Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Arges
Localitate:Curtea de Arges
Scoala:Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
GIUCLEA BIANCAI A100ILIUTA CECILIA
HERISANU GEORGEI A100ILIUTA CECILIA
NEAGOE MIHAELA ALEXIAI A100ILIUTA CECILIA
PIRVU DAVIDI A100ILIUTA CECILIA
CIRJE VLAD MIHAII A80ILIUTA CECILIA
ANA CRISTINA IOANAI A75ILIUTA CECILIA
ANA ELENA ROXANAI A60ILIUTA CECILIA
Barbulescu AndreiI B100Pescaru Gabriela
Dina NicolI B100Pescaru Gabriela
Serban RalucaI B100Pescaru Gabriela
Serbanoiu AntoniaI B100Pescaru Gabriela
Serbanoiu AntoniaI B100Pescaru Gabriela
Golea MihneaI B95Pescaru Gabriela
Popescu LucaI B85Pescaru Gabriela
Chita MirunaI B80Pescaru Gabriela
Constantin AndradaI B75Pescaru Gabriela
Deaconu AlexandruI B75Pescaru Gabriela
Baltag Diaconu Ana - MariaII A100Hernest Filica
Savu IoanaII A100Hernest Filica
Tiroiu TheodorII A100Hernest Filica
Dina AndreeaII A95Hernest Filica
Mantu VladII A95Hernest Filica
Cantemir Tudor-MihaiII A90Hernest Filica
Ciobanu YanisII A90Hernest Filica
Ducu StefanII A90Hernest Filica
Dumitru AndraII A90Hernest Filica
Panturu IuliaII A90Hernest Filica
Radu IoanaII A90Hernest Filica
Vacaru DariusII A90Hernest Filica
Duca SebastianII A85Hernest Filica
Manea DavidII A85Hernest Filica
Stoica GeorgeII A85Hernest Filica
Alexandru IuliaII A80Hernest Filica
Batariga AlexandraII A80Hernest Filica
Boncea AndradaII A80Hernest Filica
Costache IoanaII A75Hernest Filica
Darie RalucaII A75Hernest Filica
Ioneanu RazvanII A75Hernest Filica
Ninu DariaII A75Hernest Filica
Pruteanu AdelinaII A75Hernest Filica
Patroi DannyII A70Hernest Filica
Mecu AndreiII A65Hernest Filica
Dobre BiancaII A60Hernest Filica
Mazilu SofiaII A60Hernest Filica
Rosca DanutII A60Hernest Filica
Turea StefanII A60Hernest Filica
Gherghinescu AlexandraII B100Rotaru Despina
Simion AndreiII B100Rotaru Despina
Topor NarcisII B98Rotaru Despina
Popescu KarinaII B96Rotaru Despina
Moise MateiII B95Rotaru Despina
Dascalu Eduard MihaiII B93Rotaru Despina
Voicila ElisaII B90Rotaru Despina
Bufnei TeodoraII B86Rotaru Despina
Floroiu NataliaII B84Rotaru Despina
Mitrea RuxandraII B82Rotaru Despina
Voicu DavidII B81Rotaru Despina
Purcoi Tragaista MariaII B80Rotaru Despina
Sandu KarinaII B80Rotaru Despina
Iacobescu IoanII C100Spiridon Anicuta
Vulparu TudorII C100Spiridon Anicuta
Bican MateiII C95Spiridon Anicuta
Bican MateiII C95Spiridon Anicuta
Budan RaresII C95Spiridon Anicuta
Ilie Rares ConstantinII C95Spiridon Anicuta
Mantu Radu GeorgeII C95Spiridon Anicuta
Moisescu TeodorII C95Spiridon Anicuta
Parcalabescu Andreea DariaII C95Spiridon Anicuta
Picu DanielII C95Spiridon Anicuta
Radulescu Vlad AndreiII C95Spiridon Anicuta
Stefan Constantin AdelinII C90Spiridon Anicuta
Nitescu RobertII C85Spiridon Anicuta
Stanca Elena TeodoraII C80Spiridon Anicuta
Ivascu AlexandruIII A100Cirstea Aurelia
Mitrea David RazvanIII A100Cirstea Aurelia
Tanase Raluca IoanaIII A100Cirstea Aurelia
Ionescu AlexandraIII A98Cirstea Aurelia
Uta Darius AlexandruIII A93.5Cirstea Aurelia
Sora Ingrid MariaIII A90Cirstea Aurelia
Chisaru DanielIII A78Cirstea Aurelia
Cucu EmilianIII A78Cirstea Aurelia
Petre AndreiIII AParticipantCirstea Aurelia
Roman George AdrianIII AParticipantCirstea Aurelia
