Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Bacau
Scoala:Scoala Alexandru Ioan Cuza
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Ciocan VictorII BEGrigore Felicia
Cristea Ioana-AmaliaII BEGrigore Felicia
Stoica Ana-MariaII BEGrigore Felicia
Huiban AlexandruII CEStarparu Mariana
Nenciulescu Luca-StefanII CEStarparu Mariana
Ureche Razvan-AndreiII CEStarparu Mariana
Bacanet AlessiaIII AEHagima Maria
Coltanel IlincaIII AEHagima Maria
Mardare OvidiuIII AEHagima Maria
Mihaila TudorIII AEHagima Maria
Munteanu TeodoraIII AEHagima Maria
Serban SoniaIII AEHagima Maria
Solot TudorIII AEHagima Maria
Stefanescu ilincaIII AEHagima Maria
Balas AlexandruIII CESpita Mirela
Balint IustinIII CESpita Mirela
Diaconu SabrinaIII CESpita Mirela
Haladut AmaliaIII CESpita Mirela
Sociu AdrianIII CESpita Mirela
Terinte AliceIII CESpita Mirela
Badara AndreeaIV CESeres Anca
Nistor AndradaIV CESeres Anca
Popescu MariaIV DERomanschi Laur
Butucaru ArianaPregatitoare AECojocaru Carmen-Elena
Ciorcila StefaniaPregatitoare AECojocaru Carmen-Elena
Contea EmilianPregatitoare AECojocaru Carmen-Elena
Iamandi GeorgePregatitoare AECojocaru Carmen-Elena
Paduraru SebastianPregatitoare AECojocaru Carmen-Elena
Prodea ArianaPregatitoare AECojocaru Carmen-Elena
Stan MariaPregatitoare AECojocaru Carmen-Elena
Terinte CeciliaPregatitoare AECojocaru Carmen-Elena
Ciuciudau RebecaPregatitoare BEMitrut Dan
Draganescu Luca-StefanPregatitoare BEMitrut Dan
Enache AndreiPregatitoare BEMitrut Dan
Gheorghe Denis-AlejandroPregatitoare BEMitrut Dan
Pal StefaniaPregatitoare BEMitrut Dan
Platon RaresPregatitoare BEMitrut Dan
Postoloche MariaPregatitoare BEMitrut Dan
Brailoiu Maya-MihaielaPregatitoare CEChiriac Monalisa
Ciuca Dan-AlexandruPregatitoare CEChiriac Monalisa
Simionescu Eliza-IoanaPregatitoare CEChiriac Monalisa
Vasilica AlexandruPregatitoare CEChiriac Monalisa
Ionescu TeodoraIII CISpita Mirela
Curtianu AmaliaII BIGrigore Felicia
Danila DavidII BIGrigore Felicia
Miclaus CezarII BIGrigore Felicia
Radu VioletaII BIGrigore Felicia
Vitalaru Matei-PetrinII BIGrigore Felicia
Agapie DragosIV CISeres Anca
Anghelus AndreiIV CISeres Anca
Bacaoanu PetraIV CISeres Anca
Ceasar MateiIV CISeres Anca
Florica BiancaIV CISeres Anca
Nita TeodoraIV CISeres Anca
Palade RaresIV CISeres Anca
Robu IlincaIV CISeres Anca
Ungureanu MaraIV CISeres Anca
Pisticiuc Luca NarcisIV EIFuioaga Oana
Ciobanu DavidIII CIISpita Mirela
Andriescu AnastasiaIV EIIFuioaga Oana
Maftei AlbertIV CIISeres Anca
Dobranis StefanIV DIIRomanschi Laur
Coman AntoniaIV EIIFuioaga Oana
Moisa ConstantinPregatitoare AIICojocaru Carmen-Elena
Anghel AndradaII BIIGrigore Felicia
Ciocan EduardII BIIGrigore Felicia
Mardare Anisia-MariaII BIIGrigore Felicia
Tanase AlexandruII BIIGrigore Felicia
Fodor RazvanII CIIStarparu Mariana
