Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Bacau
Scoala:Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
ADAM TEODORAI BEButnaru Carmen Solomon Alina
CHISCANEANU ILINCA MARIAI BEButnaru Carmen Solomon Alina
COSTEA ANDREII BEButnaru Carmen Solomon Alina
COZMA ALEXANDRAI BEButnaru Carmen Solomon Alina
GHERASIM ALEXIAI BEButnaru Carmen Solomon Alina
IFTIME TEODORI BEButnaru Carmen Solomon Alina
TOT ARINAI BEButnaru Carmen Solomon Alina
URECHE TUDORI BEButnaru Carmen Solomon Alina
VIZITIU SARAI BEButnaru Carmen Solomon Alina
ANDREOAIA RAISAII AEMoisa Carmen Lucia Dumitru Maria
COSA TUDOR ANDREIII AEMoisa Carmen Lucia Dumitru Maria
CRACIUN MAYA MARIAII AEMoisa Carmen Lucia Dumitru Maria
GURUITA ALEXANDRUII AEMoisa Carmen Lucia Dumitru Maria
MANOLACHE BRIANA MARIAII AEMoisa Carmen Lucia Dumitru Maria
MOISA ECATERINAII AEMoisa Carmen Lucia Dumitru Maria
NEDELCU MARA ANDREEAII AEMoisa Carmen Lucia Dumitru Maria
OBREJA NICOLLEII AEMoisa Carmen Lucia Dumitru Maria
OJOG ALEXANDRUII AEMoisa Carmen Lucia Dumitru Maria
PANTELIMON IOANAII AEMoisa Carmen Lucia Dumitru Maria
PETRARU PATRICKII AEMoisa Carmen Lucia Dumitru Maria
PINTILIE BRIANAII AEMoisa Carmen Lucia Dumitru Maria
RADU MARIAII AEMoisa Carmen Lucia Dumitru Maria
TROFOR DARIAII AEMoisa Carmen Lucia Dumitru Maria
IOSUB IOANA CRISTINAII BE IOSUB LENUTA BLANARU PETRONELA
MARCU LUCA ANDREIII BEIosub Lenuta Blanaru Petronela
MARIUT SERENA MARIAII BEIosub Lenuta Blanaru Petronela
RUSTI STEFANII BEIosub Lenuta Blanaru Petronela
ARIO ROBERT ALEXANDRUIII AECiupala Angela Ojog Mihaela
CIORCILA MARA IOANAIII AECiupala Angela Ojog Mihaela
GUNEA CRISTIAN GABRIELIII AECiupala Angela Ojog Mihaela
TEIRAU LUCA ANDREIIII AECiupala Angela Ojog Mihaela
VIRNA RARES ANDREIIII AECiupala Angela Ojog Mihaela
GAVRILIU CALIN PETRUIII BEPalade Gabriela Nistor Margareta
TUGLIA MAIA IOANAIII BEPalade Gabriela Nistor Margareta
ANGHEL VLADIII CEMarin Ana Maria Leureanu Adina
CHIRILA AMALIA ELENAIII CEMarin Ana Maria Leureanu Adina
FLOARES ANDREEA CRISTINAIII CEMarin Ana Maria Leureanu Adina
HARJAN EDUARD ALEXANDRUIII CEMarin Ana Maria Leureanu Adina
ICHIM FLAVIUS STEFANIII CEMarin Ana Maria Leureanu Adina
IVAN DAVIDIII CEMarin Ana Maria Leureanu Adina
LASLAU LUCA DANIELIII CEMarin Ana Maria Leureanu Adina
LEUREANU GEORGEIII CEMarin Ana Maria Leureanu Adina
MARGINA MATEEA IOANAIII CEMarin Ana Maria Leureanu Adina
MARIN EMAIII CEMarin Ana Maria Leureanu Adina
MIRON OVIDIU STEFANIII CEMarin Ana Maria Leureanu Adina
SCANTEI DARIA IOANAIII CEMarin Ana Maria Leureanu Adina
SCANTEI MARIAIII CEMarin Ana Maria Leureanu Adina
ABU AKIL SOFIA IRISIV AEMocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
APAVALOAIE ANDREEA ADELINAIV AEMocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
BANU ANDREEAIV AEMocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
BUSTEAGA LORENAIV AEMocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
DELEU MIHNEA CONSTANTINIV AEMocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
GHEORGHE BIANCAIV AEMocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
LEPADATU LARAIV AEMocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
NECOARA ANASTASIAIV AEMocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
OLTEANU BOGDANIV AEMocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
CUZMIN DAVID MIHAIIV BEPopa Nicoleta Solomon Alina
MUNTEANU MATEIIV BEPopa Nicoleta Solomon Alina
SLAVU STEFAN OCTAVIANIV BEPopa Nicoleta Solomon Alina
VATAVU MIHNEA TUDORIV BEPopa Nicoleta Solomon Alina
Bejan Alesia MariaPregatitoare AEBuduroi Loredana Tebeica Loredana
Botezatu Eva SofiaPregatitoare AEBuduroi Loredana Tebeica Loredana
Gheorghita Eliza TeodoraPregatitoare AEBuduroi Loredana Tebeica Loredana
