Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Bacau
Scoala:Scoala Alexandru Ioan Cuza
Nume elevClasaCadru didactic
Ciocan VictorII BGrigore Felicia
Cristea Ioana-AmaliaII BGrigore Felicia
Stoica Ana-MariaII BGrigore Felicia
Huiban AlexandruII CStarparu Mariana
Nenciulescu Luca-StefanII CStarparu Mariana
Ureche Razvan-AndreiII CStarparu Mariana
Bacanet AlessiaIII AHagima Maria
Coltanel IlincaIII AHagima Maria
Mardare OvidiuIII AHagima Maria
Mihaila TudorIII AHagima Maria
Munteanu TeodoraIII AHagima Maria
Serban SoniaIII AHagima Maria
Solot TudorIII AHagima Maria
Stefanescu ilincaIII AHagima Maria
Balas AlexandruIII CSpita Mirela
Balint IustinIII CSpita Mirela
Diaconu SabrinaIII CSpita Mirela
Haladut AmaliaIII CSpita Mirela
Sociu AdrianIII CSpita Mirela
Terinte AliceIII CSpita Mirela
Badara AndreeaIV CSeres Anca
Nistor AndradaIV CSeres Anca
Popescu MariaIV DRomanschi Laur
Butucaru ArianaPregatitoare ACojocaru Carmen-Elena
Ciorcila StefaniaPregatitoare ACojocaru Carmen-Elena
Contea EmilianPregatitoare ACojocaru Carmen-Elena
Iamandi GeorgePregatitoare ACojocaru Carmen-Elena
Paduraru SebastianPregatitoare ACojocaru Carmen-Elena
Prodea ArianaPregatitoare ACojocaru Carmen-Elena
Stan MariaPregatitoare ACojocaru Carmen-Elena
Terinte CeciliaPregatitoare ACojocaru Carmen-Elena
Ciuciudau RebecaPregatitoare BMitrut Dan
Draganescu Luca-StefanPregatitoare BMitrut Dan
Enache AndreiPregatitoare BMitrut Dan
Gheorghe Denis-AlejandroPregatitoare BMitrut Dan
Pal StefaniaPregatitoare BMitrut Dan
Platon RaresPregatitoare BMitrut Dan
Postoloche MariaPregatitoare BMitrut Dan
Brailoiu Maya-MihaielaPregatitoare CChiriac Monalisa
Ciuca Dan-AlexandruPregatitoare CChiriac Monalisa
Simionescu Eliza-IoanaPregatitoare CChiriac Monalisa
Vasilica AlexandruPregatitoare CChiriac Monalisa

Inapoi la centrele de concurs