Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Bacau
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 10
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Harjaba AlexiaI AEHodoroaba Ana
Istoc CarinaI AEHodoroaba Ana
Leonte liviuI AEHodoroaba Ana
Afrentoaie Ionut-MateiI BESolomon Elena
Alexe Bianca-MariaI BESolomon Elena
Dumitru Denisa-AndreeaI BESolomon Elena
Iacob DavidI BESolomon Elena
Lazar AlexandraI BESolomon Elena
Lazar AlexandraI BESolomon Elena
Petrila denis-StefanI BESolomon Elena
Podoleanu GeorgeI BESolomon Elena
Popescu RaisaI BESolomon Elena
Solomon KarinaI BESolomon Elena
Toderica-Cucu AlexandruI BESolomon Elena
David Miruna-MariaI CEIscu Gabi
Dorobat Maria-AlexandraI CEIscu Gabi
Tofan MateiI CEIscu Gabi
Jicu AlexandruII AESora Maria
Geangu ElenaII BEDeju Aurelia
Guler DariaIII AERebegea Dana
Rotaru CosminIII AERebegea Dana
Traian GiuliaIII AERebegea Dana
Apostol SandraIII CELupascu Andreea
Balan MariusIII CELupascu Andreea
Campanu PaulaIII CELupascu Andreea
Dinu BogdanIII CELupascu Andreea
Iacob MateeaIII CELupascu Andreea
Mihai LorenaIII CELupascu Andreea
Panzaru AndreiIII CELupascu Andreea
Vlad IlincaIII CELupascu Andreea
Balcan ArianaIII DEAcatrini Corina
Bilis StefaniaIII DEAcatrini Corina
Bohatir StefanIV AEBirzu Oana
Ichim TianaIV AEBirzu Oana
Bosman Alicia-VivianaIV BEDiaconu Ionel-Catalin
Gavriliu MihneaIV BEDiaconu Ionel-Catalin
Ivan Andrei-CristianIV BEDiaconu Ionel-Catalin
Magirescu Diana-MariaIV BEDiaconu Ionel-Catalin
Burlacu BiancaIV CEMarin Carmen
Gherasim TeodoraIV CEMarin Carmen
Neculescu AnastasiaIV CEMarin Carmen
Airinei Beatrice-ElenaIV DECozma Elena
Bejenaru CodrutIII CILupascu Andreea
Druta NicoletaIII CILupascu Andreea
Baicu VladimirI AIHodoroaba Ana
Crima AmaliaIII AIRebegea Dana
Palade AndreiIII BIBadarau Maricica
Monar DariaIII CILupascu Andreea
Nica Maia-StefaniaIII DIAcatrini Corina
Stegaru MateiIII DIAcatrini Corina
Anita Matei-MaximI CIIIscu Gabi
Baltii CristianIII BIIBadarau Maricica
Hazu AlexandruIII BIIBadarau Maricica
Senchea TeodoraIII BIIBadarau Maricica
Varlan DavidIII BIIBadarau Maricica
Padurescu VictorIII CIILupascu Andreea
Dumbrava RaresI AIIHodoroaba Ana
Parfeni AlessandroI AIIHodoroaba Ana
Ciutescu IlincaIII AIIRebegea Dana
Florea PhillipIII AIIRebegea Dana
David StefanIII CIILupascu Andreea
Motei AlexandruIII CIILupascu Andreea
Asendulesei BrianaIV CIIMarin Carmen
Amariei TeodoraI BIISolomon Elena
Apetri AlessiaI BIISolomon Elena
Dimitriu DariaI BIISolomon Elena
Nafornita CasianI BIISolomon Elena
Cochior Ema-StefaniaI CIIIscu Gabi
Coman MariaI CIIIscu Gabi
Dumea Daria-IoanaI CIIIscu Gabi
Diaconu ElenaII AIISora Maria
Balan Lavinia-MariaII BIIDeju Aurelia
Boboc Vlad StefanII BIIDeju Aurelia
Dudas Sabrina-AndreeaII BIIDeju Aurelia
Duma-Porondi AnastasiaII BIIDeju Aurelia
Grama Casandra-AliaII BIIDeju Aurelia
Lupu Alesia-MariaII BIIDeju Aurelia
Mate Albert-DanielII BIIDeju Aurelia
Nutulescu Mara-IoanaII BIIDeju Aurelia
Paduraru Yannis-AlexandruII BIIDeju Aurelia
Paizan Alexia-AndreeaII BIIDeju Aurelia
Valcea Casian-VictorII BIIDeju Aurelia
Budau RebecaII CIIVranciu Cristina
Calistru GabrielaII CIIVranciu Cristina
Gurau StefaniaII CIIVranciu Cristina
Roman AlexiaII CIIVranciu Cristina
Chiron AlexIII AIIRebegea Dana
Ghiuta IonutIII AIIRebegea Dana
Ianus FrederikIII AIIRebegea Dana
Alexa DanIII CIILupascu Andreea
Gherasim TeodoraIII CIILupascu Andreea
Lupu AlexiaIV CIIIMarin Carmen
Golban Cezara-ElenaI CIIIIscu Gabi
Pall IuliaIII DIIIAcatrini Corina
Fecioru EduardI AIIIHodoroaba Ana
Cucu AlexandraI CIIIIscu Gabi
Hartescu Matei-DimitrieI CIIIIscu Gabi
Buzdugan SabinIII CIIILupascu Andreea
Colac IlincaIII CIIILupascu Andreea
Milon StefanIII DIIIAcatrini Corina
Rebegea TeodoraIV DIIICozma Elena
Stan CodrinIV DIIICozma Elena
Cosa Eduard-NicolasI CIIIIscu Gabi
Barcan MirunaIII DIIIAcatrini Corina
Bostanescu ElenaIII DIIIAcatrini Corina
Onet AmaliaIII DIIIAcatrini Corina
Barjoveanu Victor-MarianI BMSolomon Elena
Enculesei Ana-MariaI BMSolomon Elena
Pojoreanu DavidI BMSolomon Elena
Brinza Anisia-TeodoraI CMIscu Gabi
Ungureanu George-AndreiI CMIscu Gabi
Vargaluta Luca-Alin-ConstantinI CMIscu Gabi
Trifan DenisaII AMSora Maria
Burca Victor-StefanII BMDeju Aurelia
Varlan MaraII BMDeju Aurelia
Pintilie RobertaII CMVranciu Cristina
Telentin BiancaII CMVranciu Cristina
Catrinoi-Sfarghi DragosII DMKarpfen Ramona
Dogaru ErikaII DMKarpfen Ramona
Pricopi RalucaII DMKarpfen Ramona
Raclaru PaulaII DMKarpfen Ramona
Udrea AlexandruII DMKarpfen Ramona
Luncanu Stefania III AMRebegea Dana
Podoleanu LucaIII AMRebegea Dana
Hartescu OtiliaIII BMBadarau Maricica
Padurariu BogdanIII BMBadarau Maricica
Marin DariaIII CMLupascu Andreea
Varvara IoanaIII CMLupascu Andreea
Mandel BogdanIII DMAcatrini Corina
Antohi DragosIV AMBirzu Oana
Suceveanu Elena-TeodoraIV BMDiaconu Ionel-Catalin

Inapoi la centrele de concurs