Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Arges
Localitate:Pitesti
Scoala:Scoala Gimnaziala Traian
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BOBOC THIMEEA II BEILIESCU CECILIA
PAUN LUCAII BEILIESCU CECILIA
SERBAN SOPHIA II BEILIESCU CECILIA
SIMA DIANAII BEILIESCU CECILIA
STERIE ERIKAII BEILIESCU CECILIA
Danescu Maria NicoletaIII AERacovita Adriana Violeta
Grigore Darius AlexandruIII AERacovita Adriana Violeta
Hubert Alexia NicoleIII AERacovita Adriana Violeta
Ionica Mihnea OctavianIII AERacovita Adriana Violeta
Mihalcea Andrada MariaIII AERacovita Adriana Violeta
Popa Alexia MariaIII AERacovita Adriana Violeta
Ticu MariaIII AERacovita Adriana Violeta
Tudor Andrei IoanIII AERacovita Adriana Violeta
Visan Rares CristianIII AERacovita Adriana Violeta
DOBRE ANDREIIII BENEGRU MARIA ELISABETALISABETA
DRAGOMIR IANISIII BENEGRU MARIA ELISABETALISABETA
IONESCU DAVIDIII BENEGRU MARIA ELISABETALISABETA
ALECSANDRU ANDREI VIORELIV AESERBANESCU MIHAELA
AVRAM ANAIV AESERBANESCU MIHAELA
BURCEA MARIAIV AESERBANESCU MIHAELA
CHIVU IRINAIV AESERBANESCU MIHAELA
CIORTAN DARIAIAIV AESERBANESCU MIHAELA
CIUCA ANDREI DANIELIV AESERBANESCU MIHAELA
GAE ANDREIIV AESERBANESCU MIHAELA
ILIE DARIA ELIZA ELIZA IV AESERBANESCU MIHAELA
ION IONESCU ALEXANDRULEXANDRUIV AESERBANESCU MIHAELA
IVAN BOGDANIV AESERBANESCU MIHAELA
MIHALACHE REBECCAIV AESERBANESCU MIHAELA
NEACSU EDUARDIV AESERBANESCU MIHAELA
NEDELCU BIANCAIV AESERBANESCU MIHAELA
NEGRU RAZVANIV AESERBANESCU MIHAELA
POPA ANAMARIA SARAIV AESERBANESCU MIHAELA
RADU TIMEEAIV AESERBANESCU MIHAELA
TANASESCU VICTORIV AESERBANESCU MIHAELA
BURU TEODORIV AISERBANESCU MIHAELA
BUSTEAN IANNISIV AISERBANESCU MIHAELA
JIANU DARIUSPregatitoare DIINITA NICOLETA
TATARAN ANA MARIAPregatitoare DIINITA NICOLETA
IANCU ADELINAII BIIILIESCU CECILIA
MIHAESCU REBECCAII BIIILIESCU CECILIA
CACUCI ALEXIV AIISERBANESCU MIHAELA
NICOLESCU ANAIV AIISERBANESCU MIHAELA
CIUREA REBECCAPregatitoare DIIINITA NICOLETA
RIZOIU ELIZAPregatitoare DIIINITA NICOLETA
DRUTA RIANAPregatitoare DIIINITA NICOLETA
MIHAESCU PATRICKII BMILIESCU CECILIA
DIN BIANCAIII BMNEGRU MARIA ELISABETALISABETA
POPESCU RADUIII BMNEGRU MARIA ELISABETALISABETA
SANDU DARIAPregatitoare DMNITA NICOLETA

Inapoi la centrele de concurs