Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Bacau
Scoala:Scoala S. Haret
Nume elevClasaCadru didactic
PALADE IOANA-RUXANDRAI BCUTUR COSTEL
BUJOR MARIAI CADAM CRINA
CIUREA VLADI CADAM CRINA
COZMA TEODORAI CADAM CRINA
DIMA ANDRA-STEFANIAI CADAM CRINA
GHERASIMOAIA GIULIAI CADAM CRINA
HANUTU ANDREII CADAM CRINA
MICLAUS MELANIAI CADAM CRINA
NEAGU DARIAI CADAM CRINA
ORZU SOFIAI CADAM CRINA
PARING STEFAN-PETRUTI CADAM CRINA
STOICESCU THEEAI CADAM CRINA
ANDONE GEORGE-MATEIII ADUMITRASCU MIIA
DEJU ALESIA-ELENAII ADUMITRASCU MIIA
DIACONU RUXANDRA-ELENAII ADUMITRASCU MIIA
DIACONU SANZIANA-MARIAII ADUMITRASCU MIIA
GOCIU ALEXANDRAII ADUMITRASCU MIIA
HERCIU OLIVIA-MARIAII ADUMITRASCU MIIA
HRINCESCU MIHAI-ANDREIII ADUMITRASCU MIIA
IFTIMIU RARES-GEORGEII ADUMITRASCU MIIA
ISMANA-ILISAN TEODOR-ANDREIII ADUMITRASCU MIIA
JUGUREANU VICTOR-IOANII ADUMITRASCU MIIA
MARIC IUSTINII ADUMITRASCU MIIA
MAXIM SABINA-ELENAII ADUMITRASCU MIIA
OLARU DARIA-MARIAII ADUMITRASCU MIIA
POPA ROBERT-CONSTANTINII ADUMITRASCU MIIA
RUSU BIANCA-IOANAII ADUMITRASCU MIIA
SOFRONE ILINCA-MARIUCAII ADUMITRASCU MIIA
SPRIANU AMALIAII ADUMITRASCU MIIA
LAZAR CARMENII BPINTILIE IRINA
MARANDUCA ALEXIAII BPINTILIE IRINA
MAXIM ERICII BPINTILIE IRINA
SOLOMON JESSICAII BPINTILIE IRINA
TURCU TURCUII BPINTILIE IRINA
OLARIU ANDREEA-SARAII CANTON MARIETA
PRISACARU TEODORAIII AMAUCA CLEMANSA
ADUMITRESEI SMARANDAIII BCIOCHINA AURA
CRISTEA LUCAIII BCIOCHINA AURA
DOBOSERU RAZVANIII BCIOCHINA AURA
GAVRILIU IANISIII BCIOCHINA AURA
GLODEAN TUDORIII BCIOCHINA AURA
HAZAPARU TUDORIII BCIOCHINA AURA
NANU DARIA-IVONAIII BCIOCHINA AURA
TATARASANU SMARANDAIII BCIOCHINA AURA
UNGUREANU ISABELAIII BCIOCHINA AURA
VRANCEANU MATEIIII BCIOCHINA AURA
DARABAN MARAIII CSOFRONE SIMONA
JUVERDEANU ALEXANDRUIII CSOFRONE SIMONA
MEDVEDEV MEDEEAIII CSOFRONE SIMONA
BENCHEA STEFANAIV ASTAN VALERIA
BULAI TOMAIV ASTAN VALERIA
COJAN EDUARDIV ASTAN VALERIA
COJOCARU MATEOIV ASTAN VALERIA
CREANGA DAVIDIV ASTAN VALERIA
CUTIC LUMINITAIV ASTAN VALERIA
NICULAESCU RARESIV ASTAN VALERIA
PASCU INGRIDIV ASTAN VALERIA
POTOROACA VICTORIV ASTAN VALERIA
AVRAMESCU TUDORIV BCERCELARIU ANCA
BALTAG EMAIV BCERCELARIU ANCA
BUCSA DARIUSIV BCERCELARIU ANCA
CODREANU CALINIV BCERCELARIU ANCA
DOGARU ALESSANDROIV BCERCELARIU ANCA
DONICI SARAIV BCERCELARIU ANCA
PINTILIE MATEIIV BCERCELARIU ANCA
POSTOLACHE ALESSIAIV BCERCELARIU ANCA
PRICOP ADRIANIV BCERCELARIU ANCA
SNEL VLADIV BCERCELARIU ANCA
VASILAS VLADIV BCERCELARIU ANCA
BERTEA STEFANPregatitoare CBOSINCEANU LUMINITA
CERBU ADRIANAPregatitoare CBOSINCEANU LUMINITA
DIACONU ALESSIAPregatitoare CBOSINCEANU LUMINITA
DOBOS ERICAPregatitoare CBOSINCEANU LUMINITA
DRITU CALINPregatitoare CBOSINCEANU LUMINITA
LUNGU ALEXANDRUPregatitoare CBOSINCEANU LUMINITA
MOCANU GIULIAPregatitoare CBOSINCEANU LUMINITA
VERDES RADUPregatitoare CBOSINCEANU LUMINITA

Inapoi la centrele de concurs