Zamfir StefanIV AIIVrajmasu Mariana
Burlacu MariaIV BIIMaxim Mirela
Moisa IlieIV BIIMaxim Mirela
Tanase RaresIV BIIMaxim Mirela
Zabrac StefaniaIV BIIMaxim Mirela
Ceaunas AmaliaPregatitoare AIICojocaru Carmen-Elena
Patratanu DennisPregatitoare AIICojocaru Carmen-Elena
Petroiu TudorPregatitoare AIICojocaru Carmen-Elena
Podaru MateiPregatitoare AIICojocaru Carmen-Elena
Brehoi Ionut-RaresPregatitoare BIIMitrut Dan
Dabija IlincaPregatitoare BIIMitrut Dan
Botezatu Grazia-AndreeaPregatitoare CIIChiriac Monalisa
Bugulet IlincaPregatitoare CIIChiriac Monalisa
Melecciu TeodoraPregatitoare CIIChiriac Monalisa
Moga Sebastian-AndreiPregatitoare CIIChiriac Monalisa
Paun Diana-MariaPregatitoare CIIChiriac Monalisa
Tamas Amalia-MariaPregatitoare CIIChiriac Monalisa
Tirnovan Ilinca-AnamariaPregatitoare CIIChiriac Monalisa
Brancoveanu AndaIII AIIIHagima Maria
Duta StefanIII AIIIHagima Maria
Munteanu OvidiuIII FIIIDinu Mihaela
Cercel VladIV CIIISeres Anca
Chiriac AndreiIV AIIIVrajmasu Mariana
Chirila LorenzoIV AIIIVrajmasu Mariana
Draganescu IoanaIV AIIIVrajmasu Mariana
Sociu GabrielIII CIIISpita Mirela
Ghiur IoanaPregatitoare AIIICojocaru Carmen-Elena
Curbat Ana-MariaII BMGrigore Felicia
Damoc AlexandruII BMGrigore Felicia
Iorga ElenaII BMGrigore Felicia
Manolachi VladII BMGrigore Felicia
Nica StefanII BMGrigore Felicia
Otetea Tudor-AndreiII BMGrigore Felicia
Popa RemusII CMStarparu Mariana
Aprofirei AlesiaIII AMHagima Maria
Balaita AmaliaIII AMHagima Maria
Boatca MariaIII AMHagima Maria
Buhoci MarianIII AMHagima Maria
Darauta SanzinaIII AMHagima Maria
Dumitru RalucaIII AMHagima Maria
Socae AdiIII AMHagima Maria
Bostan DianaIII CMSpita Mirela
Lazar Eugen-StefanIII FMDinu Mihaela
Dumitru DenisIV AMVrajmasu Mariana
Haghiac AlexiaIV AMVrajmasu Mariana
Paris SebastianIV AMVrajmasu Mariana
Mirza RazvanIV BMMaxim Mirela
Andrei CezaraIV DMRomanschi Laur
Dospinescu EnderIV EMFuioaga Oana
Fratianu ElenaIV EMFuioaga Oana
Manea BrianaPregatitoare AMCojocaru Carmen-Elena
Onisoru IoanPregatitoare AMCojocaru Carmen-Elena
Roman DragosPregatitoare AMCojocaru Carmen-Elena
Stroe MirunaPregatitoare AMCojocaru Carmen-Elena
Costras MariaPregatitoare BMMitrut Dan
Anghel Matei-TeodorPregatitoare CMChiriac Monalisa
Balan Andrei-VictorPregatitoare CMChiriac Monalisa
Boghiu Rianna-MariaPregatitoare CMChiriac Monalisa
Botezatu Analia-MariaPregatitoare CMChiriac Monalisa
Brosteanu David-PatrickPregatitoare CMChiriac Monalisa
Costea Tavis-MateiPregatitoare CMChiriac Monalisa
Hutu DMedeeaPregatitoare CMChiriac Monalisa
Ion Mihnea-AlexandruPregatitoare CMChiriac Monalisa
Juncu Patrick-MihaiPregatitoare CMChiriac Monalisa
Lungu Ariana-GiuliaPregatitoare CMChiriac Monalisa
Marian Alexandru-MateiPregatitoare CMChiriac Monalisa
Tampu Elena-CatalinaPregatitoare CMChiriac Monalisa

Inapoi la centrele de concurs