Zlotea AlexandraIII AParticipantCirstea Aurelia
Istrate Andreea RalucaIII AParticipantCirstea Aurelia
Dinica AlexandruIII AParticipantCirstea Aurelia
Mitu Ianis FlorianIII B94Ungureanu Mihaela Corina
Andrei Ioana OdetteIII B93Ungureanu Mihaela Corina
Serban Bianca StefaniaIII B92.5Ungureanu Mihaela Corina
Banuta Teodor StefanIII B91.4Ungureanu Mihaela Corina
Grigorescu IngridIII B91Ungureanu Mihaela Corina
Dinoiu IuliaIII B90Ungureanu Mihaela Corina
Dobrin MaraIII B90Ungureanu Mihaela Corina
Stanca AlexandraIII B88.5Ungureanu Mihaela Corina
Ilie MariaIII B87Ungureanu Mihaela Corina
Dragomir IoanaIII B85Ungureanu Mihaela Corina
Herisanu PetraIII B75Ungureanu Mihaela Corina
Minciuna AlexiaIII C100Panturoiu Gheorghe
Vilcescu KarinaIII C100Panturoiu Gheorghe
Zarioiu BiancaIII C100Panturoiu Gheorghe
Butac Ana MariaIII C90Panturoiu Gheorghe
Toba StefaniaIII C90Panturoiu Gheorghe
Ionescu PhilipIII C85Panturoiu Gheorghe
Pana RaresIII C85Panturoiu Gheorghe
Mazilescu TeodoraIV A97Gole Cristina-Mihaela
Bedidic StefanIV A96Gole Cristina-Mihaela
Holdis DianaIV A94Gole Cristina-Mihaela
Gligore GabrielaIV A90Gole Cristina-Mihaela
Pruteanu Ana MariaIV A90Gole Cristina-Mihaela
Stan RaresIV A70Gole Cristina-Mihaela
Darie Radu MihaiIV C100Badea Silvia
Jianu Alexia IoanaIV C97Badea Silvia
Preda David ConstantinIV C95Badea Silvia
Boboc David AndreiIV C94Badea Silvia
Raducanu Radu NicolaeIV C82Badea Silvia
Muraru StefanIV C80Badea Silvia
Ciurea Ruxandra AndreeaIV C79Badea Silvia
BOSCA ROSU ROBERTAPregatitoare A100Martoiu Mihaela
CUCEANU PATRIKPregatitoare A100Martoiu Mihaela
GURLUI DELIA ELENAPregatitoare A100Martoiu Mihaela
MITREA BIANCAPregatitoare A100Martoiu Mihaela
PATRU IOANAPregatitoare A100Martoiu Mihaela
RADU EDUARDPregatitoare A100Martoiu Mihaela
RADULESCU ARIANAPregatitoare A100Martoiu Mihaela
SAVULESCU EMAPregatitoare A100Martoiu Mihaela
STATE TEODORAPregatitoare A100Martoiu Mihaela
STOICA CATALINAPregatitoare A100Martoiu Mihaela
VLASCEANU ANTONIAPregatitoare A100Martoiu Mihaela
IONESCU ANDREI SEBASTIANPregatitoare A95Martoiu Mihaela
ANCUTA NICOLASPregatitoare A90Martoiu Mihaela
BINGA MARIAPregatitoare A90Martoiu Mihaela
DIACONEASA GABRIELPregatitoare A90Martoiu Mihaela
TINTISAN MARTONPregatitoare A90Martoiu Mihaela
TINTISAN MAYAPregatitoare A85Martoiu Mihaela
BALASA ANDREIPregatitoare A80Martoiu Mihaela
BOBOC CEZAR STEFANPregatitoare B100Ionescu Otilia
BONCEA GEORGEPregatitoare B100Ionescu Otilia
DERVIS MIRUNA MARIAPregatitoare B100Ionescu Otilia
GIURCA ALESSIA MARIAPregatitoare B100Ionescu Otilia
IACOBESCU STEFANPregatitoare B100Ionescu Otilia
OLTEAN ANIA IOANAPregatitoare B100Ionescu Otilia
PARASCHIV IANISPregatitoare B100Ionescu Otilia
PICU STEFANPregatitoare B100Ionescu Otilia
POPESCU ERIKAPregatitoare B100Ionescu Otilia
PREDA IOANAPregatitoare B100Ionescu Otilia
RADU IOANAPregatitoare B100Ionescu Otilia
SOCOL ANDREEAPregatitoare B100Ionescu Otilia
SOITARIU STEFAN EDUARDPregatitoare B100Ionescu Otilia
STANCU TUDORPregatitoare B100Ionescu Otilia
STOICESCU VLAD ANDREIPregatitoare B100Ionescu Otilia
POPA MARIAPregatitoare B95Ionescu Otilia
IVASCU NICOLAS GABRIELPregatitoare B70Ionescu Otilia

Inapoi la centrele de concurs