Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Bacau
Scoala:Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun
Nume elevClasaCadru didactic
Ababei Tudor-MihaiI AMOISA CARMEN DUMITRU MARIA
Andreoaia Raisa-MariaI AMOISA CARMEN DUMITRU MARIA
Badioiu Bogdan-SebastianI AMOISA CARMEN DUMITRU MARIA
Buftea AndreiI AMOISA CARMEN DUMITRU MARIA
Cosa Tudor-AndreiI AMOISA CARMEN DUMITRU MARIA
Craciun Maya- MariaI AMOISA CARMEN DUMITRU MARIA
DOGARU EMMAI AMOISA CARMEN DUMITRU MARIA
Guruita Mihai-AlexandruI AMOISA CARMEN DUMITRU MARIA
Maliniciu IuliaI AMOISA CARMEN DUMITRU MARIA
Moisa EcaterinaI AMOISA CARMEN DUMITRU MARIA
Nedelcu Mara-AndreeaI AMOISA CARMEN DUMITRU MARIA
Obreja Nicolle-DaliaI AMOISA CARMEN DUMITRU MARIA
Ojog Ioan-AlexandruI AMOISA CARMEN DUMITRU MARIA
Pantelimon IoanaI AMOISA CARMEN DUMITRU MARIA
Pintilie Briana-MariaI AMOISA CARMEN DUMITRU MARIA
Pricope Cristian AndreiI AMOISA CARMEN DUMITRU MARIA
Stoica MariaI AMOISA CARMEN DUMITRU MARIA
Stoican Robert- IonutI AMOISA CARMEN DUMITRU MARIA
Trofor Daria-StefanaI AMOISA CARMEN DUMITRU MARIA
Andrei GabrielaI BIOSUB LENUTA BLANARU PETRONELA
Andries Denis StefanI BIOSUB LENUTA BLANARU PETRONELA
Axinte Raisa-TianaI BIOSUB LENUTA BLANARU PETRONELA
Balan Delia -MariaI BIOSUB LENUTA BLANARU PETRONELA
Bleanda Matei-IonutI BIOSUB LENUTA BLANARU PETRONELA
Blui Robert-AlexandruI BIOSUB LENUTA BLANARU PETRONELA
Bordeianu Stefania-CristinaI BIOSUB LENUTA BLANARU PETRONELA
Bortun Ania-MariaI BIOSUB LENUTA BLANARU PETRONELA
Chiribau Elena-CristinaI BIOSUB LENUTA BLANARU PETRONELA
Cuzmin Andreea - AdelinaI BIOSUB LENUTA BLANARU PETRONELA
Grigoras Gabriel-IrinelI BIOSUB LENUTA BLANARU PETRONELA
Gruia VictorI BIOSUB LENUTA BLANARU PETRONELA
Mariut Serena MariaI BIOSUB LENUTA BLANARU PETRONELA
Miron-Tanase CatalinaI BIOSUB LENUTA BLANARU PETRONELA
Moise Ioana - CristinaI BIOSUB LENUTA BLANARU PETRONELA
Ojog Delia-TeodoraI BIOSUB LENUTA BLANARU PETRONELA
Popa Denis-AndreiI BIOSUB LENUTA BLANARU PETRONELA
Rauca Alin-AndreiI BIOSUB LENUTA BLANARU PETRONELA
Rusti StefanI BIOSUB LENUTA BLANARU PETRONELA
Sandulache StefanI BIOSUB LENUTA BLANARU PETRONELA
Tamas Denisa-AlexandraI BIOSUB LENUTA BLANARU PETRONELA
ARIO ROBERT ALEXANDRUII ACIUPALA ANGELA OJOG MIHAELA
BURGHELEA STEFANII ACIUPALA ANGELA OJOG MIHAELA
CIORCILA MARA IOANAII ACIUPALA ANGELA OJOG MIHAELA
COJOCARU SOFIA IOANAII ACIUPALA ANGELA OJOG MIHAELA
GUNEA CRISTIAN GABRIELII ACIUPALA ANGELA OJOG MIHAELA
MARCA ERIC STEFANII ACIUPALA ANGELA OJOG MIHAELA
