Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Arges
Localitate:Pitesti
Scoala:Scoala Gimnaziala Ion Pillat
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Cearicu SofiaI B100Ivascu Carmen
Dumitrica MateiI B100Ivascu Carmen
Pica IuliaI B100Ivascu Carmen
Ionescu YannisI B99Ivascu Carmen
Cosmescu DavidI B96Ivascu Carmen
Tolea MarinaI B95Ivascu Carmen
Laita SaraI B91Ivascu Carmen
Dincu DariaI B90Ivascu Carmen
Putina DavidI B90Ivascu Carmen
Nita AndreiI B85Ivascu Carmen
Petcan VladutI B85Ivascu Carmen
Ilie IoanaI B83Ivascu Carmen
Ungureanu MihaiI B83Ivascu Carmen
Verzea DominiqueI B83Ivascu Carmen
Bratulescu ElinaI B77Ivascu Carmen
Nicolae EduardI B70Ivascu Carmen
Prodan MaiaI B70Ivascu Carmen
Sprincenea DenisI B70Ivascu Carmen
Baboi MedeeaI B68Ivascu Carmen
Helgiu AndreeaI B68Ivascu Carmen
Lagari TaniaI B67Ivascu Carmen
Badoi RianaI B66Ivascu Carmen
Radulescu IanisI B65Ivascu Carmen
Ana AndreiI B64Ivascu Carmen
Matei TeodoraII A93Oprisor Vasilica
Petriu RafaelII A84Oprisor Vasilica
Ionescu AndraII A75Oprisor Vasilica
Ionescu RaresII A74Oprisor Vasilica
Sprancenea RaresII A70Oprisor Vasilica
Uta BogdanII A70Oprisor Vasilica
Petrescu AlexiaII A60Oprisor Vasilica
Prodescu ElenaII A60Oprisor Vasilica
Burcioiu AndreiII AParticipantOprisor Vasilica
Dobre IustinII AParticipantOprisor Vasilica
Craciun LucaII AParticipantOprisor Vasilica
Gigantiello RicardoII AParticipantOprisor Vasilica
Hristea TudorII AParticipantOprisor Vasilica
Craciun DariaII AParticipantOprisor Vasilica
Enache AlexiaII AParticipantOprisor Vasilica
Fratoaica IanisII AParticipantOprisor Vasilica
Luca SabinII AParticipantOprisor Vasilica
Georgescu RaduII AParticipantOprisor Vasilica
Mateescu DariusII AParticipantOprisor Vasilica
Paneci DavidII AParticipantOprisor Vasilica
Cazan AndreeaII AParticipantOprisor Vasilica
Luca BogdanII C100Radu Elena
Radu AnaII C90Radu Elena
Tanase RaresII C90Radu Elena
Gheorghe MateiII C88Radu Elena
Funieru EvaII C85Radu Elena
Buta EvaII C83Radu Elena
Mihailescu AlexII C83Radu Elena
Dang LucasII C80Radu Elena
Miu SebastianII C80Radu Elena
Trimbitas RaresII C80Radu Elena
Vulpescu NicolaII C78Radu Elena
Marin OliviaII C75Radu Elena
Stefan AnaII C75Radu Elena
Andrei DavidII C73Radu Elena
Deaconu AndreeaII C73Radu Elena
Walter PatrickII C73Radu Elena
Frintu TudorII C70Radu Elena
Motea MariaII C70Radu Elena
Badescu MariaII C68Radu Elena
BEJENARIU ANDYIII A100Lina Mihaela
BULBUCAN TIMEEAIII A100Lina Mihaela
IVAN ALEXANDRAIII A100Lina Mihaela
KHATER ANTHONYIII A100Lina Mihaela
BOTOFEI ANTONIAIII A99Lina Mihaela
COMANESCU STEFANIII A97Lina Mihaela
MATEESCU SOFIAIII A93Lina Mihaela
GEORGESCU TEODORIII A90Lina Mihaela
MARINESCU CALINIII A84Lina Mihaela
BADESCU ILINCAIII A82Lina Mihaela
UNGUREANU ERICAIII A82Lina Mihaela
MIHAESCU BIANCAIII A76Lina Mihaela
OPRESCU ANA MARIAIII A75Lina Mihaela
POMAZAN RADUIII A71Lina Mihaela
Barbu Mihnea III B100Rizea Ramona
Circiumarescu TheodorIII B100Rizea Ramona
Oprea EvelynIII B100Rizea Ramona
Pana GeorgeIII B100Rizea Ramona
Rizea IustinIII B100Rizea Ramona
Ungureanu AndreiIII B100Rizea Ramona
Paun IarinaIII B90Rizea Ramona
Plesea AndraIII B90Rizea Ramona
Maria MaraIII B89Rizea Ramona
Paflea Amalia III B85Rizea Ramona
Frasineanu Ana-MariaIV C100Iliescu Valentina
Lupu Ana-MariaIV C95Iliescu Valentina
Ionescu AnamariaIV C92Iliescu Valentina
Janta Laura MihaelaIV C92Iliescu Valentina
Popa Diana Mihaela AndreeaIV C92Iliescu Valentina
Adamoiu Ioan DavidIV C87Iliescu Valentina
Ceausu Irina MariaIV C86Iliescu Valentina
Ciocirlan Maria DariaIV C85Iliescu Valentina
Badescu Daniel CristianIV C83Iliescu Valentina
Grigore FlaviaIV C83Iliescu Valentina
Mladin Mara ElenaIV C83Iliescu Valentina
Ghitulescu FlaviaPregatitoare B100Grigore Viorela
Luca Rares FlorianPregatitoare B96Grigore Viorela
Banescu IzabelaPregatitoare B95Grigore Viorela
Oprescu YanisPregatitoare B95Grigore Viorela
Saru AntoniaPregatitoare B95Grigore Viorela
Serbanescu StefanPregatitoare B95Grigore Viorela
Bejenariu DarianaPregatitoare B91Grigore Viorela
Buricel EvaPregatitoare B91Grigore Viorela
Cirstea Agata VictoriaPregatitoare B91Grigore Viorela
Brabete AlexandruPregatitoare B90Grigore Viorela
Veliscu IngridPregatitoare B90Grigore Viorela
Veliscu MalinaPregatitoare B90Grigore Viorela
Coman AnaPregatitoare B87Grigore Viorela
Cochinescu EduardPregatitoare B86Grigore Viorela
Stefan EmmaPregatitoare B86Grigore Viorela
Dragomir RaresPregatitoare B85Grigore Viorela
Dumitrache Raisa MariaPregatitoare B81Grigore Viorela
Grigore DenisPregatitoare B81Grigore Viorela
Mateescu CezarPregatitoare B81Grigore Viorela
Iordache ErikaPregatitoare B80Grigore Viorela
Dobrescu SofiaPregatitoare B76Grigore Viorela
Filip MihaiPregatitoare B76Grigore Viorela
Radu Istrate AndreiPregatitoare B76Grigore Viorela
Stanescu LucaPregatitoare B76Grigore Viorela
Cobianu RaresPregatitoare B72Grigore Viorela
Dalgeanu TudorPregatitoare B72Grigore Viorela
Margarit Maia IoanaPregatitoare B71Grigore Viorela
Ionescu TheaPregatitoare B68Grigore Viorela
Voica SofiaPregatitoare B66Grigore Viorela
Gheorghe DenisPregatitoare BParticipantGrigore Viorela

Inapoi la centrele de concurs