Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Bacau
Scoala:Scoala S. Haret
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
HRINCESCU MIHAI-ANDREII AEDUMITRASCU MIIA
IONAS ARIANA-IOANAI AEDUMITRASCU MIIA
MIHAILA DARIUS-SEBASTIANI AEDUMITRASCU MIIA
OLARU DARIA-MARIAI AEDUMITRASCU MIIA
PAVAL ALESIA-MARIAI AEDUMITRASCU MIIA
POPA ROBERT-CONSTANTINI AEDUMITRASCU MIIA
RUSU BIANCA-IOANAI AEDUMITRASCU MIIA
VOICU MIRUNA-ELENAI BEPINTILIE IRINA CRISTINA
ADAM VLADII AEMAUCA CLEMANSA
ROTARU CATALINA-TEODORAII AEMAUCA CLEMANSA
SERBAN LUCA-CRISTIANII AEMAUCA CLEMANSA
TOMOZAI MIHAI-ALEXANDRUII AEMAUCA CLEMANSA
CRISTEA LUCA-GEORGEII BECIOCHINA AURA
DIACONU DELIA ILINCAII BECIOCHINA AURA
DOBOSERU RAZVANII BECIOCHINA AURA
GLODEANU TUDOR ANDREIII BECIOCHINA AURA
GOGIU IOANAII BECIOCHINA AURA
HAZAPARU TUDOR-STEFANII BECIOCHINA AURA
MACOVEI IUSTIN MATEIII BECIOCHINA AURA
TATARASANU SMARANDAII BECIOCHINA AURA
CHICUS MATEIII CESOFRONE SIMONA
DARABAN MARA-STEFANIAII CESOFRONE SIMONA
GRIGORAS MARIA-ADRIANAII CESOFRONE SIMONA
ICHIM RARESII CESOFRONE SIMONA
JUVERDEANU ALEXANDRU-GABRIELII CESOFRONE SIMONA
MEDVEDEV MEDEEA-STEFANIAII CESOFRONE SIMONA
PAVEL VLAD-IONUTII CESOFRONE SIMONA
BRIAHNA ILINCAIII AESTAN VALERIA
COJAN EDUARDIII AESTAN VALERIA
COJOCARU CASIANAIII AESTAN VALERIA
LUNCANU STEFANIII AESTAN VALERIA
MIHAILA DARIAIII AESTAN VALERIA
MOVILEANU STEFANIII AESTAN VALERIA
PASCU INGRIDIII AESTAN VALERIA
POROSNICU STEFANIAIII AESTAN VALERIA
STOLERU STEFANIII AESTAN VALERIA
AVRAMESCU TUDORIII BECERCELARIU ANCA
BUCSA DARIUSIII BECERCELARIU ANCA
CASIS STEFANIII BECERCELARIU ANCA
DONICI LARAIII BECERCELARIU ANCA
LAZAR DARIUSIII BECERCELARIU ANCA
POPOVICI ALEXANDRUIII BECERCELARIU ANCA
POSTOLACHE ALESSIAIII BECERCELARIU ANCA
VASILAS VLADIII BECERCELARIU ANCA
MARGHIDAN MARIAIV AETIRCA LAURA
SOFIAN MIHNEA CIPRIANIV AETIRCA LAURA
SOVA PETRU MATEIIV AETIRCA LAURA
PANCIU MARIA-DARIAIV BEGASPAR ANCA
SUFARU MATEEA-STEFANIAIV BEGASPAR ANCA
APOSTOL STEFAN LUCIANIV CEBOSINCEANU LUMINITA
CHIBZUI ALEXANDRA-MARIAIV CEBOSINCEANU LUMINITA
NASTRUT ALEXANDRU-GABRIELIV CEBOSINCEANU LUMINITA
TULBURE LUCA ALESSIAIV CEBOSINCEANU LUMINITA
PALADE IOANA RUXANDRAPregatitoare BECUTUR COSTEL
RIPA MIHNEA STEFANPregatitoare BECUTUR COSTEL
SIRBUSCA MAYA STEFANIAPregatitoare BECUTUR COSTEL
MARIC IUSTINI AIDUMITRASCU MIIA
JUGUREANU VICTORI AIDUMITRASCU MIIA