Grosu OctavianPregatitoare AEBuduroi Loredana Tebeica Loredana
Patrascan Giulia MihaelaPregatitoare AEBuduroi Loredana Tebeica Loredana
Tebeica MateiPregatitoare AEBuduroi Loredana Tebeica Loredana
DOBARCEANU SOFIA MARIAIII AICiupala Angela Ojog Mihaela
PARASCHIVESCU PATRICK ANDREIIII AICiupala Angela Ojog Mihaela
SASCAU ALEXANDRUIII AICiupala Angela Ojog Mihaela
PARAGINA LUCA NICHOLASIV AIMocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
BARNA NICOLASI BIButnaru Carmen Solomon Alina
COMISU DAVIDI BIButnaru Carmen Solomon Alina
HARJAN ERICI BIButnaru Carmen Solomon Alina
MIHAILA MATEOI BIButnaru Carmen Solomon Alina
PASCUTOI DARIA AYLINIII AICiupala Angela Ojog Mihaela
ROMAN DARIUS GEORGEIII AICiupala Angela Ojog Mihaela
SOVA GATU GEORGE CHRISTIANIII AICiupala Angela Ojog Mihaela
SUFARIU MIHNEAIII AICiupala Angela Ojog Mihaela
TANASE TUDOR ANDREIIII AICiupala Angela Ojog Mihaela
UNGURASU DRAGOSIII AICiupala Angela Ojog Mihaela
BORTUN KRISS ALEXANDRUIII BIPalade Gabriela Nistor Margareta
STANCIU CATALIN IONUTIII BIPalade Gabriela Nistor Margareta
APETRI RICARDO STEFANIII CIMarin Ana Maria Leureanu Adina
AXINTE DARIA MARIAIII CIMarin Ana Maria Leureanu Adina
David Luca GabrielPregatitoare AIBuduroi Loredana Tebeica Loredana
Perju Tudor PetruPregatitoare AIBuduroi Loredana Tebeica Loredana
Vartolomei RazvanPregatitoare AIBuduroi Loredana Tebeica Loredana
COJOCARU SOFIA IOANAIII AIICiupala Angela Ojog Mihaela
OCOLASU IANIS ANDREIIII BIIPalade Gabriela Nistor Margareta
MANOLACHE ILINCAIV AIIMocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
AVRAM MATEEA IOANAIII AIICiupala Angela Ojog Mihaela
BURDUJA RAZVANIII AIICiupala Angela Ojog Mihaela
TABACARU IASMINA IOANAIII AIICiupala Angela Ojog Mihaela
CURCA ERICA MARIAIII BIIPalade Gabriela Nistor Margareta
HRISCU ANDREIIII BIIPalade Gabriela Nistor Margareta
BALAN EDUARD MATEIIII CIIMarin Ana Maria Leureanu Adina
CIOSU PETRU ADRIANIII CIIMarin Ana Maria Leureanu Adina
MOTOC VLADIMIR ALEXANDRUIII CIIMarin Ana Maria Leureanu Adina
VATAMANIUC DAVID ANDREIIV BIIPopa Nicoleta Solomon Alina
CIOCAN DIANAI BIIButnaru Carmen Solomon Alina
COSTACHE ALICEI BIIButnaru Carmen Solomon Alina
BUFTEA ANDREIII AIIMoisa Carmen Lucia Dumitru Maria
DOGARU EMMAII AIIMoisa Carmen Lucia Dumitru Maria
MANOLACHE NINAII AIIMoisa Carmen Lucia Dumitru Maria
STOICAN ROBERTII AIIMoisa Carmen Lucia Dumitru Maria
CUZMIN ANDREEA ADELINAII BIIIosub Lenuta Blanaru Petronela
POPA DENIS ANDREIII BIIIosub Lenuta Blanaru Petronela
SANDULACHE STEFANII BIIIosub Lenuta Blanaru Petronela
BODRON ALEXANDRUIII AIIICiupala Angela Ojog Mihaela
BURGHELEA STEFANIII AIIICiupala Angela Ojog Mihaela
ONISEI TUDOR MIHAILIII AIIICiupala Angela Ojog Mihaela
PETROVICI ADRIANAIII CIIIMarin Ana Maria Leureanu Adina
LEIBU EMANUELIV AIIIMocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
ARDELEANU STEFANI BIIIButnaru Carmen Solomon Alina
BLEANDA MATEI IONUTII BIIIIosub Lenuta Blanaru Petronela
NAFORNITA DARIUS STEFANIII BIIIPalade Gabriela Nistor Margareta
ALISTAR STEFANIV AIIIMocondoi Daniela Cristina Tinjala Mariana
Mihaila Anastasia MariaPregatitoare AIIIBuduroi Loredana Tebeica Loredana
IORDACHE SOFIA MARIAIII CIIIMarin Ana Maria Leureanu Adina
AXINTE RARESI BMButnaru Carmen Solomon Alina
PINTEA SEBASTIANII AMMoisa Carmen Lucia Dumitru Maria
AXINTE RAISA TIANAII BMIosub Lenuta Blanaru Petronela
CHIRIBAU ELENA CRISTINAII BMIosub Lenuta Blanaru Petronela
OJOG DELIA TEODORAII BMIosub Lenuta Blanaru Petronela
MATEI MALINA ELENAIII AMCiupala Angela Ojog Mihaela
PITULAC VICTOR ANDREIIII AMCiupala Angela Ojog Mihaela
CATANA ILINCA ALEXIAIII BMPalade Gabriela Nistor Margareta
DAVID MARIO IONUTIII BMPalade Gabriela Nistor Margareta

Inapoi la centrele de concurs