PARASCHIVESCU PATRICK ANDREIII ACIUPALA ANGELA OJOG MIHAELA
ROMAN DARIUS GEORGEII ACIUPALA ANGELA OJOG MIHAELA
SUFARIU MIHNEA GABRIELII ACIUPALA ANGELA OJOG MIHAELA
TABACARU IASMINA IOANAII ACIUPALA ANGELA OJOG MIHAELA
UNGURASU DRAGOS STEFANII ACIUPALA ANGELA OJOG MIHAELA
VIRNA RARES ANDREIII ACIUPALA ANGELA OJOG MIHAELA
Gavriliu Calin PetruII BPALADE GABRIELA NISTOR MARGARETA
Hriscu AndreiII BPALADE GABRIELA NISTOR MARGARETA
Stanciu Catalin-IonutII BPALADE GABRIELA NISTOR MARGARETA
ANGHEL VLADII CLEUREANU ADINA MARIN ANA MARIA
ICHIM FLAVIUSII CLEUREANU ADINA MARIN ANA MARIA
LASLAU LUCAII CLEUREANU ADINA MARIN ANA MARIA
LEUREANU GEORGEII CLEUREANU ADINA MARIN ANA MARIA
MARGINA MATEEAII CLEUREANU ADINA MARIN ANA MARIA
MARIN EMA - IOANAII CLEUREANU ADINA MARIN ANA MARIA
ABU-AKIL SOFIA IRISIII AMOCONDOI DANIELA TINJALA MARIANA
ALISTAR STEFANIII AMOCONDOI DANIELA TINJALA MARIANA
APAVALOAIE ANDREEA ADELINAIII AMOCONDOI DANIELA TINJALA MARIANA
BANU ANDREEAIII AMOCONDOI DANIELA TINJALA MARIANA
BORDEIANU NAOMI- REBECAIII AMOCONDOI DANIELA TINJALA MARIANA
CREMENE DRAGOS LUCAIII AMOCONDOI DANIELA TINJALA MARIANA
DRACSINEANU BIANCA ANDREEAIII AMOCONDOI DANIELA TINJALA MARIANA
LEPADATU LARAIII AMOCONDOI DANIELA TINJALA MARIANA
LUNCANU DRAGOSIII AMOCONDOI DANIELA TINJALA MARIANA
NECOARA ANASTASIAIII AMOCONDOI DANIELA TINJALA MARIANA
PARAGINA LUCA NICHOLASIII AMOCONDOI DANIELA TINJALA MARIANA
PARLEA MARAIII AMOCONDOI DANIELA TINJALA MARIANA
PAVAL ISABELLAIII AMOCONDOI DANIELA TINJALA MARIANA
BARSAN PAULIII BPOPA NICOLETA SOLOMON ALINA
SAVIN IOANAIII BPOPA NICOLETA SOLOMON ALINA
SLAVU STEFANIII BPOPA NICOLETA SOLOMON ALINA
VATAMANIUC ANDREIIII BPOPA NICOLETA SOLOMON ALINA
VATAVU MIHNEA TUDORIII BPOPA NICOLETA SOLOMON ALINA
SNEL VLAD-STEFANIII CIGNAT DANIELA MICIIALA
Adam TeodoraPregatitoare BBUTNARU CARMEN SOLOMON ALINA
Axinte RaresPregatitoare BBUTNARU CARMEN SOLOMON ALINA
Chiscaneanu IlincaPregatitoare BBUTNARU CARMEN SOLOMON ALINA
Ciocan DianaPregatitoare BBUTNARU CARMEN SOLOMON ALINA
Comisu DavidPregatitoare BBUTNARU CARMEN SOLOMON ALINA
Costea AndreiPregatitoare BBUTNARU CARMEN SOLOMON ALINA
Gherasim AlexiaPregatitoare BBUTNARU CARMEN SOLOMON ALINA
Jalboaie TudorPregatitoare BBUTNARU CARMEN SOLOMON ALINA
Laslau LuciaPregatitoare BBUTNARU CARMEN SOLOMON ALINA
Popa ChrisPregatitoare BBUTNARU CARMEN SOLOMON ALINA
Toth ArianaPregatitoare BBUTNARU CARMEN SOLOMON ALINA
Vizitiu SaraPregatitoare BBUTNARU CARMEN SOLOMON ALINA

Inapoi la centrele de concurs