Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Bacau
Scoala:Scoala C-tin Platon
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Axinte Patrick CristianII AEGrecu Lucica Maria
Dinu DenisaII AEGrecu Lucica Maria
Enasel Ana MariaII AEGrecu Lucica Maria
Irimia AncaII AEGrecu Lucica Maria
Solomon AndreiII AEGrecu Lucica Maria
Ionescu Laura LorelaiII BESimion Nina
Zaharia Vlad AndreiII BESimion Nina
Vraciu MihaitaII CEPustianu Maria
Bontas Alesia TeodoraIII AEToc Maria
Hanga MatteoIII AEToc Maria
Moisa Robert CosminIII AEToc Maria
Muraru Vlad TudorIII AEToc Maria
Opinca Giulia AndradaIII AEToc Maria
Paduraru RaresIII AEToc Maria
Preda ErikIII AEToc Maria
Tarhon Razvan Gabriel III AEToc Maria
Todireanu Stefan AlinIII AEToc Maria
Ursu MariaIII AEToc Maria
Bilbor MihaiIII BEBlajut Parascheva
Danila TudorIII BEBlajut Parascheva
Demsa JuliaIII BEBlajut Parascheva
Ercuta TudorIII BEBlajut Parascheva
Patrasciuc VladimirIII BEBlajut Parascheva
Andries TommaIV AESolomon Valentina
Andronache BogdanIV AESolomon Valentina
Danciulescu GabrielIV AESolomon Valentina
Huma DariaIV AESolomon Valentina
Lisman AlessyaIV AESolomon Valentina
Misca TimeeaIV AESolomon Valentina
Nica JasmineIV AESolomon Valentina
Scarlat RicardoIV AESolomon Valentina
Spataru LucaIV AESolomon Valentina
Tomozei RaisaIV AESolomon Valentina
Vintila AnaIV AESolomon Valentina
Casian TeodoraIV BERamascanu Laura
Mihai Rares GabrielIV BERamascanu Laura
Negru TeodorIV BERamascanu Laura
Stoica Daria RenataIV BERamascanu Laura
Cheta AlexandruIV CEDocuta Adriana
Chirila StefaniaIV CEDocuta Adriana
Merlan SaraIV CEDocuta Adriana
Antaluca MatteoPregatitoare AERacles Gheorghe
Bardasu LaviniaPregatitoare AERacles Gheorghe
Frincu MattiaPregatitoare AERacles Gheorghe
Ivan IoanaPregatitoare AERacles Gheorghe
Adam AntoniaPregatitoare BEBraescu Lenuta
Adam EricaPregatitoare BEBraescu Lenuta
Antohe Victor CristianPregatitoare BEBraescu Lenuta
Bernevic BiancaPregatitoare BEBraescu Lenuta
Budau Sorin IonutPregatitoare BEBraescu Lenuta
Burlacu DenisaPregatitoare BEBraescu Lenuta
Catea MateiPregatitoare BEBraescu Lenuta
Covaci AlexiaPregatitoare BEBraescu Lenuta
Cristea EcaterinaPregatitoare BEBraescu Lenuta
Fesan SofiaPregatitoare BEBraescu Lenuta
Galben SofiaPregatitoare BEBraescu Lenuta
Jipa Robert IoanPregatitoare BEBraescu Lenuta
Simileanu Daria ElenaPregatitoare BEBraescu Lenuta
Solomon Andra NectariaPregatitoare BEBraescu Lenuta
Stan AdelaPregatitoare BEBraescu Lenuta
Ursachi MariaPregatitoare BEBraescu Lenuta
Andrei Alexandra SanzianaIII AIToc Maria
Botezatu Raluca StefaniaIII AIToc Maria
Francu GiuliaIV CIDocuta Adriana
Solomei AmaliaI CIITrofin Ana Maria
Capris Iulian GeorgeIII AIIToc Maria
Coca Tudor CristianIII AIIToc Maria
Antaluca Aldea RianaI CIITrofin Ana Maria
Luncanu Ana MariaI CIITrofin Ana Maria
Stanciu Bogdan EmanuelII AIIGrecu Lucica Maria
Gavrilescu MateiII BIISimion Nina
Dumitrescu AnaIII BIIBlajut Parascheva
Rotaru MariaIII BIIBlajut Parascheva
Tamas AlesiaPregatitoare AIIRacles Gheorghe
Cretu IonutPregatitoare BIIBraescu Lenuta
Minea Mary StefaniaPregatitoare BIIBraescu Lenuta
Lupu Rares GabrielIII AIIIToc Maria
Cot Iulian ConstantinIV BIIIRamascanu Laura
Ramascanu Radu MihaiIV BIIIRamascanu Laura
Manciu Jasmine GabrielaIII AIIIToc Maria
Totu Bianca IulianaIV BIIIRamascanu Laura
Antohi Roxana MariaII BMSimion Nina
JIpa Tudor ConstantinII BMSimion Nina
Perja Rares AndreiII BMSimion Nina
Postolache Cujba Briana MariaII BMSimion Nina
Ciuchi AlbertoII CMPustianu Maria
Ungureanu IustinaIII AMToc Maria
Braileanu AndreiIII BMBlajut Parascheva
Sechel MateiIII BMBlajut Parascheva
Corlade DariusIV AMSolomon Valentina
Fesan AndreeaIV AMSolomon Valentina
Frigura AndreiIV AMSolomon Valentina
Ardeleanu GiuliaPregatitoare AMRacles Gheorghe
Barcan AndreeaPregatitoare AMRacles Gheorghe
Ungureanu StefaniaPregatitoare BMBraescu Lenuta

Inapoi la centrele de concurs