Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Arges
Localitate:Pitesti
Scoala:Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Popescu Ania VioletaI AEStoica Maria
Apostol MaraI CECraciun Lavinia
Arseniu DariusI CECraciun Lavinia
Barbulescu VladI CECraciun Lavinia
Berevoianu RebecaI CECraciun Lavinia
Gealap LucaI CECraciun Lavinia
Lungu CezarI CECraciun Lavinia
Patru RaisaI CECraciun Lavinia
Bicescu Stefania MadalinaI EEScarlat Aurelia
Chircioaga Radu AndreiI EEScarlat Aurelia
Dinga George AlexandruI EEScarlat Aurelia
Dumitrescu Sebastian GabrielI EEScarlat Aurelia
Florea Sebastian AndreiI EEScarlat Aurelia
Marinescu Stefan MateiI EEScarlat Aurelia
Nicolae Maria AndradaI EEScarlat Aurelia
Orodel Alexia GabrielaI EEScarlat Aurelia
Palanga Madalina StefaniaI EEScarlat Aurelia
Scarlat Oliver NicolasI EEScarlat Aurelia
Stoica Rares ConstantinI EEScarlat Aurelia
Tuluc Giulia AndreeaI EEScarlat Aurelia
BEREVOIANU SARAII AEENITA ILEANA
LUPU BIANCAII AEENITA ILEANA
NEACSU REBECAII AEENITA ILEANA
CIRJE RADUII DENISTOR GABRIELA
BARBU LUCAIV AEBaiasu Dora Maria
IANCU ANDREIIV AEBaiasu Dora Maria
NEAGA STEFANIV AEBaiasu Dora Maria
PAISCAR ANDAIV AEBaiasu Dora Maria
SAVU STEFANIV AEBaiasu Dora Maria
VETRILA ANDREIIV AEBaiasu Dora Maria
VILCU CAROLINAIV AEBaiasu Dora Maria
Dacinoi DariusIV EESerbanica Arina
Trandafir MateiIV EESerbanica Arina
TRANDAFIR MARIAII AIENITA ILEANA
DAVID IRINAIV AIBaiasu Dora Maria
DINU ANDREEAIV AIBaiasu Dora Maria
DRAGAN PAULIV AIBaiasu Dora Maria
Nicolae NataliaIV BIVlasceanu Carmen
Stan Otilia AnaI AIIStoica Maria
Serbanica SabinaI CIICraciun Lavinia
Iordache Denisa NicoletaI EIIScarlat Aurelia
Stan Andrei SebastianI EIIScarlat Aurelia
PAHONTU ALEXIAII AIIENITA ILEANA
Croitoru EmaIII CIIHaragus Valerica
GEANTA DENISIV AIIBaiasu Dora Maria
MEIROSU BIANCAIV AIIBaiasu Dora Maria
NEDELCU BOGDANIV AIIBaiasu Dora Maria
SUGUBETE STEFANIAIV AIIBaiasu Dora Maria
Iliescu Ancuta-ElenaIV BIIPopescu Mihaela-Roxana
Andrei GeaninaIV EIISerbanica Arina
Dobrin AlexandraIV EIISerbanica Arina
Vilcu Maria DariaI EIIIScarlat Aurelia
Ionescu LauraIII CIIIHaragus Valerica
ZAIDEL ANDREIIV AIIIBaiasu Dora Maria
Barbu NicoleI AMStoica Maria
Enache AndreiI AMStoica Maria
Vasilescu StefaniaI AMStoica Maria
Nedelcu AliceI CMCraciun Lavinia
Nicolae AidaI CMCraciun Lavinia
Patru RaresIII CMHaragus Valerica
MANOLE ADRIANOIV AMBaiasu Dora Maria
STEFAN RARESIV AMBaiasu Dora Maria
Maradin Ana-MariaIV BMPopescu Mihaela-Roxana
Gheorghe AnelisIV EMSerbanica Arina
Popescu EvelinaIV EMSerbanica Arina
Sacerdoteanu MateiIV EMSerbanica Arina

Inapoi la centrele de concurs