Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Bacau
Scoala:Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
ADAM TEODORAI B100Butnaru Carmen Solomon Alina
CHISCANEANU ILINCA MARIAI B100Butnaru Carmen Solomon Alina
COSTEA ANDREII B100Butnaru Carmen Solomon Alina
COZMA ALEXANDRAI B100Butnaru Carmen Solomon Alina
GHERASIM ALEXIAI B100Butnaru Carmen Solomon Alina
IFTIME TEODORI B100Butnaru Carmen Solomon Alina
TOT ARINAI B100Butnaru Carmen Solomon Alina
URECHE TUDORI B100Butnaru Carmen Solomon Alina
VIZITIU SARAI B100Butnaru Carmen Solomon Alina
BARNA NICOLASI B98Butnaru Carmen Solomon Alina
COMISU DAVIDI B98Butnaru Carmen Solomon Alina
HARJAN ERICI B98Butnaru Carmen Solomon Alina
MIHAILA MATEOI B98Butnaru Carmen Solomon Alina
CIOCAN DIANAI B95Butnaru Carmen Solomon Alina
COSTACHE ALICEI B95Butnaru Carmen Solomon Alina
ARDELEANU STEFANI B93Butnaru Carmen Solomon Alina
AXINTE RARESI B90Butnaru Carmen Solomon Alina
LASLAU MAYA LUCIAI B88Butnaru Carmen Solomon Alina
COSTACHE RAZVANI B85Butnaru Carmen Solomon Alina
MANOLIU MATEO CHRISTIANI B85Butnaru Carmen Solomon Alina
POPA CHRISI B73Butnaru Carmen Solomon Alina
ANDREOAIA RAISAII A100Moisa Carmen Lucia Dumitru Maria
COSA TUDOR ANDREIII A100Moisa Carmen Lucia Dumitru Maria
CRACIUN MAYA MARIAII A100Moisa Carmen Lucia Dumitru Maria
GURUITA ALEXANDRUII A100Moisa Carmen Lucia Dumitru Maria
MANOLACHE BRIANA MARIAII A100Moisa Carmen Lucia Dumitru Maria
MOISA ECATERINAII A100Moisa Carmen Lucia Dumitru Maria
NEDELCU MARA ANDREEAII A100Moisa Carmen Lucia Dumitru Maria
OBREJA NICOLLEII A100Moisa Carmen Lucia Dumitru Maria
OJOG ALEXANDRUII A100Moisa Carmen Lucia Dumitru Maria
PANTELIMON IOANAII A100Moisa Carmen Lucia Dumitru Maria
PETRARU PATRICKII A100Moisa Carmen Lucia Dumitru Maria
PINTILIE BRIANAII A100Moisa Carmen Lucia Dumitru Maria
RADU MARIAII A100Moisa Carmen Lucia Dumitru Maria
TROFOR DARIAII A100Moisa Carmen Lucia Dumitru Maria
BUFTEA ANDREIII A95Moisa Carmen Lucia Dumitru Maria
DOGARU EMMAII A95Moisa Carmen Lucia Dumitru Maria
MANOLACHE NINAII A95Moisa Carmen Lucia Dumitru Maria
STOICAN ROBERTII A95Moisa Carmen Lucia Dumitru Maria
PINTEA SEBASTIANII A90Moisa Carmen Lucia Dumitru Maria
ABABEI TUDORII A85Moisa Carmen Lucia Dumitru Maria
MALINICIU IULIAII A85Moisa Carmen Lucia Dumitru Maria
STOICA MARIAII A75Moisa Carmen Lucia Dumitru Maria
VLAD MIRUNAII A75Moisa Carmen Lucia Dumitru Maria
BADIOIU BOGDANII A70Moisa Carmen Lucia Dumitru Maria
NALBARU ROBERTII A70Moisa Carmen Lucia Dumitru Maria
POPA DRAGOS CONSTANTINII A65Moisa Carmen Lucia Dumitru Maria
IOSUB IOANA CRISTINAII B100 IOSUB LENUTA BLANARU PETRONELA
MARCU LUCA ANDREIII B100Iosub Lenuta Blanaru Petronela
MARIUT SERENA MARIAII B100Iosub Lenuta Blanaru Petronela
RUSTI STEFANII B100Iosub Lenuta Blanaru Petronela
CUZMIN ANDREEA ADELINAII B95Iosub Lenuta Blanaru Petronela
POPA DENIS ANDREIII B95Iosub Lenuta Blanaru Petronela
SANDULACHE STEFANII B95Iosub Lenuta Blanaru Petronela
BLEANDA MATEI IONUTII B93Iosub Lenuta Blanaru Petronela
AXINTE RAISA TIANAII B90Iosub Lenuta Blanaru Petronela
CHIRIBAU ELENA CRISTINAII B90Iosub Lenuta Blanaru Petronela
OJOG DELIA TEODORAII B90Iosub Lenuta Blanaru Petronela
GHIATA MINODORA MARIAII B85Iosub Lenuta Blanaru Petronela
ANDREI GABRIELAII B80Iosub Lenuta Blanaru Petronela
GRIGORAS GABRIEL IRINELII B80Iosub Lenuta Blanaru Petronela
MOCANU DELIA ALEXANDRAII B80Iosub Lenuta Blanaru Petronela
PARIS CRISTINA IOANAII B80Iosub Lenuta Blanaru Petronela
TAMAS DENISA ALEXANDRAII B80Iosub Lenuta Blanaru Petronela
ANDRIES DENIS STEFANII B75Iosub Lenuta Blanaru Petronela
BORDEIANU STEFANIA CRISTINAII B75Iosub Lenuta Blanaru Petronela
