Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Arges
Localitate:Pitesti
Scoala:Scoala Gimnaziala Matei Basarab
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Lazarescu EricI EEStanciucu Tudorita
Mihai Ana MariaI EEStanciucu Tudorita
Popescu Radu AndradaI EEStanciucu Tudorita
Stanescu Rares GabrielI EEStanciucu Tudorita
Stefanescu MariaI EEStanciucu Tudorita
Arapu AlexandruI GEIlie Liliana Luminita
Costea CeliaIII AEChiriac Marinela
Cucianu DavidIII AEChiriac Marinela
Garjavu DariaIII BETeaca Mihaela
Marghidan DavidIII BETeaca Mihaela
Pana MaiaIII BETeaca Mihaela
Raceanu SiminaIII BETeaca Mihaela
Radulescu Ana - MariaIII BETeaca Mihaela
Serban DaliaIII BETeaca Mihaela
Telinoiu NicolleIII BETeaca Mihaela
Bentia DavidIII DEComanescu Diana
Bobe AndiIII DERaducanu Laura
Din AlexandraIII DEComanescu Diana
Ilie RaisaIII DEComanescu Diana
Stefan EricIII DEComanescu Diana
Stoenescu IoanaIII DEComanescu Diana
Vladu PaulIII DERaducanu Laura
Iordache AlexiaIV DEOprea Daniela
Neacsu MariaIV DEOprea Daniela
Mindalac NataliaI EIStanciucu Tudorita
Preoteasa StefanIII AIChiriac Marinela
Ghita StefanIII BITeaca Mihaela
Mircescu RaresIII DIComanescu Diana
Raduta MihaiIII DIRaducanu Laura
Toma DariaIII DIComanescu Diana
Andrei TeodoraIII BIITeaca Mihaela
Gogiu IoanaIII DIIComanescu Diana
Nitescu StefanIII DIIComanescu Diana
Nicola AntoniaI DIITufeanu Daniela
Cernatescu Andrei LeonardI EIIStanciucu Tudorita
Melente DeliaI EIIStanciucu Tudorita
Barbu MayaII CIIIvascu Adriana
Grigore DavidII CIIIvascu Adriana
Gherghina Alexandru III BIITeaca Mihaela
Lucan AnamariaIII BIITeaca Mihaela
Paraschivescu VladIII BIITeaca Mihaela
Serban LucaIII BIITeaca Mihaela
Simonescu Diaconu RuxandraIII BIITeaca Mihaela
Turcu AndreiIII BIITeaca Mihaela
Negru LeonardIII DIIComanescu Diana
Gardin IannisIV DIIOprea Daniela
Giurea Ana MariaIV DIIOprea Daniela
Marinescu RalucaIV DIIOprea Daniela
Enache MaiaII CIIIIvascu Adriana
Panescu VladII CIIIIvascu Adriana
Iacob AlexiaIII DIIIComanescu Diana
Popa GratielaIII DIIIRaducanu Laura
Voicu SebastianIII DIIIRaducanu Laura
Deaconescu MirunaIII AIIIChiriac Marinela
Trandafir SofiaIII AIIIChiriac Marinela
Bidian MaraIII DIIIRaducanu Laura
Vasanc SebastianIII DIIIComanescu Diana
Gaman StefanI DMTufeanu Daniela
Bucoveanu MaiaI EMStanciucu Tudorita
Dobre Eva IoanaI EMStanciucu Tudorita
Molea DianaI EMStanciucu Tudorita
Georgescu SamiraI GMIlie Liliana Luminita
Bododea IoanaII CMIvascu Adriana
Matau MedeeaII CMIvascu Adriana
Ungureanu DariaII CMIvascu Adriana
Agapie DavidIII BMTeaca Mihaela
Badea MelaniaIII BMTeaca Mihaela
Dumitru EricaIII BMTeaca Mihaela
Goga SophiaIII BMTeaca Mihaela
Stroie AlexandruIII BMTeaca Mihaela
Diaconu TeodoraIII DMRaducanu Laura
Herisanu SoniaIII DMComanescu Diana
Isac AntoniaIII DMComanescu Diana
Ivanescu FabianIII DMRaducanu Laura
Podea ElidaIII DMRaducanu Laura
Teodose CristinaIV DMOprea Daniela

Inapoi la centrele de concurs