DARIE OVIDIUI BIPINTILIE IRINA CRISTINA
GRADINARU PATRICIA-IOANAI CIANTON MARIETA
OLARIU ANDREEA-SARAI CIANTON MARIETA
CIRLAN ALEXANDRAII BICIOCHINA AURA
PARCIU ISABELAII BICIOCHINA AURA
GEANGU MARIA ALEXANDRAIV AITIRCA LAURA
PINTILIE IOANA SMARANDAIV AITIRCA LAURA
MACOR MARIA-DIANAIV BIGASPAR ANCA
SUFARU CALIN-STEFANI BIIPINTILIE IRINA CRISTINA
ANDONE GEORGE-MATEII AIIDUMITRASCU MIIA
BENCHEA ERIC-MIHAII AIIDUMITRASCU MIIA
GASPAR RARES-ANDREII AIIDUMITRASCU MIIA
GOCIU ALEXANDRAI AIIDUMITRASCU MIIA
GRIGORAS ANTONIAI AIIDUMITRASCU MIIA
ISMANA-ILISAN TEODOR-ANDREII AIIDUMITRASCU MIIA
SPRIANU AMALIAI AIIDUMITRASCU MIIA
VISAN LUCA STEFANI AIIDUMITRASCU MIIA
MAXIM ERIC-ANDREII BIIPINTILIE IRINA CRISTINA
VRANCEANU MATEIII BIICIOCHINA AURA
BOTEZATU MARAII CIISOFRONE SIMONA
AXINTE CATINCAIII AIISTAN VALERIA
DOBOSERU BOGDAN VALENTINIV AIITIRCA LAURA
DOBREA BRIANA ELENAIV AIITIRCA LAURA
HORVAT NICHOLAS PIETRO ANTONIOIV AIITIRCA LAURA
STOIAN MARA IOANAIV AIITIRCA LAURA
MAXIM SABINA-ELENAI AIIIDUMITRASCU MIIA
PINTEA MAYAIII BIIICERCELARIU ANCA
CHIRIBAU RAMONA ELENAI AIIIDUMITRASCU MIIA
FELEA ANA-MARIAI AIIIDUMITRASCU MIIA
STOICA ADRIAN-MIHAII AIIIDUMITRASCU MIIA
BUTANU ALESIAIII AIIISTAN VALERIA
NECHITA SOFIAIII AIIISTAN VALERIA
BALAN ANDREIIV AIIITIRCA LAURA
DIACONU SANZIANA-MARIAI AIIIDUMITRASCU MIIA
CODREANU CALINIII BIIICERCELARIU ANCA
ORZU ILINCAIII BIIICERCELARIU ANCA
DEJU ALESIA-ELENAI AIIIDUMITRASCU MIIA
DIACONU RUXANDRA ELENAI AIIIDUMITRASCU MIIA
COJOCARU MATEOIII AIIISTAN VALERIA
POPA BIANCAIII AIIISTAN VALERIA
SOFRONE ILINCAI AMDUMITRASCU MIIA
SUSTAC ANDREEAI AMDUMITRASCU MIIA
HUTU EVAI BMPINTILIE IRINA CRISTINA
LASLAU DAVID-ANDREII BMPINTILIE IRINA CRISTINA
LAZAR CARMEN-ALEXANDRAI BMPINTILIE IRINA CRISTINA
TURCU TUDOR-ALEXANDRUI BMPINTILIE IRINA CRISTINA
AXINTE TUDOR-MIHAIII AMMAUCA CLEMANSA
BUSUIOC CLAUDIA-NICOLAII AMMAUCA CLEMANSA
CAPUSA DIANAII AMMAUCA CLEMANSA
DAVID ANDREI-TUDORII AMMAUCA CLEMANSA
GEAMANA ILINCAII AMMAUCA CLEMANSA
NEDELCU STEFAN-ANDREIII AMMAUCA CLEMANSA
PRISACARU TEODORAII AMMAUCA CLEMANSA
STANICA ALEXANDRUII AMMAUCA CLEMANSA
POPA NECTARIA-ANDREEAII CMSOFRONE SIMONA
PINTILIE MATEIIII BMCERCELARIU ANCA
PRICOP ADRIANIII BMCERCELARIU ANCA
ANDONE IOANA TEODORAIV AMTIRCA LAURA
GUNIA CLAUDIA-ELENAIV BMGASPAR ANCA
MATEI ANDREEA PATRICIAPregatitoare BMCUTUR COSTEL

Inapoi la centrele de concurs