BORTUN ANIA MARIAII B75Iosub Lenuta Blanaru Petronela
VASILIU MELANIA MARIAII B70Iosub Lenuta Blanaru Petronela
HARJA SIMIN IOANAII BParticipantIosub Lenuta Blanaru Petronela
GROSU STEFANIA CATALINAII BParticipantIosub Lenuta Blanaru Petronela
LACATUSU STEFANEL VICTORII BParticipantIosub Lenuta Blanaru Petronela
APETRI MINA SORINAII BParticipantIosub Lenuta Blanaru Petronela
MIRON TANASE CATALINAII BParticipantIosub Lenuta Blanaru Petronela
ARIO ROBERT ALEXANDRUIII A100Ciupala Angela Ojog Mihaela
CIORCILA MARA IOANAIII A100Ciupala Angela Ojog Mihaela
GUNEA CRISTIAN GABRIELIII A100Ciupala Angela Ojog Mihaela
TEIRAU LUCA ANDREIIII A100Ciupala Angela Ojog Mihaela
VIRNA RARES ANDREIIII A100Ciupala Angela Ojog Mihaela
DOBARCEANU SOFIA MARIAIII A99Ciupala Angela Ojog Mihaela
PARASCHIVESCU PATRICK ANDREIIII A99Ciupala Angela Ojog Mihaela
SASCAU ALEXANDRUIII A99Ciupala Angela Ojog Mihaela
PASCUTOI DARIA AYLINIII A98Ciupala Angela Ojog Mihaela
ROMAN DARIUS GEORGEIII A98Ciupala Angela Ojog Mihaela
SOVA GATU GEORGE CHRISTIANIII A98Ciupala Angela Ojog Mihaela
SUFARIU MIHNEAIII A98Ciupala Angela Ojog Mihaela
TANASE TUDOR ANDREIIII A98Ciupala Angela Ojog Mihaela
UNGURASU DRAGOSIII A98Ciupala Angela Ojog Mihaela
COJOCARU SOFIA IOANAIII A97Ciupala Angela Ojog Mihaela
AVRAM MATEEA IOANAIII A96Ciupala Angela Ojog Mihaela
BURDUJA RAZVANIII A96Ciupala Angela Ojog Mihaela
TABACARU IASMINA IOANAIII A96Ciupala Angela Ojog Mihaela
BODRON ALEXANDRUIII A94Ciupala Angela Ojog Mihaela
BURGHELEA STEFANIII A94Ciupala Angela Ojog Mihaela
ONISEI TUDOR MIHAILIII A94Ciupala Angela Ojog Mihaela
MATEI MALINA ELENAIII A90Ciupala Angela Ojog Mihaela
PITULAC VICTOR ANDREIIII A90Ciupala Angela Ojog Mihaela
MURARU ANDREIIII A82Ciupala Angela Ojog Mihaela
MIHAI ALEXANDRAIII A60Ciupala Angela Ojog Mihaela
GAVRILIU CALIN PETRUIII B100Palade Gabriela Nistor Margareta
TUGLIA MAIA IOANAIII B100Palade Gabriela Nistor Margareta
BORTUN KRISS ALEXANDRUIII B98Palade Gabriela Nistor Margareta
STANCIU CATALIN IONUTIII B98Palade Gabriela Nistor Margareta
OCOLASU IANIS ANDREIIII B97Palade Gabriela Nistor Margareta
CURCA ERICA MARIAIII B96Palade Gabriela Nistor Margareta
HRISCU ANDREIIII B96Palade Gabriela Nistor Margareta
NAFORNITA DARIUS STEFANIII B93Palade Gabriela Nistor Margareta
CATANA ILINCA ALEXIAIII B90Palade Gabriela Nistor Margareta
DAVID MARIO IONUTIII B90Palade Gabriela Nistor Margareta
ALEXANDRESCU AMELIAIII B78Palade Gabriela Nistor Margareta
MIHAILA MARIA ADELINAIII B74Palade Gabriela Nistor Margareta
COJOCARIU MARA ALEXANDRAIII B71Palade Gabriela Nistor Margareta
RANCU STEFANIAIII BParticipantPalade Gabriela Nistor Margareta
SANDU OCTAVIAN ANDREIIII BParticipantPalade Gabriela Nistor Margareta
ANGHEL VLADIII C100Marin Ana Maria Leureanu Adina
CHIRILA AMALIA ELENAIII C100Marin Ana Maria Leureanu Adina
FLOARES ANDREEA CRISTINAIII C100Marin Ana Maria Leureanu Adina
HARJAN EDUARD ALEXANDRUIII C100Marin Ana Maria Leureanu Adina
ICHIM FLAVIUS STEFANIII C100Marin Ana Maria Leureanu Adina
IVAN DAVIDIII C100Marin Ana Maria Leureanu Adina
LASLAU LUCA DANIELIII C100Marin Ana Maria Leureanu Adina
LEUREANU GEORGEIII C100Marin Ana Maria Leureanu Adina
MARGINA MATEEA IOANAIII C100Marin Ana Maria Leureanu Adina
MARIN EMAIII C100Marin Ana Maria Leureanu Adina
MIRON OVIDIU STEFANIII C100Marin Ana Maria Leureanu Adina
SCANTEI DARIA IOANAIII C100Marin Ana Maria Leureanu Adina
SCANTEI MARIAIII C100Marin Ana Maria Leureanu Adina
APETRI RICARDO STEFANIII C98Marin Ana Maria Leureanu Adina
AXINTE DARIA MARIAIII C98Marin Ana Maria Leureanu Adina
BALAN EDUARD MATEIIII C96Marin Ana Maria Leureanu Adina
CIOSU PETRU ADRIANIII C96Marin Ana Maria Leureanu Adina
