Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Arges
Localitate:Curtea de Arges
Scoala:Scoala nr 4 Mircea cel Batran
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Tiroiu TheodorI A100Hernest Filica
Batariga AlexandraI A98Hernest Filica
Cantemir TudorI A98Hernest Filica
Baltag Ana-MariaI A95Hernest Filica
Ciobanu YanisI A95Hernest Filica
Mantu VladI A95Hernest Filica
Savu IoanaI A95Hernest Filica
Alexandru IuliaI A93Hernest Filica
Dina AndreeaI A90Hernest Filica
Duca SebastianI A90Hernest Filica
Vacaru DariusI A90Hernest Filica
Boncea AndradaI A85Hernest Filica
Dumitru AndraI A85Hernest Filica
Darie RalucaI A83Hernest Filica
Ioneanu RazvanI A82Hernest Filica
Ducu StefanI A80Hernest Filica
Mazilu SofiaI A80Hernest Filica
Ninu DariaI A80Hernest Filica
Manea DavidI A73Hernest Filica
Pruteanu AdelinaI A70Hernest Filica
Rosca DanutI A70Hernest Filica
Stoica George CatalinI A70Hernest Filica
Costache IoanaI A65Hernest Filica
Radu IoanaI A65Hernest Filica
Zdreala AndreeaI A62Hernest Filica
Dobre BiancaI A60Hernest Filica
Micu AndreiI A60Hernest Filica
Patroi DannyI AParticipantHernest Filica
Turea StefanI AParticipantHernest Filica
Popescu Karina AndreeaI B100Rotaru Despina
Simion Eduard AndreiI B100Rotaru Despina
Topor Narcis AlexandruI B98Rotaru Despina
Acatrinei Teodora AlexiaI B96Rotaru Despina
Bufnei Teodora CristianaI B96Rotaru Despina
Voicila Elisa MariaI B95Rotaru Despina
Florea DenisI B93Rotaru Despina
Vlasceanu David MarianI B93Rotaru Despina
Dascalu Eduard Mihai IonutI B92Rotaru Despina
Dumineca AlexandruI B90Rotaru Despina
Gacea StefanI B90Rotaru Despina
Voicu David AndreiI B90Rotaru Despina
Oprescu IonutI B85Rotaru Despina
Bican MateiI C100Spiridon Anicuta
Ilie Rares ConstantinI C100Spiridon Anicuta
Mantu Radu-GeorgeI C100Spiridon Anicuta
Moisescu Ioan TeodorI C100Spiridon Anicuta
Parcalabescu Andreea DariaI C100Spiridon Anicuta
Radulescu Vlad-AndreiI C100Spiridon Anicuta
Stefan Adelin I C100Spiridon Anicuta
Dervis Irina-MariaI C94Spiridon Anicuta
Budan RaresI C90Spiridon Anicuta
Iacobescu IoanI C90Spiridon Anicuta
Nitescu Robert-GabrielI C90Spiridon Anicuta
Paduraru Ioan-ValentinI C90Spiridon Anicuta
Stanca Elena-TeodoraI C90Spiridon Anicuta
Gheorghe Sofia-AnaI C85Spiridon Anicuta
Vulparu Tudor-StefanI C85Spiridon Anicuta
Costache Delia-AnaI C80Spiridon Anicuta
Panturu Iulia-MariaI C80Spiridon Anicuta
Zafiu Patrick-SebastianI C80Spiridon Anicuta
Dinica AlexandruII A100Cirstea Aurelia
Dinu AndreiII A100Cirstea Aurelia
Istrate AndreeaII A100Cirstea Aurelia
Ivascu AlexandruII A100Cirstea Aurelia
Maro MirunaII A100Cirstea Aurelia
Mitrea DavidII A100Cirstea Aurelia
Sora IngridII A100Cirstea Aurelia
Spiridon BogdanII A100Cirstea Aurelia
Tanase RalucaII A100Cirstea Aurelia
Tuiu BiancaII A100Cirstea Aurelia
Zlotea AlisiaII A100Cirstea Aurelia
Cucu EmilianII A90Cirstea Aurelia
Iorga IoanaII A85Cirstea Aurelia
Mirea SebastianII A85Cirstea Aurelia
UTA DARIUSII A85Cirstea Aurelia
Petre AndreiII A80Cirstea Aurelia
Stoica AndreiII A70Cirstea Aurelia
ANDREI ODETLE IOANAII B100UNGUREANU CORINA
MITU IANIS FLORIANII B95UNGUREANU CORINA
BEDIDIC STEFANIII A100GOLE CRISTINA
PRUTEANU ANA MARIAIII A100GOLE CRISTINA
HOLDIS ELENA DIANAIII A98GOLE CRISTINA
MAZILESCU TEODORAIII A97GOLE CRISTINA
Boboc David AndreiIII C100Badea Silvia
Darie Radu MihaiIII C95Badea Silvia
Jianu AlexiaIII C93Badea Silvia
Muraru StefanIII C90Badea Silvia
Bratu GeorgeIV A100MARTOIU MIHAELA
Ionescu DorianIV A100MARTOIU MIHAELA
Serbanoiu AndreiIV A100MARTOIU MIHAELA
Socaciu StefanIV A100MARTOIU MIHAELA
Tiroiu AlexiaIV A100MARTOIU MIHAELA
Nistor AndreiaIV A95MARTOIU MIHAELA
Scarlat StefanIV A90MARTOIU MIHAELA
Gherman DariaIV A85MARTOIU MIHAELA
Dragusin DaryusIV A75MARTOIU MIHAELA
Stoicescu StefanIV C95IONESCU OTILIA

Inapoi la centrele de concurs