioana
Joldes SerbanPregatitoare AECorches Ioana
Napau RaulPregatitoare AECorches Ioana
Mihet AndreiIV IMotora Narcisa
Danciu Ana-MariaII BIMarc Aurica
Birla AlexandruIII AIBota Cristina
Borlea LaviniaIII BIOnet Claudia
Bota RalucaIV IMotora Narcisa
Cira AndraIV IMotora Narcisa
Plesa ValentinIV CIBustan Adela
Potinteu TudorPregatitoare AICorches Ioana
Narita DanielII AIIJoldes Monica
Trifa IliePregatitoare AIICorches Ioana
Neag LucaIII BIIOnet Claudia
Narita PaulIII CIIOltean Niculina
Filip IoanI BIIDragoiu Olimpia
Mucea StefaniaII BIIMarc Aurica
Sandu RalucaII BIIMarc Aurica
Galdei EmiliaII CIIGligor Dana
Mihon RobertIII CIIOltean Niculina
Selage IonutIII CIIOltean Niculina
Sicoe AnamariaIV AIIDandea Mihaela
Scrob CristinaIV CIIBustan Adela
Culda AndraPregatitoare AIICorches Ioana
Galdei ElisaPregatitoare AIICorches Ioana
Paven SorinPregatitoare AIICorches Ioana
Bothazan AlexandraIII CIIIOltean Niculina
Plesa TudorIII CIIIOltean Niculina
Senila IoanII CIIIGligor Dana
Curtici EduardIII CIIIOltean Niculina
Berindei RazvanII BIIIMarc Aurica
Bucur AlexandruII CIIIGligor Dana
Oarga MarcelIII AIIIBota Cristina
Posogan GeorgianaIV IIIMotora Narcisa
Neag MacarieI BMDragoiu Olimpia
Corches GeaninaII AMJoldes Monica
Potinteu NadiaII AMJoldes Monica
Tomus AndreeaII BMMarc Aurica
Jurca BiancaII CMGligor Dana
Gligor RoxanaIII AMBota Cristina
Joldes AndaIII AMBota Cristina
Mates TeodoraIII AMBota Cristina
Muntean StefanIII AMBota Cristina
Furdui AlexandraIII BMOnet Claudia
Ionica AnamariaIII CMOltean Niculina
Morar AlexandraIV CMBustan Adela
Bus EcaterinaPregatitoare AMCorches Ioana

Inapoi la centrele de concurs