Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Arges
Localitate:Pitesti
Scoala:Scoala Gimnaziala Ion Pillat
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Brabete AlexI BEGrigore Viorela
Coman AnaI BEGrigore Viorela
Delcuescu AlexandraI BEGrigore Viorela
Dobrescu SofiaI BEGrigore Viorela
Ghitulescu FlaviaI BEGrigore Viorela
Iordache Erika AndreeaI BEGrigore Viorela
Luca RaresI BEGrigore Viorela
Serbanescu StefanI BEGrigore Viorela
Marin OliviaIII CERadu Elena
Mihailescu AlexIII CERadu Elena
Walter PatrickIII CERadu Elena
BEJENARIU ANDYIV AELina Mihaela
BOTOFEI ANTONIAIV AELina Mihaela
BULBUCAN TIMEEAIV AELina Mihaela
KHATER ANTHONYIV AELina Mihaela
Buta AyanPregatitoare CEMustareata Madalina
Dica SamiraPregatitoare CEMustareata Madalina
Ilincescu IasminaPregatitoare CEMustareata Madalina
Pandelica SebastianPregatitoare CEMustareata Madalina
Tolea IvanaPregatitoare CEMustareata Madalina
Voicu EduartPregatitoare CEMustareata Madalina
Dincu DariaII BIIvascu Carmen
IVAN ALEXANDRAIV AILina Mihaela
CIUREA TEODORIV AIILina Mihaela
NITU BOGDANIV AIILina Mihaela
Cearicu SofiaII BIIIvascu Carmen
Vulpescu NicolaIII CIIRadu Elena
Banescu IzabelaI BIIGrigore Viorela
Dumitrache Raisa MariaI BIIGrigore Viorela
Radu Istrate AndreiI BIIGrigore Viorela
Pica IuliaII BIIIvascu Carmen
Albert PatrickPregatitoare CIIMustareata Madalina
Bondoc RebecaPregatitoare CIIMustareata Madalina
Circiumarescu GabrielPregatitoare CIIMustareata Madalina
Ilie GeorgianaPregatitoare CIIMustareata Madalina
Stoica VanessaPregatitoare CIIMustareata Madalina
Ilie IoanaII BIIIIvascu Carmen
Sandulachi DariaIII CIIIRadu Elena
Deaconu MirunaPregatitoare CIIIMustareata Madalina
Musa AlexPregatitoare CIIIMustareata Madalina
Dang LucasIII CIIIRadu Elena
Luca BogdanIII CIIIRadu Elena
Stefan AnaIII CIIIRadu Elena
IONITA DARIAIV AIIILina Mihaela
Frintu TudorIII CIIIRadu Elena
Trimbitas RaresIII CIIIRadu Elena
Cosmescu David II BMIvascu Carmen
Dumitrica MateiII BMIvascu Carmen
Ionescu YannisII BMIvascu Carmen
Laita SaraII BMIvascu Carmen
Tolea MarinaII BMIvascu Carmen
Ungureanu MihaiII BMIvascu Carmen
Petriu RafaelIII AMOprisor Vasilica
Petriu RafaelIII AMOprisor Vasilica
Badescu MariaIII CMRadu Elena
Radu AnaIII CMRadu Elena

Inapoi la centrele de concurs