Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Bacau
Scoala:Scoala Alecu Russo
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Levarda MihailI AEPopa Irina
Lautaru StefanI BEAvirvarei Mihaela
Doaga Maria MelaniaII AEGabor Ramona
Florescu Angela Elena GabrielaII AEGabor Ramona
Iacob Georgiana DianaII AEGabor Ramona
Isop Ana MariaII AEGabor Ramona
Istoc Andreea ElenaII AEGabor Ramona
Luca Eliza IoanaII AEGabor Ramona
Matanie SmarandaII AEGabor Ramona
Neculaescu Lucas AndreiII AEGabor Ramona
Nistor MarioII AEGabor Ramona
Pistea Andrei IonutII AEGabor Ramona
Sima Lucas MateiII AEGabor Ramona
Vascan Mihai DragosII AEGabor Ramona
Buciumel NataliaII BEBogdan Mihaela
Budau DariaII BEBogdan Mihaela
Budau MaraII BEBogdan Mihaela
Dutu RaresII BEBogdan Mihaela
Filip AlbertoII BEBogdan Mihaela
Frincu CosminII BEBogdan Mihaela
Moisescu RaresII BEBogdan Mihaela
Nica BogdanII BEBogdan Mihaela
Popa DenisaII BEBogdan Mihaela
Puiu ConstantinII BEBogdan Mihaela
Berceanu VladimirPregatitoare AECiubotaru Rodica
Climescu BiancaPregatitoare AECiubotaru Rodica
Iacob TeodoraPregatitoare AECiubotaru Rodica
Nechita MirunaPregatitoare AECiubotaru Rodica
Radu AlexandraPregatitoare AECiubotaru Rodica
Tufa MariaPregatitoare AECiubotaru Rodica
Vascan RaresPregatitoare AECiubotaru Rodica
Higiu AndraI BIAvirvarei Mihaela
Cornila LarisaI BIAvirvarei Mihaela
Roman MateiI BIIAvirvarei Mihaela
Amarioarei Sebastian StefanII AIIGabor Ramona
Puiu Denis MihaiII AIIGabor Ramona
Puiu Ionut - GabrielII AIIGabor Ramona
Vieru Beatrice Ana MariaII AIIGabor Ramona
Ciubotaru MadalinII BIIBogdan Mihaela
Miron SebastianII BIIBogdan Mihaela
Raducanu IoanaII BIIBogdan Mihaela
Amariei DariusPregatitoare AIICiubotaru Rodica
Mazga EmanuelPregatitoare AIICiubotaru Rodica
Padureanu GiuliaPregatitoare AIICiubotaru Rodica
Stanciu MateiPregatitoare AIICiubotaru Rodica
Mititelu AdrianI BIIIAvirvarei Mihaela
Negurici RaresI BIIIAvirvarei Mihaela
Luca RobertII BIIIBogdan Mihaela
Nechifor DenisI AMPopa Irina
Bellucci Dinu MaximilianII AMGabor Ramona
Botezatu AlessiaPregatitoare AMCiubotaru Rodica
Lazar LoredanaPregatitoare AMCiubotaru Rodica
Tanase YannisPregatitoare AMCiubotaru Rodica

Inapoi la centrele de concurs