Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Bacau
Scoala:Scoala M. Dragan
Nume elevClasaCadru didactic
Barbu Matei StefanI ACostea Delia
Cosa Amalia-IoanaI ACostea Delia
Gavril EmaI ACostea Delia
Groapa Calin TheodorI ACostea Delia
Oprea Andrei-GabrielI ACostea Delia
Borcea Robert NicolaeII AAdumitroaei Ioana Anca
Buliga Darius ConstantinII AAdumitroaei Ioana Anca
Busuioc PetruII AAdumitroaei Ioana Anca
Cirlan AlexandruII AAdumitroaei Ioana Anca
Cojan Sara LidiaII AAdumitroaei Ioana Anca
Cozma NicolasII AAdumitroaei Ioana Anca
Focsaneanu CarlaII AAdumitroaei Ioana Anca
Galbinita Karina AndreeaII AAdumitroaei Ioana Anca
Marian YustinII AAdumitroaei Ioana Anca
Munteanu MirunaII AAdumitroaei Ioana Anca
Paduraru Mateo GeorgeII AAdumitroaei Ioana Anca
Patea Ana LuciaII AAdumitroaei Ioana Anca
Ploscaru Sofia MariaII AAdumitroaei Ioana Anca
Popa AnastasiaII AAdumitroaei Ioana Anca
Popa Andrada TeonaII AAdumitroaei Ioana Anca
Sandulache MariaII AAdumitroaei Ioana Anca
Stratila Sabina MariaII AAdumitroaei Ioana Anca
Vasluianau Luca AndreiII AAdumitroaei Ioana Anca
Arama Ionut AlexandruII CRadu Elena
Astefanoaie CristianaII CRadu Elena
Dinescu TeodoraII CRadu Elena
Miron Andreea AlexandraII CRadu Elena
Nedelcu LauraII CRadu Elena
Pasla Andreea MadalinaII CRadu Elena
Andriciuc Tudor AndreiII DNecsoiu Caselia
Antal Mara EleonoraII DNecsoiu Caselia
Craciun Vladimir AndreiII DNecsoiu Caselia
Munteanu Delia MariaII DNecsoiu Caselia
Ancuta TeodoraII EDumitru Gabriela
Angheluta Miruna ElenaII EDumitru Gabriela
Bejan TudorII EDumitru Gabriela
Benchea Cristian StefanII EDumitru Gabriela
Chirica Dorian AndreiII EDumitru Gabriela
Dumitru Anna MariaII EDumitru Gabriela
Lupu TheodoraII EDumitru Gabriela
Munteanu TeodorII EDumitru Gabriela
Tataru Darius GabrielII EDumitru Gabriela
Arhip NicolasIII CChirciu Olga
Boldur Alexandra MariaIII CChirciu Olga
Cimpanu Georgiana DaliaIII CChirciu Olga
Manea Adelina IoanaIII CChirciu Olga
Matasaru AlexandraIII CChirciu Olga
Odobisteanu Teodora NicoletaIII CChirciu Olga
Pavel Alexia AnaIII CChirciu Olga
Popa AndreiIII CChirciu Olga
Popovici Giovani VasileIII CChirciu Olga
Rogojinaru AlexandruIII CChirciu Olga
Tomasciuc ArianaIII SSandulache Daniela Maria
Ciubotaru Alexandru IonutIV ATodirica Luminita-Nusa
Jechel Miruna IoanaIV ATodirica Luminita-Nusa
Minut Teodora ElenaIV ATodirica Luminita-Nusa
Bargu Mihai-AlexandruIV BBerza Ileana
Dumitru TeodoraIV BBerza Ileana
Morozan Daria-GeorgianaIV BBerza Ileana
Panaite Alexia-MariaIV BBerza Ileana
Popa Alexia-MariaIV BBerza Ileana
Tudor AndreiIV MNica Daniela
Angheluta Larisa IoanaPregatitoare ACodreanu Lenuta
Budau EduardPregatitoare ACodreanu Lenuta
Fecheta AndreiPregatitoare ACodreanu Lenuta
Imbrisca Alexia IoanaPregatitoare ACodreanu Lenuta
Jitaru Andrei IonutPregatitoare ACodreanu Lenuta
Lungu Alexia GabrielaPregatitoare ACodreanu Lenuta
Morozan DavidPregatitoare ACodreanu Lenuta
Nichita NicolaePregatitoare ACodreanu Lenuta
Tuna Daria ElenaPregatitoare ACodreanu Lenuta
Ailinca GabrielPregatitoare BMorozan Mariana
Damoc MaiaPregatitoare BMorozan Mariana
Feraru IngridPregatitoare BMorozan Mariana
Gheorghe RaresPregatitoare BMorozan Mariana
Gosman Daria GabrielaPregatitoare BMorozan Mariana
Gumeniuc VladPregatitoare BMorozan Mariana
Miftode Matei RazvanPregatitoare BMorozan Mariana
Popa TudorPregatitoare BMorozan Mariana
Rogojeanu StefanPregatitoare BMorozan Mariana
Solomon ArianPregatitoare BMorozan Mariana
Ungureanu BiancaPregatitoare BMorozan Mariana
Varlan DavidPregatitoare BMorozan Mariana
Acatrinei AnastasiaPregatitoare CBostan Mihaela
Antal Alessia-MariaPregatitoare CBostan Mihaela
Baciu Violeta TeodoraPregatitoare CBostan Mihaela
Chelaru Victor-GabrielPregatitoare CBostan Mihaela
Cozma Tudor-StefanPregatitoare CBostan Mihaela
David VictorPregatitoare CBostan Mihaela
Gaitan Dragos-IoanPregatitoare CBostan Mihaela
Gosu Karina-AndreeaPregatitoare CBostan Mihaela
Lupes Vlad-AndreiPregatitoare CBostan Mihaela
Onet StefaniaPregatitoare CBostan Mihaela
Penciu Daria-ElenaPregatitoare CBostan Mihaela
Plesca Bianca-MariaPregatitoare CBostan Mihaela
Popa Daria-StefaniaPregatitoare CBostan Mihaela
Popa Raisa-MariaPregatitoare CBostan Mihaela
Serban Alessia ElenaPregatitoare CBostan Mihaela
Ungureanu IlincaPregatitoare CBostan Mihaela
Cirimbei Sabrina ElenaPregatitoare DSabau Lidia
Iacob Cassian IanisPregatitoare DSabau Lidia
Solomon MariaPregatitoare DSabau Lidia
Vacaru Alexandra StefaniaPregatitoare DSabau Lidia
Branea Ana-MariaPregatitoare EPeterfi Irina
Butnaru Luis AndreiPregatitoare EPeterfi Irina
Cristea Sofia MariaPregatitoare EPeterfi Irina
Kati Stefan FlorinPregatitoare EPeterfi Irina
Maciuc Andreas CristianPregatitoare EPeterfi Irina
Mastacan MirunaPregatitoare EPeterfi Irina
Obreja David GeorgePregatitoare EPeterfi Irina
Pasla Bogdan AlexandruPregatitoare EPeterfi Irina
Pintea Alessia ElenaPregatitoare EPeterfi Irina
Ciobanu RazvanPregatitoare FIordache Simona Beatrice
Cuvuliuc MariaPregatitoare FIordache Simona Beatrice
Haidau RazvanPregatitoare FIordache Simona Beatrice
Matalica DavidPregatitoare FIordache Simona Beatrice
Matasaru StefanPregatitoare FIordache Simona Beatrice
Mihaila MariaPregatitoare FIordache Simona Beatrice

Inapoi la centrele de concurs