Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Bacau
Scoala:Scoala C-tin Platon
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Enasel Ana MariaI AEGrecu Lucica Maria
Osenschi LorenaI BESimion Nina
Zaharia VladI BESimion Nina
Vraciu MihaitaI CEPustianu Maria
Andrei Alex Ionut OttoII AEToc Maria
Andrei Alexandra SanzianaII AEToc Maria
Belciu Laura MihaelaII AEToc Maria
Bontas AlesiaII AEToc Maria
Hanga MatteoII AEToc Maria
Moisa RobertII AEToc Maria
Muraru Vlad TudorII AEToc Maria
Opinca GiuliaII AEToc Maria
Paduraru RaresII AEToc Maria
Tarhon RazvanII AEToc Maria
Todireanu Stefan AlinII AEToc Maria
Ursu MariaII AEToc Maria
Danila TudorII BEDemsa Anca
Demsa JuliaII BEDemsa Anca
Rotaru MariaII BEDemsa Anca
Baroncea IonutII CETaruca Roxana
Andries TomaIII AESolomon Valentina
Andrii AndreeaIII AESolomon Valentina
Andronache BogdanIII AESolomon Valentina
Berila TeodorIII AESolomon Valentina
Corlade DariusIII AESolomon Valentina
David BianceIII AESolomon Valentina
Huma DariaIII AESolomon Valentina
Lisman AlessyaIII AESolomon Valentina
Luca IoanaIII AESolomon Valentina
Masca TimeeaIII AESolomon Valentina
Munteanu MaiaIII AESolomon Valentina
Nica JasmineIII AESolomon Valentina
Scarlat RicaIII AESolomon Valentina
Spataru LucaIII AESolomon Valentina
Tomozei RaisaIII AESolomon Valentina
Casian TeodoraIII BERamascanu Laura
Negru TeodorIII BERamascanu Laura
Stoica Daria RenataIII BERamascanu Laura
Totu Bianca IulianaIII BERamascanu Laura
Anton Diana MariaIV AERacles Gherghe
Anton Raluca ElenaIV AERacles Gherghe
Ciocoiu Stefania MaraIV AERacles Gherghe
Antaluca RianaPregatitoare CETrofin Ana Maria
Luncanu Ana MariaPregatitoare CETrofin Ana Maria
Solomei AmaliaPregatitoare CETrofin Ana Maria
Antohi RoxanaI BISimion Nina
Perja RaresI BISimion Nina
Furdu DenisPregatitoare CITrofin Ana Maria
Jugaru MihaiPregatitoare CITrofin Ana Maria
Moldovanu AlexandraPregatitoare CITrofin Ana Maria
Coca Tudor CristianII AIToc Maria
Preda Erik AntonioII AIToc Maria
Aprofirei Ioana MaraIV AIRacles Gherghe
Petrusca Stefan AlexandruIV AIRacles Gherghe
Tomozei Briana ElenaIV AIRacles Gherghe
Ciobanu IsabellaPregatitoare CITrofin Ana Maria
Filip AngelPregatitoare CITrofin Ana Maria
Botezatu RalucaII AIIToc Maria
Ungureanu IustinaII AIIToc Maria
Raileanu TeodoraPregatitoare CIITrofin Ana Maria
Raileanu LucaPregatitoare CIITrofin Ana Maria
Tigmarau RebecaPregatitoare CIITrofin Ana Maria
Anghel Arina AlexandraI AIIGrecu Lucica Maria
Axinte Patrik CristianI AIIGrecu Lucica Maria
Eva RianaI CIIPustianu Maria
Danciulescu GabrielIII AIISolomon Valentina
Chilianu Vladut AntonioIV BIICiobanu Lenuta
Postolache Cujba BrianaI BIIISimion Nina
Damaschin SilviaII AIIIToc Maria
Irimia TeodorII AIIIToc Maria
Ramascanu Radu MihaiIII BIIIRamascanu Laura
Damatarca MartinaII AIIIToc Maria
Anchidin Alex MihaitaI AMGrecu Lucica Maria
Capris StefanI AMGrecu Lucica Maria
Griju Cristian AlexandruI AMGrecu Lucica Maria
Medeleanu Medeea SofiaI AMGrecu Lucica Maria
Solomon Andrei DanielI AMGrecu Lucica Maria
Stanciu Bogdan EmanuelI AMGrecu Lucica Maria
Birgau GiuliaI BMSimion Nina
Ionescu LoreleiI BMSimion Nina
Capris GeorgeII AMToc Maria
Lungu RobertII BMDemsa Anca
Patrasciuc VladimirII BMDemsa Anca
Humuta SaraII CMTaruca Roxana
Ardeleanu BiancaIII AMSolomon Valentina
Enache VictorIII AMSolomon Valentina
Haidau CristianIII AMSolomon Valentina
Turcan DenisaIII AMSolomon Valentina
Vintila AnaIII AMSolomon Valentina

Inapoi la centrele de concurs