Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Arges
Localitate:Curtea de Arges
Scoala:Scoala nr 4 Mircea cel Batran
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Tiroiu TheodorI AEHernest Filica
Popescu Karina AndreeaI BERotaru Despina
Simion Eduard AndreiI BERotaru Despina
Bican MateiI CESpiridon Anicuta
Ilie Rares ConstantinI CESpiridon Anicuta
Mantu Radu-GeorgeI CESpiridon Anicuta
Moisescu Ioan TeodorI CESpiridon Anicuta
Parcalabescu Andreea DariaI CESpiridon Anicuta
Radulescu Vlad-AndreiI CESpiridon Anicuta
Stefan Adelin I CESpiridon Anicuta
Dinica AlexandruII AECirstea Aurelia
Dinu AndreiII AECirstea Aurelia
Istrate AndreeaII AECirstea Aurelia
Ivascu AlexandruII AECirstea Aurelia
Maro MirunaII AECirstea Aurelia
Mitrea DavidII AECirstea Aurelia
Sora IngridII AECirstea Aurelia
Spiridon BogdanII AECirstea Aurelia
Tanase RalucaII AECirstea Aurelia
Tuiu BiancaII AECirstea Aurelia
Zlotea AlisiaII AECirstea Aurelia
ANDREI ODETLE IOANAII BEUNGUREANU CORINA
BEDIDIC STEFANIII AEGOLE CRISTINA
PRUTEANU ANA MARIAIII AEGOLE CRISTINA
Boboc David AndreiIII CEBadea Silvia
Bratu GeorgeIV AEMARTOIU MIHAELA
Ionescu DorianIV AEMARTOIU MIHAELA
Serbanoiu AndreiIV AEMARTOIU MIHAELA
Socaciu StefanIV AEMARTOIU MIHAELA
Tiroiu AlexiaIV AEMARTOIU MIHAELA
Batariga AlexandraI AIHernest Filica
Cantemir TudorI AIHernest Filica
Topor Narcis AlexandruI BIRotaru Despina
HOLDIS ELENA DIANAIII AIGOLE CRISTINA
MAZILESCU TEODORAIII AIIGOLE CRISTINA
Acatrinei Teodora AlexiaI BIIRotaru Despina
Bufnei Teodora CristianaI BIIRotaru Despina
Baltag Ana-MariaI AIIHernest Filica
Ciobanu YanisI AIIHernest Filica
Mantu VladI AIIHernest Filica
Savu IoanaI AIIHernest Filica
Voicila Elisa MariaI BIIRotaru Despina
MITU IANIS FLORIANII BIIUNGUREANU CORINA
Darie Radu MihaiIII CIIBadea Silvia
Nistor AndreiaIV AIIMARTOIU MIHAELA
Stoicescu StefanIV CIIIONESCU OTILIA
Dervis Irina-MariaI CIIISpiridon Anicuta
Alexandru IuliaI AIIIHernest Filica
Florea DenisI BIIIRotaru Despina
Vlasceanu David MarianI BIIIRotaru Despina
Jianu AlexiaIII CIIIBadea Silvia
Dascalu Eduard Mihai IonutI BIIIRotaru Despina
Dina AndreeaI AMHernest Filica
Duca SebastianI AMHernest Filica
Vacaru DariusI AMHernest Filica
Dumineca AlexandruI BMRotaru Despina
Gacea StefanI BMRotaru Despina
Voicu David AndreiI BMRotaru Despina
Budan RaresI CMSpiridon Anicuta
Iacobescu IoanI CMSpiridon Anicuta
Nitescu Robert-GabrielI CMSpiridon Anicuta
Paduraru Ioan-ValentinI CMSpiridon Anicuta
Stanca Elena-TeodoraI CMSpiridon Anicuta
Cucu EmilianII AMCirstea Aurelia
Muraru StefanIII CMBadea Silvia
Scarlat StefanIV AMMARTOIU MIHAELA

Inapoi la centrele de concurs