MOTOC VLADIMIR ALEXANDRUIII C96Marin Ana Maria Leureanu Adina
PETROVICI ADRIANAIII C94Marin Ana Maria Leureanu Adina
IORDACHE SOFIA MARIAIII C92Marin Ana Maria Leureanu Adina
IORDACHIOAIA STEFANIII C88Marin Ana Maria Leureanu Adina
CONDREA RAFAEL ANDREIIII C74Marin Ana Maria Leureanu Adina
ABU AKIL SOFIA IRISIV A100Mocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
APAVALOAIE ANDREEA ADELINAIV A100Mocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
BANU ANDREEAIV A100Mocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
BUSTEAGA LORENAIV A100Mocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
DELEU MIHNEA CONSTANTINIV A100Mocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
GHEORGHE BIANCAIV A100Mocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
LEPADATU LARAIV A100Mocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
NECOARA ANASTASIAIV A100Mocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
OLTEANU BOGDANIV A100Mocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
PARAGINA LUCA NICHOLASIV A99Mocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
MANOLACHE ILINCAIV A97Mocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
LEIBU EMANUELIV A94Mocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
ALISTAR STEFANIV A93Mocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
CREMENE DRAGOS LUCAIV A88Mocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
GHINDA CEZARIV A88Mocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
SPIRIDON STEFANIV A88Mocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
BORDEIANU NAOMI REBECAIV A87Mocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
CARUNTU TUDOR DARIUS STEFANIV A87Mocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
FARAUANU ROBERT STEFANIV A84Mocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
CHITIC DENYSIV A75Mocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
FOTACHE SERBANIV A60Mocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
DOSPINESCU STEFANIV AParticipantMocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
BOTEZ IOANA ALEXANDRAIV AParticipantMocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
BILU LUCAIV AParticipantMocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
CIDA ANDREIIV AParticipantMocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
CUZMIN DAVID MIHAIIV B100Popa Nicoleta Solomon Alina
MUNTEANU MATEIIV B100Popa Nicoleta Solomon Alina
SLAVU STEFAN OCTAVIANIV B100Popa Nicoleta Solomon Alina
VATAVU MIHNEA TUDORIV B100Popa Nicoleta Solomon Alina
VATAMANIUC DAVID ANDREIIV B96Popa Nicoleta Solomon Alina
DRUGA DIANAIV B87Popa Nicoleta Solomon Alina
Bejan Alesia MariaPregatitoare A100Buduroi Loredana Tebeica Loredana
Botezatu Eva SofiaPregatitoare A100Buduroi Loredana Tebeica Loredana
Gheorghita Eliza TeodoraPregatitoare A100Buduroi Loredana Tebeica Loredana
Grosu OctavianPregatitoare A100Buduroi Loredana Tebeica Loredana
Patrascan Giulia MihaelaPregatitoare A100Buduroi Loredana Tebeica Loredana
Tebeica MateiPregatitoare A100Buduroi Loredana Tebeica Loredana
David Luca GabrielPregatitoare A98Buduroi Loredana Tebeica Loredana
Perju Tudor PetruPregatitoare A98Buduroi Loredana Tebeica Loredana
Vartolomei RazvanPregatitoare A98Buduroi Loredana Tebeica Loredana
Mihaila Anastasia MariaPregatitoare A93Buduroi Loredana Tebeica Loredana
Merian DavidPregatitoare A88Buduroi Loredana Tebeica Loredana
Temciuc Arisia IoanaPregatitoare A87Buduroi Loredana Tebeica Loredana
Palade Tudor AndreiPregatitoare A86Buduroi Loredana Tebeica Loredana
Botezatu Erica IoanaPregatitoare A84Buduroi Loredana Tebeica Loredana

Inapoi la centrele de concurs