Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Arges
Localitate:Curtea de Arges
Scoala:Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
GIUCLEA BIANCAI AEILIUTA CECILIA
HERISANU GEORGEI AEILIUTA CECILIA
NEAGOE MIHAELA ALEXIAI AEILIUTA CECILIA
PIRVU DAVIDI AEILIUTA CECILIA
Barbulescu AndreiI BEPescaru Gabriela
Dina NicolI BEPescaru Gabriela
Serban RalucaI BEPescaru Gabriela
Serbanoiu AntoniaI BEPescaru Gabriela
Serbanoiu AntoniaI BEPescaru Gabriela
Gherghinescu AlexandraII BERotaru Despina
Simion AndreiII BERotaru Despina
Iacobescu IoanII CESpiridon Anicuta
Vulparu TudorII CESpiridon Anicuta
Ivascu AlexandruIII AECirstea Aurelia
Mitrea David RazvanIII AECirstea Aurelia
Tanase Raluca IoanaIII AECirstea Aurelia
Minciuna AlexiaIII CEPanturoiu Gheorghe
Vilcescu KarinaIII CEPanturoiu Gheorghe
Zarioiu BiancaIII CEPanturoiu Gheorghe
Darie Radu MihaiIV CEBadea Silvia
BOSCA ROSU ROBERTAPregatitoare AEMartoiu Mihaela
CUCEANU PATRIKPregatitoare AEMartoiu Mihaela
GURLUI DELIA ELENAPregatitoare AEMartoiu Mihaela
MITREA BIANCAPregatitoare AEMartoiu Mihaela
PATRU IOANAPregatitoare AEMartoiu Mihaela
RADU EDUARDPregatitoare AEMartoiu Mihaela
RADULESCU ARIANAPregatitoare AEMartoiu Mihaela
SAVULESCU EMAPregatitoare AEMartoiu Mihaela
STATE TEODORAPregatitoare AEMartoiu Mihaela
STOICA CATALINAPregatitoare AEMartoiu Mihaela
VLASCEANU ANTONIAPregatitoare AEMartoiu Mihaela
BOBOC CEZAR STEFANPregatitoare BEIonescu Otilia
BONCEA GEORGEPregatitoare BEIonescu Otilia
DERVIS MIRUNA MARIAPregatitoare BEIonescu Otilia
GIURCA ALESSIA MARIAPregatitoare BEIonescu Otilia
IACOBESCU STEFANPregatitoare BEIonescu Otilia
OLTEAN ANIA IOANAPregatitoare BEIonescu Otilia
PARASCHIV IANISPregatitoare BEIonescu Otilia
PICU STEFANPregatitoare BEIonescu Otilia
POPESCU ERIKAPregatitoare BEIonescu Otilia
PREDA IOANAPregatitoare BEIonescu Otilia
RADU IOANAPregatitoare BEIonescu Otilia
SOCOL ANDREEAPregatitoare BEIonescu Otilia
SOITARIU STEFAN EDUARDPregatitoare BEIonescu Otilia
STANCU TUDORPregatitoare BEIonescu Otilia
STOICESCU VLAD ANDREIPregatitoare BEIonescu Otilia
Topor NarcisII BIRotaru Despina
Ionescu AlexandraIII AICirstea Aurelia
Mazilescu TeodoraIV AIIGole Cristina-Mihaela
Jianu Alexia IoanaIV CIIBadea Silvia
Popescu KarinaII BIIRotaru Despina
Bedidic StefanIV AIIGole Cristina-Mihaela
Golea MihneaI BIIPescaru Gabriela
Moise MateiII BIIRotaru Despina
Bican MateiII CIISpiridon Anicuta
Bican MateiII CIISpiridon Anicuta
Budan RaresII CIISpiridon Anicuta
Ilie Rares ConstantinII CIISpiridon Anicuta
Mantu Radu GeorgeII CIISpiridon Anicuta
Moisescu TeodorII CIISpiridon Anicuta
Parcalabescu Andreea DariaII CIISpiridon Anicuta
Picu DanielII CIISpiridon Anicuta
Radulescu Vlad AndreiII CIISpiridon Anicuta
Preda David ConstantinIV CIIBadea Silvia
IONESCU ANDREI SEBASTIANPregatitoare AIIMartoiu Mihaela
POPA MARIAPregatitoare BIIIonescu Otilia
Mitu Ianis FlorianIII BIIIUngureanu Mihaela Corina
Holdis DianaIV AIIIGole Cristina-Mihaela
Boboc David AndreiIV CIIIBadea Silvia
Uta Darius AlexandruIII AIIICirstea Aurelia
Dascalu Eduard MihaiII BIIIRotaru Despina
Andrei Ioana OdetteIII BIIIUngureanu Mihaela Corina
Serban Bianca StefaniaIII BIIIUngureanu Mihaela Corina
Banuta Teodor StefanIII BIIIUngureanu Mihaela Corina
Grigorescu IngridIII BIIIUngureanu Mihaela Corina
Voicila ElisaII BMRotaru Despina
Stefan Constantin AdelinII CMSpiridon Anicuta
Sora Ingrid MariaIII AMCirstea Aurelia
Dinoiu IuliaIII BMUngureanu Mihaela Corina
Dobrin MaraIII BMUngureanu Mihaela Corina
Butac Ana MariaIII CMPanturoiu Gheorghe
Toba StefaniaIII CMPanturoiu Gheorghe
Gligore GabrielaIV AMGole Cristina-Mihaela
Pruteanu Ana MariaIV AMGole Cristina-Mihaela
ANCUTA NICOLASPregatitoare AMMartoiu Mihaela
BINGA MARIAPregatitoare AMMartoiu Mihaela
DIACONEASA GABRIELPregatitoare AMMartoiu Mihaela
TINTISAN MARTONPregatitoare AMMartoiu Mihaela

Inapoi la centrele de concurs