Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Caiuti
Scoala:Scoala Gimnaziala Caiuti
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BARBU RARES IONUTII AELEON CLAUDIA
DAMIAN CRISTIANA-MARIAII AELEON CLAUDIA
GABAR ALEHANDRAII AELEON CLAUDIA
STANCIU ALEXANDRA-IONELAII AELEON CLAUDIA
Marin DenisaIII AETosa Gabriela
Neagu LeonardIII AETosa Gabriela
Padure AdaIII AETosa Gabriela
Panaite GabrielaIII AETosa Gabriela
Pislaru AndreiIII AETosa Gabriela
Tuluca MirunaIII AETosa Gabriela
ANDREI MARIA ELENAIV AEMARTIN RAMONA
CHELARU CATALINAIV AEMARTIN RAMONA
DAMIAN ANA MARIAIV AEMARTIN RAMONA
DUTA MARIA CATALINAIV AEMARTIN RAMONA
GHIMPU AMALIA ELENAIV AEMARTIN RAMONA
LEON ELIZA GABRIELAIV AEMARTIN RAMONA
NEAMTU MARIAN IONELIV AEMARTIN RAMONA
SANDULACHE SILVIU ALEXANDRUIV AEMARTIN RAMONA
Cristea GabrielPregatitoare AEGabara Gina
Danila AlessiaPregatitoare AEGabara Gina
Gabara GeorgePregatitoare AEGabara Gina
Gall StefanPregatitoare AEGabara Gina
Gurita RaulPregatitoare AEGabara Gina
Lazar DianaPregatitoare AEGabara Gina
Manole MariaPregatitoare AEGabara Gina
Matin AlbertPregatitoare AEGabara Gina
Neagu AlexandraPregatitoare AEGabara Gina
Neagu AlexandruPregatitoare AEGabara Gina
Panchea BogdanPregatitoare AEGabara Gina
Pantiru AishaPregatitoare AEGabara Gina
Vranceau LorenaPregatitoare AEGabara Gina
Vrinceanu DeliaPregatitoare AEGabara Gina
DOBRE ANDREIIV AIMARTIN RAMONA
FACAOARU AMALIA MARIAIV AIMARTIN RAMONA
NEAGU MATEI STEFANIV AIIMARTIN RAMONA
Cristea AlexandruIII AIITosa Gabriela
Tudorache DeliaIII AIITosa Gabriela
DAMIAN ANDREEA-IOANAII AIILEON CLAUDIA
RAUTA ANDREI-RARESII AIILEON CLAUDIA
SIGHINAS DANIELA-ELENAII AIILEON CLAUDIA
Culica DorianIII AIITosa Gabriela
COSMA IOANA ANDREEAIV AIIMARTIN RAMONA
FILIP ROXANA ELENAIV AIIMARTIN RAMONA
Lazar SoniaPregatitoare AIIGabara Gina
DUTA PATRICIA -IOANAII AMLEON CLAUDIA
DUTA RARES-IOANII AMLEON CLAUDIA
MORARU ALEXANDRAII AMLEON CLAUDIA
PACIOGA RARES ANDREIII AMLEON CLAUDIA
Andronache IonutIII AMTosa Gabriela
Damian DragosIII AMTosa Gabriela
Damian IrinaIII AMTosa Gabriela
Bortun DavidPregatitoare AMGabara Gina
Marin FabianPregatitoare AMGabara Gina

Inapoi la centrele de concurs