Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Bacau
Scoala:Scoala C-tin Platon
Nume elevClasaCadru didactic
Axinte Patrick CristianII AGrecu Lucica Maria
Dinu DenisaII AGrecu Lucica Maria
Enasel Ana MariaII AGrecu Lucica Maria
Irimia AncaII AGrecu Lucica Maria
Solomon AndreiII AGrecu Lucica Maria
Ionescu Laura LorelaiII BSimion Nina
Zaharia Vlad AndreiII BSimion Nina
Vraciu MihaitaII CPustianu Maria
Bontas Alesia TeodoraIII AToc Maria
Hanga MatteoIII AToc Maria
Moisa Robert CosminIII AToc Maria
Muraru Vlad TudorIII AToc Maria
Opinca Giulia AndradaIII AToc Maria
Paduraru RaresIII AToc Maria
Preda ErikIII AToc Maria
Tarhon Razvan Gabriel III AToc Maria
Todireanu Stefan AlinIII AToc Maria
Ursu MariaIII AToc Maria
Bilbor MihaiIII BBlajut Parascheva
Danila TudorIII BBlajut Parascheva
Demsa JuliaIII BBlajut Parascheva
Ercuta TudorIII BBlajut Parascheva
Patrasciuc VladimirIII BBlajut Parascheva
Andries TommaIV ASolomon Valentina
Andronache BogdanIV ASolomon Valentina
Danciulescu GabrielIV ASolomon Valentina
Huma DariaIV ASolomon Valentina
Lisman AlessyaIV ASolomon Valentina
Misca TimeeaIV ASolomon Valentina
Nica JasmineIV ASolomon Valentina
Scarlat RicardoIV ASolomon Valentina
Spataru LucaIV ASolomon Valentina
Tomozei RaisaIV ASolomon Valentina
Vintila AnaIV ASolomon Valentina
Casian TeodoraIV BRamascanu Laura
Mihai Rares GabrielIV BRamascanu Laura
Negru TeodorIV BRamascanu Laura
Stoica Daria RenataIV BRamascanu Laura
Cheta AlexandruIV CDocuta Adriana
Chirila StefaniaIV CDocuta Adriana
Merlan SaraIV CDocuta Adriana
Antaluca MatteoPregatitoare ARacles Gheorghe
Bardasu LaviniaPregatitoare ARacles Gheorghe
Frincu MattiaPregatitoare ARacles Gheorghe
Ivan IoanaPregatitoare ARacles Gheorghe
Adam AntoniaPregatitoare BBraescu Lenuta
Adam EricaPregatitoare BBraescu Lenuta
Antohe Victor CristianPregatitoare BBraescu Lenuta
Bernevic BiancaPregatitoare BBraescu Lenuta
Budau Sorin IonutPregatitoare BBraescu Lenuta
Burlacu DenisaPregatitoare BBraescu Lenuta
Catea MateiPregatitoare BBraescu Lenuta
Covaci AlexiaPregatitoare BBraescu Lenuta
Cristea EcaterinaPregatitoare BBraescu Lenuta
Fesan SofiaPregatitoare BBraescu Lenuta
Galben SofiaPregatitoare BBraescu Lenuta
Jipa Robert IoanPregatitoare BBraescu Lenuta
Simileanu Daria ElenaPregatitoare BBraescu Lenuta
Solomon Andra NectariaPregatitoare BBraescu Lenuta
Stan AdelaPregatitoare BBraescu Lenuta
Ursachi MariaPregatitoare BBraescu Lenuta

Inapoi la centrele de concurs