Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Bacau
Scoala:Scoala S. Haret
Nume elevClasaCadru didactic
HRINCESCU MIHAI-ANDREII ADUMITRASCU MIIA
IONAS ARIANA-IOANAI ADUMITRASCU MIIA
MIHAILA DARIUS-SEBASTIANI ADUMITRASCU MIIA
OLARU DARIA-MARIAI ADUMITRASCU MIIA
PAVAL ALESIA-MARIAI ADUMITRASCU MIIA
POPA ROBERT-CONSTANTINI ADUMITRASCU MIIA
RUSU BIANCA-IOANAI ADUMITRASCU MIIA
VOICU MIRUNA-ELENAI BPINTILIE IRINA CRISTINA
ADAM VLADII AMAUCA CLEMANSA
ROTARU CATALINA-TEODORAII AMAUCA CLEMANSA
SERBAN LUCA-CRISTIANII AMAUCA CLEMANSA
TOMOZAI MIHAI-ALEXANDRUII AMAUCA CLEMANSA
CRISTEA LUCA-GEORGEII BCIOCHINA AURA
DIACONU DELIA ILINCAII BCIOCHINA AURA
DOBOSERU RAZVANII BCIOCHINA AURA
GLODEANU TUDOR ANDREIII BCIOCHINA AURA
GOGIU IOANAII BCIOCHINA AURA
HAZAPARU TUDOR-STEFANII BCIOCHINA AURA
MACOVEI IUSTIN MATEIII BCIOCHINA AURA
TATARASANU SMARANDAII BCIOCHINA AURA
CHICUS MATEIII CSOFRONE SIMONA
DARABAN MARA-STEFANIAII CSOFRONE SIMONA
GRIGORAS MARIA-ADRIANAII CSOFRONE SIMONA
ICHIM RARESII CSOFRONE SIMONA
JUVERDEANU ALEXANDRU-GABRIELII CSOFRONE SIMONA
MEDVEDEV MEDEEA-STEFANIAII CSOFRONE SIMONA
PAVEL VLAD-IONUTII CSOFRONE SIMONA
BRIAHNA ILINCAIII ASTAN VALERIA
COJAN EDUARDIII ASTAN VALERIA
COJOCARU CASIANAIII ASTAN VALERIA
LUNCANU STEFANIII ASTAN VALERIA
MIHAILA DARIAIII ASTAN VALERIA
MOVILEANU STEFANIII ASTAN VALERIA
PASCU INGRIDIII ASTAN VALERIA
POROSNICU STEFANIAIII ASTAN VALERIA
STOLERU STEFANIII ASTAN VALERIA
AVRAMESCU TUDORIII BCERCELARIU ANCA
BUCSA DARIUSIII BCERCELARIU ANCA
CASIS STEFANIII BCERCELARIU ANCA
DONICI LARAIII BCERCELARIU ANCA
LAZAR DARIUSIII BCERCELARIU ANCA
POPOVICI ALEXANDRUIII BCERCELARIU ANCA
POSTOLACHE ALESSIAIII BCERCELARIU ANCA
VASILAS VLADIII BCERCELARIU ANCA
MARGHIDAN MARIAIV ATIRCA LAURA
SOFIAN MIHNEA CIPRIANIV ATIRCA LAURA
SOVA PETRU MATEIIV ATIRCA LAURA
PANCIU MARIA-DARIAIV BGASPAR ANCA
SUFARU MATEEA-STEFANIAIV BGASPAR ANCA
APOSTOL STEFAN LUCIANIV CBOSINCEANU LUMINITA
CHIBZUI ALEXANDRA-MARIAIV CBOSINCEANU LUMINITA
NASTRUT ALEXANDRU-GABRIELIV CBOSINCEANU LUMINITA
TULBURE LUCA ALESSIAIV CBOSINCEANU LUMINITA
PALADE IOANA RUXANDRAPregatitoare BCUTUR COSTEL
RIPA MIHNEA STEFANPregatitoare BCUTUR COSTEL
SIRBUSCA MAYA STEFANIAPregatitoare BCUTUR COSTEL

Inapoi la centrele de concurs