Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Moinesti
Scoala:Scoala George Enescu
Nume elevClasaCadru didactic
Bruma Denis-IonutI AMonoreanu Adriana
Dumtru GabrielaI AMonoreanu Adriana
Ghinet Tudor-ChristianI AMonoreanu Adriana
Ichim Maria ElizaI AMonoreanu Adriana
Ifrim Delia TeodoraI AMonoreanu Adriana
Lacatusu-Iscu AlexandraI AMonoreanu Adriana
Lacatusu-Iscu MariucaI AMonoreanu Adriana
Lovin SofiaI AMonoreanu Adriana
Nutu Rebeca ElenaI AMonoreanu Adriana
Pirvu Patrik EmanuelI AMonoreanu Adriana
Popa Bulichi Stefania Katalin I AMonoreanu Adriana
Pralia Cridiala NicolI AMonoreanu Adriana
Pricopi MarioI AMonoreanu Adriana
Pruteanu Ana MaraiI AMonoreanu Adriana
Radu GabrielI AMonoreanu Adriana
Rusei Rebecca ElenaI AMonoreanu Adriana
Sandu DenisI AMonoreanu Adriana
Vrinceanu Rares VladimirI AMonoreanu Adriana
Cotfas David GabrielI BVorel Rodica
Girlea Mario CristianI BVorel Rodica
Huian Marian CristianI BVorel Rodica
Mares Matias AndreiI BVorel Rodica
Mares Vlad PetruI BVorel Rodica
Munteanu George MarianI BVorel Rodica
Munteanu Raluca ElenaI BVorel Rodica
Paduraru Mateo TeodorI BVorel Rodica
Avramoaie StefaniaII BCaloian Laura Nicoleta
Ciosu BiancaII BCaloian Laura Nicoleta
Florea IlariaII BCaloian Laura Nicoleta
Gherasimescu TeodoraII BCaloian Laura Nicoleta
Gospodin AnaII BCaloian Laura Nicoleta
Iorga RaissaII BCaloian Laura Nicoleta
Zaharia AndreiII BCaloian Laura Nicoleta
Zaharia TeodoraII BCaloian Laura Nicoleta
Belciu Stefan VladutIII ABurlacu Aglaia
Cernat Delia AndreeaIII ABurlacu Aglaia
Mares Teodora LaviniaIII ABurlacu Aglaia
Adascalitei AnamariaIII CLupu Anca
Albu MariaIII CLupu Anca
Asandei StefanIII CLupu Anca
Cazan Robert- StefanIII CLupu Anca
Ciobanu Tudor-StefanIII CLupu Anca
Lupascu StefaniaIII CLupu Anca
Maciuca Serban -AndreiIII CLupu Anca
Mocanasu Larisa-TeodoraIII CLupu Anca
Stoican TeodorIII CLupu Anca
Tustiu Vlad-CristianIII CLupu Anca
Acatrinei Anca--IoanaIV ABotezatu Maria
Balan Alexandra-StefaniaIV ABotezatu Maria
Botezatu Alexandru-StefanIV ABotezatu Maria
Botezatu Ioana-MedeeaIV ABotezatu Maria
Burlacu Diana-MariaIV ABotezatu Maria
Dascalasu Dariaa-MalinaIV ABotezatu Maria
Daviduta StefanIV ABotezatu Maria
Ene Paul-DimitrieIV ABotezatu Maria
Filip Ioana-NicoleIV ABotezatu Maria
Lacatusu-Iscu VladIV ABotezatu Maria
Motei Yssa-MariaIV ABotezatu Maria
Petecuta Alexia-MariaIV ABotezatu Maria
Petecuta Maya-IoanaIV ABotezatu Maria
Vascan AlexiaIV ABotezatu Maria
Zota Elena-AlexiaIV ABotezatu Maria
Macovei Tudor AlexandruIV CPruteanu C-tin
Macsim AndreeaIV CPruteanu C-tin
Albu Ianis AndreiPregatitoare ACioineag Ionela
Biea Petronela-ClaudiaPregatitoare ACioineag Ionela
Bujor Antonio-GeorgePregatitoare ACioineag Ionela
Ciosu Stefan RaresPregatitoare ACioineag Ionela
Colisnic Darius MarioPregatitoare ACioineag Ionela
Cretu Ilaria -StefaniaPregatitoare ACioineag Ionela
Croitoru Alina - MariaPregatitoare ACioineag Ionela
Lupascu Aleyna-NurPregatitoare ACioineag Ionela
Munteanu MariaPregatitoare ACioineag Ionela
Musteata Amalia-ElisaPregatitoare ACioineag Ionela
Varvara PaulaPregatitoare ACioineag Ionela
Vinghiac Sofia -AndreeaPregatitoare ACioineag Ionela

Inapoi la centrele de concurs