Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Arges
Localitate:Pitesti
Scoala:Scoala nr 18
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
ALEXE VIVIANAII A100TINTOIU LENUTA
BOIENOAIE ANDREIII A100TINTOIU LENUTA
DOBRE EDUARDII A100TINTOIU LENUTA
GEORGESCU PETREII A100TINTOIU LENUTA
IVANA GEORGIANAII A100TINTOIU LENUTA
MARINICA LUISII A100TINTOIU LENUTA
MATEI OCTAVIANII A100TINTOIU LENUTA
MATEI RARESII A100TINTOIU LENUTA
NEACSU DARIANAII A100TINTOIU LENUTA
TENEA RARESII A100TINTOIU LENUTA
HORJ AMALIAII A90TINTOIU LENUTA
VOINEA MARINAII A90TINTOIU LENUTA
NITA NICOLAEII A85TINTOIU LENUTA
TIFREA SUSNOSCHI MATEIII A85TINTOIU LENUTA
ANGELESCU MARIAII A80TINTOIU LENUTA
CHERBELEATA MARIAII A80TINTOIU LENUTA
COSTACHE BOGDANII A80TINTOIU LENUTA
VATAFU DAVIDII A80TINTOIU LENUTA
Micu CristianII B100Briceag Adriana
Stanescu RaresII B100Briceag Adriana
Cladoveanu DariaII B95Briceag Adriana
Gutan ElizaII B95Briceag Adriana
Soroiu RaresII B95Briceag Adriana
Ulmeanu RaresII B95Briceag Adriana
Burcea MariaII B93Briceag Adriana
Oancea RebeccaII B93Briceag Adriana
David GabrielII B92Briceag Adriana
Marcu RuxandraII B92Briceag Adriana
Medre MariaII B92Briceag Adriana
Stancutu RaresII B92Briceag Adriana
Oance AidaII B90Briceag Adriana
Popescu AlexandraII B90Briceag Adriana
Gavanescu KarinaII B88Briceag Adriana
Nicolae AlexiaII B88Briceag Adriana
Bostina RaresII B87Briceag Adriana
Mitroi CarmenII B87Briceag Adriana
Tuculeanu IoanaII B87Briceag Adriana
Zorzoana ElizaII B87Briceag Adriana
Popescu SaraII B81Briceag Adriana
Preda LucaII B80Briceag Adriana
Nitu ElenaII C100Corbescu Loredana
Paraschiv MateiII C100Corbescu Loredana
Caramida CristianII C95Corbescu Loredana
Cercel IonutII C95Corbescu Loredana
Alexe IanisII C90Corbescu Loredana
Serban LucaII C70Corbescu Loredana
Popa EduardII C65Corbescu Loredana
Doaga PetrisorII CParticipantCorbescu Loredana
Ivan StefaniaII CParticipantCorbescu Loredana
MEDAN GEORGEIII A92BOLOCAN LUMINITA
OANTA ROBERTIII A90BOLOCAN LUMINITA
TUCULEANU ALEXANDRUIII A90BOLOCAN LUMINITA
TINTU INGRIDIII B98NICOLAE MARIANA
ZANFIR DARIAIII B80.5NICOLAE MARIANA
MANDA EVELINAIII B73NICOLAE MARIANA
Cherbeleata IoanaPregatitoare C100PANDELIU CRISTINA
Mihai DenisPregatitoare C100PANDELIU CRISTINA
Popa DariusPregatitoare C100PANDELIU CRISTINA
Ciubuc DavidPregatitoare C95PANDELIU CRISTINA
Vlaicu Irimia DamianPregatitoare C90PANDELIU CRISTINA
MAICAN IASMINAPregatitoare C88PANDELIU CRISTINA
Sumikama ArisaPregatitoare C85PANDELIU CRISTINA
STANCULEANU COSMINPregatitoare C80PANDELIU CRISTINA
CALIN VLADPregatitoare C77.5PANDELIU CRISTINA
VOINEA SARAPregatitoare C72PANDELIU CRISTINA

Inapoi la centrele de concurs